Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Propozycja odnosnie kar za bota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Dobra Sallakni skończ ten ból dupy i zobaczymy wypowiedź Andre. Nie ma sensu krytykować wszystkich dookoła, gdyż wiemy, że byłeś jedynym propsem na servie. Mam tylko nadzieję, że jeżeli zostanie kara za bota i nie będzie unbana będziesz grał dłużej niż 2 miesiące Uśmiech
Na dblu dało radę uxbierac to tutaj to bedzie no problemo
kar za bota nie bedzie kazdy o tym wie a tylko robicie smietnik na forum ehh =)
W takim razie niech zrobi to o czym mówił Demons, czyli doda elfa z pewnymi skryptami i dodanymi regułami co wolno a co nie.
masz wszystko w google Oczko czemu ktos ma miec latwiej?
Tak w ogóle to kto to kurwa jest ten rise jakiś jebany No name z pod tm w west czy jak bo typ wie więcej niż każdy a nigdy go nie widziałem żeby pz odpalił
Wtedy nikt nie będzie miał łatwiej tylko tak samo lols

Ja myślę ze powinienes słownik odpalić rashel
Sallakin dobrze powiedziales: Gosia jeżeli ty swoje kryteria nastawiasz na liczbę 30 osób to miłej gry

Ludzie co chca miec przyjemnosc gry z otsow sa poporstu debilami Szczęśliwy oczywiscie beda grac wsumie nie wazne co sie by stalo. Tylko chca ustalic by karac botow zapominaja ze nie ma gildi gdzie ludzie graja bez bota, bo nikomu sie nie chce zbierac 100sala skinow rok albo recznie. A kazdy team jaki tu gra to tylko po to zeby poklepac sie Duży uśmiech Oczywiscie przypominam Sobie zawsze walczylem z tym ze jak beda bany na tym servie on padnie. A na ostatnich 3 edycjach jak banowali tylko zament byl na forum, rozne oskarzenia a na koniec 1 team odchodzil a po jakims czasie 2 team odchodzil a na serverku zostawaly takie osoby jak Denzel oddani tej grze dziekuje i pozdrawiam
(09-10-2016, 15:04)jestem adox i jestem gimbusem napisał(a): [ -> ]Wtedy nikt nie będzie miał łatwiej tylko tak samo lols

Ja myślę ze powinienes słownik odpalić rashel

Nie kazdy mial odrazu wszystko podane na tacy ;Oczko jezeli jakis noname nie potrafi obslugiwac elfa czy nawet go znalesc no to wybacz Oczko



@ Rashel powiem ci ze sam sie zastanawiam co to za no name =p
(09-10-2016, 15:09)gikiliki napisał(a): [ -> ]Sallakin dobrze powiedziales: Gosia jeżeli ty swoje kryteria nastawiasz na liczbę 30 osób to miłej gry

Ludzie co chca miec przyjemnosc gry z otsow sa poporstu debilami Szczęśliwy oczywiscie beda grac wsumie nie wazne co sie by stalo. Tylko chca ustalic by karac botow zapominaja ze nie ma gildi gdzie ludzie graja bez bota, bo nikomu sie nie chce zbierac 100sala skinow rok albo recznie. A kazdy team jaki tu gra to tylko po to zeby poklepac sie Duży uśmiech Oczywiscie przypominam Sobie zawsze walczylem z tym ze jak beda bany na tym servie on padnie. A na ostatnich 3 edycjach jak banowali tylko zament byl na forum, rozne oskarzenia a na koniec 1 team odchodzil a po jakims czasie 2 team odchodzil a na serverku zostawaly takie osoby jak Denzel oddani tej grze dziekuje i pozdrawiam

Moje nastawienie jest zupełnie inne - chciałabym aby było tutaj 1000+ graczy, to już nie zależy od Andrzeja w takim stopniu, tylko od nas graczy, chcesz sie poklepać ale bez ponoszenia konsekwencji, ok rozumiem - są dwa teamy, klepiecie się i po 2-3 miesiącach jeden team przestaje grać, serwer umiera, bo wszyscy nowi gracze którzy dołączyli, byli klepani przez bosów tego serwera. Rozwiązanie które proponujesz jest bez sensu w dłuższej perspektywie czasu, jeśli chodzi o początek rozgrywki super, ale co za jakiś tam czas.


Re CIVE
Mówisz kto zrobi ręcznie shadow taska bez bota, a pomyśl w inny sposób, jak już zrobi to pomyśl ile ten ktoś będzie do przodu od innych ? Widzisz tutaj korzyść dla tego który wykonał to oraz stratę dla osób które tego nie zrobiły ?Uśmiech

Jęsli ma być serwer only PvP bo ludzie to kochają, to Andrzej na pewno odpali wam S2 do full bota, natomiast odnosząc się do "przyjemności z gry na otsie", tak własnie dlatego ludzie grają na OTSach, bo mają ciekawe rozwiązania i nie kazdy jest chętny grać tylko PvP, jeśli jest fabuła, achiv do zrobienia to też po coś, każdy element który funkcjonuje zlepiony z innymi daje przyjemność z gry, w tym również PvP, a nie tylko PvP..
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11