Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Propozycja odnosnie kar za bota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(09-10-2016, 14:19)jestem adox i jestem gimbusem napisał(a): [ -> ]Też tam grałem akin i jeżeli chodzi o skilla byłeś gowem

Tak szczególnie że top 1 byłem 3-4 miesiące i po mnie wpadali po 15 osób Szczęśliwy. A mój nick to Szyhel był Uśmiech.To dobry z ciebie ogar gdzie liczysz rashela i buba razem zemną , czyli wynika że było 3 vs 2 vs 2 pozdro .
15? Padałeś od 2-3 osób i co wara spadała po -200 i leciales odrabiać zaraz, każdy u nas mówił na ciebie Free lvl ale ok Szczęśliwy
(09-10-2016, 14:26)jestem adox i jestem gimbusem napisał(a): [ -> ]15? Padałeś od 2-3 osób i co wara spadała po -200 i leciales odrabiać zaraz, każdy u nas mówił na ciebie Free lvl ale ok Szczęśliwy

Ciekawe jak ja miałem 4k lvl a wy mieliście po 2k lvl . Gdzie expa dostawało się max 1 k różnicy . masz filmik jak takie 2k lvl kończą jedynie taki znalazłem . https://www.youtube.com/watch?v=S5NjnUCKB88
Wziąłeś filmik z jakiegoś random City Szczęśliwydd, pamiętam jak we 3 cie klepalismy z alenem 1,8k lvlami xSzczęśliwyd
(09-10-2016, 13:44)sallakin napisał(a): [ -> ]Rise i ilość graczy będzie 20 +/- bo sory ale większość osób nie będzie marnowało czas na tzw pilnowanie bądź expienie bez bota bo mają życie np w moim przypadku na uczelnia mam na 8 wracam do domu o 20 i jak mam grać ?  Wiekszość osób ma dziennie z 2-4h na granie a na tak małym expie to nie będzie sensu zaczynać . A co do nowych graczy ludzie wybaczcie ale pierdolicie na obecna chwile 99 % osób ma boty . Ludzie grają na ots głównie dlatego że jest bot dozwolony.
Jesteś taki szalony w moim przypadku pracuje 12h utrzymuje rodzinę i studiuję zaocznie i jakoś mam trochę czasu pograć.

Odbiegając ode mnie. Nikt w takim przypadku nie każe Ci grać skoro nie masz czasu. Rozumiem gdybyś wnosił coś do gry oprócz siedzenia na bocie tak samo jak podczas testów, gdy testowałeś postacie na full bocie. Kiedy chcesz grać na bocie idź na jakiś inny server, bądź przystosuj się do reguł panujących tutaj.
Jezu ale jak da bana na expie za bota to czym to sie kurwa bedzie roznic od dbla? po chuj mam grac na dbp jak ban za bota jak moge isc na dbla albo nawet na smiesznego dbn*.
Postacie zawsze sie testuje na full bocie bo tak sie sprawdza balans? bo niekazdy ma rece jak vicodin,ja czy rashel,segir ze wytestuje profe w 100% przyjdzie ci taki invi takim janemba to janemba bedzie kazdego na strzala bral.
Nie bo ktoś wbije 3lvl więcej od niego Szczęśliwy
(09-10-2016, 14:35)Rise napisał(a): [ -> ]
(09-10-2016, 13:44)sallakin napisał(a): [ -> ]Rise i ilość graczy będzie 20 +/- bo sory ale większość osób nie będzie marnowało czas na tzw pilnowanie bądź expienie bez bota bo mają życie np w moim przypadku na uczelnia mam na 8 wracam do domu o 20 i jak mam grać ?  Wiekszość osób ma dziennie z 2-4h na granie a na tak małym expie to nie będzie sensu zaczynać . A co do nowych graczy ludzie wybaczcie ale pierdolicie na obecna chwile 99 % osób ma boty . Ludzie grają na ots głównie dlatego że jest bot dozwolony.
Jesteś taki szalony w moim przypadku pracuje 12h utrzymuje rodzinę i studiuję zaocznie i jakoś mam trochę czasu pograć.

Odbiegając ode mnie. Nikt w takim przypadku nie każe Ci grać skoro nie masz czasu. Rozumiem gdybyś wnosił coś do gry oprócz siedzenia na bocie tak samo jak podczas testów, gdy testowałeś postacie na full bocie. Kiedy chcesz grać na bocie idź na jakiś inny server, bądź przystosuj się do reguł panujących tutaj.

Na test server nawet nie wbiłem bo po s2 już nie było chęci gry tutaj (kolce 10 k minut, itemy +10,bany które szybciej lecą niż post na forum ). Jestem adox i jestem gimbusem nikt tu nie mówi o wbijaniu więcej lvl tylko o tym by ta edycja nie skonńczyła się jak tamta s1 war na nakręcanie i sprawdzenia kogoś co 15 minut.
Dla wszystkich ktorzy sa za wyjebaniem bota:


chce zobaczyc jak robicie shadow taska RECZNIE.
Albo ręcznie zbierają sala skiny na maga Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11