Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Propozycja odnosnie kar za bota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
- jest taki ze pozniej jakis idiota bedzie all reportowac i sie itac po mapie a z tego co wiem wiele takich osob tu gra Duży uśmiech I co najwazniejsze tutaj gra wyglada tak jak adox pisal masz bana jestes wplecy tak mocno ze sie nie odbijesz Duży uśmiech
Re Vicodin

Ja nie jestem przeciwna botom jako tako w całości, zmierzam do tego, że jeśli to tolerujemy, to powinniśmy stworzyć ku temu warunki dla innych, w tym dział download z opisem co można a czego nie można dla new ppl.

Andrzej i tak zrobi swoje Uśmiech
(09-10-2016, 16:36)Vicodin napisał(a): [ -> ]Bot w pvp powinien być dozwolony - gdy tak nie jest, edycja od razu staje się wojną na nagrywanie.
Śmieszy mnie to, że odsetek graczy, którzy nie używają bota w pvp chce dyktować warunki reszcie.
Prawda jest taka, że to nie wy stanowicie populacje servera. Wbijcie to sobie w końcu do głowy.
Inną sprawą jest to, że potem ktoś ocenia czy mogłeś zrobić coś ręcznie czy jednak na bocie. Niby na jakiej podstawie???

Natomiast w sprawie cavebota.
Bocenie full afk na wyjebce powinno być według mnie karane.
Z tym, że skończcie w końcu ze zjebanymi mass banami po 20-30 osób na dzień, gdzie po 1-2 tyg liczba graczy spada do 30-40~.
Banowanie za cavebota powinno się opierać na reportach od graczy.
Widzisz jakiegoś full afk bota i nie możesz/boisz się go zabić to go reportujesz licząc na reakcje ze strony jakiegoś BN.
A nie kurwa boci sobie jakiś 30 lvl na totalnym wypizdowie nikomu nie przeszkadzając i dostaje bana, bo jakiś BN urządza sobie polowanie na graczy...

po czesci sie z toba zgadzam co do bota w pvp to moim zdaniem jezeli bedzie dozwolone auto wszystko to profesje z spellem wave beda mialy mega ulatwienie auto target auto heal jak najbardziej ok auto zanzo tez moze byc bo moim zdaniem za ciezko to udowodnic i ban jest dawany na podstawie domyslow bo nigdy w 100% nie stwierdzisz czy ktos mial auto zanzo moze zajebal 4 najlepsze zanzo w zyciu z rzedu? Co do auto obracania powinno byc banowane ale tylko wtedy kiedy nie ma watpliwosci, ze ktos go uzywal.

co do cavebota to oczywiscie expienie full afk jak najbardziej powinno byc karane z tym , ze "Widzisz jakiegoś full afk bota i nie możesz/boisz się go zabić to go reportujesz licząc na reakcje ze strony jakiegoś BN." tak to zdecydowanie powinno wygladac aczkolwiek jest 1 osoba banujaca tzn invi i zalozmy, ze ty bedziesz sobie bocic full afk np na SE przychodze na respa widze, ze bocisz i cie nie ma przy kompie nie moge/boje sie ciebie zabic wysylam reporta na ctrl+r i 0 reakcji bo przeciez invi cie nie sprawdzi dlatego imo vult powinien dac paru osoba bna na probe przeciez jest tylu starych wyjadaczy ktorzy graja tu X lat napewno znajdzie sie paru dobrych bnow.


"A nie kurwa boci sobie jakiś 30 lvl na totalnym wypizdowie nikomu nie przeszkadzając i dostaje bana, bo jakiś BN urządza sobie polowanie na graczy...ę

po czesci racja bo niby co ten 30 lvl komus przeszkadza? Ale z 2 strony zacznie grac bedzie sobie bocic na wypizdowie nikt go nie bedzie ruszac bo po co to se pomysli "o boce tu od 3 dni i nikt mnie nie sprawdzil" wbije troche lvli postawi bota na normalnym respie np na metalach dostanie bana i przestanie grac. A jakby dostal bana na 30 lvlu to by sie nauczyl, ze nie mozna bocic full afk zrobil by new chara i pilnowal tego bota.
Cive, wbrew temu co sie mowi Vicodina chyba najwiecej razy sprawdzilem na poprzedniej edycji
(09-10-2016, 17:24)Invisiblity napisał(a): [ -> ]Cive, wbrew temu co sie mowi Vicodina chyba najwiecej razy sprawdzilem na poprzedniej edycji

to byl tylko przyklad ja zdaje sobie sprawe, ze vico ma mozg i nie boci full afk.
a wedlug mnie jest idiota co woli pilnowac bota i nie ma zycia.
@up No tak, bo ciężko odstawić chara na trainy jak się nie może pilnować.
JEZELI TYP KTORY MA TU JAKAS KURWA WLADZE PISZE MI ZE DLA NIEGO JESTEM ZYDEM TO PROPONUJE MORDE DO BUDY WSADZIC I NIE GRAC NORMALNYM CHAREM TYLKO pucowac dupe na bnie.
SIEMA !
Jak dla mnie bot powinien być dozwolony w każdej kwestii,o ile nie jest się FULL AFK .
Sprawdzać może tylko Administracja(pisząc zwykłe jesteś) i żadne nagrywania lub screen shooty przez graczy .
Jakie są plusy :
*edycja bd stać dłużej,
*nie będzie śmiecenia forum i spamów odnośnie botterów,że nagrałem,że bleble itp,
*nie będzie płaczu z żadnej ze stron .

Co do kar,jeżeli bot byłby dozwolony,aczkolwiek kogoś nie było by przy komputerze to BANICJA 3d / 7d / 30d w zależności który to już ban
Najprostszy sposób . Jeżeli bot miałby być zakazany,to też spoko,ale wtedy zróbcie sobie DBP na otclient (cie?) żeby nikt nie mógł z niego korzystać .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11