Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Propozycja odnosnie kar za bota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Gosia widać twój sposób myślenia u cipsoft, fabuła jest ,bot zakazany, a gdyby nie boty to rl tibia właśnie by upadła bo nie utrzymała by się . Tak samo będzie tutaj zostaną tutaj takie niedobitki jak denzel na s2 i tyle gry będzie .
A co do tego że randomy nie mają szans to powiedz mi w jakiej grze gracze bez teamu mają szanse się wybić ?
(09-10-2016, 15:23)sallakin napisał(a): [ -> ]Gosia widać twój sposób myślenia u cipsoft, fabuła jest ,bot zakazany, a gdyby nie boty to rl tibia właśnie by upadła bo nie utrzymała by się . Tak samo będzie tutaj zostaną tutaj takie niedobitki jak denzel na s2 i tyle gry będzie .
A co do tego że randomy nie mają szans to powiedz mi w jakiej grze gracze bez teamu mają szanse się wybić ?

Tibia to inny klimat, tam grało się po to aby uzyskać władze na serwerze, dyktować warunki, zbierać najlepsze respy (pvp serwer), ale Ci którzy Ownowali serwer musieli myśleć o nowych graczach, bo miało to ogromne przełożenie na respawn. 

Ciekawa myśl to sytuacja w której, "random" musi mieć team, może, trzeba by podzielić profesje na Dobre i Złe, w ten sposób określić teamy, wówczas Random będzie wybierał do której grupy chce dołączyć wybierając taką a nie inną profesję, wówczas, fight będzie zawsze między dwoma różnymi teamami  z góry określonymi :Uśmiecho jest ciekawe.. Uśmiech
Sallakin daj Sobie siana Szczęśliwy Po co dyskutować z dziewczyna co gra w Tibie Szczęśliwy słyszałem ze może na rl tibi jest 1% dziewczyn ale na otsach nie spotkałem Szczęśliwy bez sensu
Co do dbania o nowych graczy to wyglądało to tak leave or hunted, wiem bo przez 3 lata byłem w dominującej gildi i tam nie było mowy o nowych graczach. A co do randomów zawsze musi być mięso armatnie i tego nie da się zmienić , bo to od niego zależy czy chce się dawać zabijać czy woli walczyć i szukać kogoś do pomocy. Na s2 tak było że w 2 osoby nic nie robiłeś to łączyłeś się z innymi i team miałeś .
(09-10-2016, 14:44)Cive napisał(a): [ -> ]Dla wszystkich ktorzy sa za wyjebaniem bota:


chce zobaczyc jak robicie shadow taska RECZNIE.

Z tego miejsca chcialbym pozdrowic mojego serdecznego kolege Pyjka.

ale chyba troszke zbaczacie z tematu, bo ostatnie 3 strony spokojnie moge wywalic do kosza, ogar pls.
Szczerze to boje się tego wszystkiego czytać, jestem gdzieś na 4 stronie, wybaczcie Duży uśmiech
(09-10-2016, 16:12)Vultur napisał(a): [ -> ]Szczerze to boje się tego wszystkiego czytać, jestem gdzieś na 4 stronie, wybaczcie Duży uśmiech

Tak jak ja godzine temu, ale nie przejmuj sie nic nie tracisz, to co zwykle Szczęśliwy
Bot w pvp powinien być dozwolony - gdy tak nie jest, edycja od razu staje się wojną na nagrywanie.
Śmieszy mnie to, że odsetek graczy, którzy nie używają bota w pvp chce dyktować warunki reszcie.
Prawda jest taka, że to nie wy stanowicie populacje servera. Wbijcie to sobie w końcu do głowy.
Inną sprawą jest to, że potem ktoś ocenia czy mogłeś zrobić coś ręcznie czy jednak na bocie. Niby na jakiej podstawie???

Natomiast w sprawie cavebota.
Bocenie full afk na wyjebce powinno być według mnie karane.
Z tym, że skończcie w końcu ze zjebanymi mass banami po 20-30 osób na dzień, gdzie po 1-2 tyg liczba graczy spada do 30-40~.
Banowanie za cavebota powinno się opierać na reportach od graczy.
Widzisz jakiegoś full afk bota i nie możesz/boisz się go zabić to go reportujesz licząc na reakcje ze strony jakiegoś BN.
A nie kurwa boci sobie jakiś 30 lvl na totalnym wypizdowie nikomu nie przeszkadzając i dostaje bana, bo jakiś BN urządza sobie polowanie na graczy...
^ up co racja to racja
Ten odsetek populacji niestety często dyktuje warunki bo spamują na forum swoimi racja co można było zobaczyć na s1 gdzie wartość banów wymyślona z dupy przez ludzi co grali tydzień bądź wcale
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11