Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Propozycja odnosnie kar za bota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
tak tylko przypominam Ci bang ze z Toba ani razu nie gralem i zawsze Cie jako tzw "ZYDA" klasyfikowalem Niezdecydowany

i o ile sie nie myle zamienilem z Toba 2/3 slowa przy okazji innego servera Niezdecydowany
od Inviego sie odczepić proszę, bo  nie wiem czemu ale ten serwer mi się znim kojarzy :Duży uśmiech jego PvP, ale przede wszystkim nastawienie "wyjebane" na to co beda pisac czy mowic, robi swoje Uśmiech
(08-10-2016, 16:48)Cive napisał(a): [ -> ]Do tego aby nie było "Niekompetentnych (Głupich wklejań kar) jak to invi często daję nieprzemyślane kary"
Za tak surowe ale również sprawiedliwe kary . Gdy będą nadane niesłusznie należy się Rekompensata a tu juz VUltur byś wybrał co to może być. Np Invi robi loda całemu teamowi poszkodowanego Duży uśmiech

(08-10-2016, 18:28)Invisiblity napisał(a): [ -> ]Jedyna niesprawiedliwa kara jaka dalem to ta dla Cive'a
co do reszty nawet ciekawe z tym debuffem na expa

czekam na loda lubie karmelowe. Co do pomyslu segira to bardzo mi sie podoba szczegolnie z debuffem! Spadanie expa tez bardzo spoko.

proponuje tez dac kilku osoba bna na probe bo jak tylko 1 team ma gma to troche unfair nie mowie, ze invi jak ocenia reporta to sugeruje sie z jakiego jest teamu ale wiadomo, ze swoich sprawdzac nie bedzie a ktos powinien.
(08-10-2016, 21:16)Cive napisał(a): [ -> ]
(08-10-2016, 16:48)Cive napisał(a): [ -> ]Do tego aby nie było "Niekompetentnych (Głupich wklejań kar) jak to invi często daję nieprzemyślane kary"
Za tak surowe ale również sprawiedliwe kary . Gdy będą nadane niesłusznie należy się Rekompensata a tu juz VUltur byś wybrał co to może być. Np Invi robi loda całemu teamowi poszkodowanego Duży uśmiech

(08-10-2016, 18:28)Invisiblity napisał(a): [ -> ]Jedyna niesprawiedliwa kara jaka dalem to ta dla Cive'a
co do reszty nawet ciekawe z tym debuffem na expa

czekam na loda lubie karmelowe. Co do pomyslu segira to bardzo mi sie podoba szczegolnie z debuffem! Spadanie expa tez bardzo spoko.

proponuje tez dac kilku osoba bna na probe bo jak tylko 1 team ma gma to troche unfair nie mowie, ze invi jak ocenia reporta to sugeruje sie z jakiego jest teamu ale wiadomo, ze swoich sprawdzac nie bedzie a ktos powinien.

Mam dwie propozycję, które mogą wzbudzić trochę dbp Duży uśmiech
(08-10-2016, 21:25)Vultur napisał(a): [ -> ]
(08-10-2016, 21:16)Cive napisał(a): [ -> ]
(08-10-2016, 16:48)Cive napisał(a): [ -> ]Do tego aby nie było "Niekompetentnych (Głupich wklejań kar) jak to invi często daję nieprzemyślane kary"
Za tak surowe ale również sprawiedliwe kary . Gdy będą nadane niesłusznie należy się Rekompensata a tu juz VUltur byś wybrał co to może być. Np Invi robi loda całemu teamowi poszkodowanego Duży uśmiech

(08-10-2016, 18:28)Invisiblity napisał(a): [ -> ]Jedyna niesprawiedliwa kara jaka dalem to ta dla Cive'a
co do reszty nawet ciekawe z tym debuffem na expa

czekam na loda lubie karmelowe. Co do pomyslu segira to bardzo mi sie podoba szczegolnie z debuffem! Spadanie expa tez bardzo spoko.

proponuje tez dac kilku osoba bna na probe bo jak tylko 1 team ma gma to troche unfair nie mowie, ze invi jak ocenia reporta to sugeruje sie z jakiego jest teamu ale wiadomo, ze swoich sprawdzac nie bedzie a ktos powinien.

Mam dwie propozycję, które mogą wzbudzić trochę dbp Duży uśmiech

prosze napisac te propozycje widzialna czcionka
Gosia
Invi to ma pvp jak zaba bo tak samo robi taki rozprysk jak sie po nim stanie.
Wiem ze pewnie chuja was obchodzi moje zadnie ale muszę się wypowiedzieć. Moim zdaniem jest o wiele za dużo sekretów w tej edycji . O co mi chodzi? Już wam wytłumaczę. W trakcje robienia testów dla nowego balansu pvp razem z Risem po prostu dawaliśmy pomysły Vulturowi z forum tak jak i naszych. Czasami się posłuchał i wgrywał je na testy, czasami nie tak bywa. Pod koniec testów na 400 lvl spytałem się Vultura czy będzie jakiś Changelog napisany na forum tak jak było z serwerem Naurto. Dostałem prosta odpowiedz, nie. Rozumiem ze Vultur tez nie pamiętał wszystkich zmian które były wprowadzone na testy bo było bardzo dużo pomysłów które były zaprezentowane a potem zmienione. Szczeze mysle ze jak bym nie osiadł z Risem i spróbował pomyśleć o wszystkich zmianach na testcie to takiego changeloga by nie było. W poście było by wpisane "New PvP balanse" i tyle. Idźcie grac i domyślajcie się co się zmieniło a ja z Rise i Segirem wiemy które profki są teraz lepsze. Moim zdaniem to jest nie fair dla tego napisałem tego posta z zmianami na teście. Skocze mówiąc ze na głównym poście o nowych spellach nadal pisze "Curse Healing Technika typu area, wielkości nendouriki u janemby, zabiera 5% ki przeciwnikowi (tylko targetowi) 3 razy co sekundę" który zmienił się teraz na "Curse Healing Technika typu area, wielkości nendouriki u janemby, zabiera 12% ki przeciwnikowi (tylko targetowi) 3 razy co sekundę". Trochę duży buff co nie?

Moim zdaniem ta edycja wyszła z nikąd. Pisałeś ze masz plany na Sierpień a start będzie w połowie Października... Mało dodać ze w twoim "ToDo" zostały ci najważniejsze rzeczy do zrobienia. Mowie tu o nowych planetach, sag i balansu z sag. Wiem ze planety miałeś już zrobione przez bardzo długi czas ale ja się boje ze nie będziesz mieć wystarczająco czasu zęby skacząc takie ważne rzeczy w tydzień.

Ostatni punkt. Został nam tydzień do startu serwera lecz nadal mamy mnóstwo pytań o regulamin, zmiany w HP i Ki profkach i zmiany w questach. Już mówiłem ze jesteś bardzo sekretny o te edycji. Mozę dla tego ze jeszcze o tym nie pomyślałeś i nie zrobiłeś jeszcze tego/nie masz już na to czasu (mowie tu o HP i Ki) lub masz jakaś strategie na marketing lub chuj go wie co ty tu próbujesz zrobić.
uwazam ze kazde zdanie sie liczy Język
Moim zdaniem macie bardzo "chore" pomysły związane z banami za bota. Moim zdaniem jest jedna alternatywa zostawić kary za bota na pve/pvp i usunąć z sms shopa unbana i wtedy będziecie musieli się bardzo mocno pilnować, żeby nie stracić tego co osiągnęliście Uśmiech. Przedłuży to żywotność servera a i pvp nie będzie zależało już od ilości i jakości skryptów Uśmiech
(09-10-2016, 11:36)Rise napisał(a): [ -> ]Moim zdaniem macie bardzo "chore" pomysły związane z banami za bota. Moim zdaniem jest jedna alternatywa zostawić kary za bota na pve/pvp i usunąć z sms shopa unbana i wtedy będziecie musieli się bardzo mocno pilnować, żeby nie stracić tego co osiągnęliście Uśmiech. Przedłuży to żywotność servera a i pvp nie będzie zależało już od ilości i jakości skryptów Uśmiech

Chyba skroci czas servera.
Bany to jest najgorsza rzecz jaka byla w dbp nawet sam vultur o tym wie ze to kazda edycje spierdala.
Ludzie maja szkole/prace i co wroca i maja 5 dni na ryju bez mozliwosci kupienia unbana a jak niepostawia na expa to sa do tylu o 30-40 lvli.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11