Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam gildii
#11
śmiało graj, marnuj życie by ręcznie expić na ots co padnie max 4 miesiące . a co do oporu jak się gra tankiem który , robi za parcela 90 % gry to się nie dziw że oporu nie czułeś jak nikt cie nie bił na warze .
Odpowiedz
#12
Ojej biedni, nie znajdą 2-3 godzin na grę. Jakie to smutne. Aż mi się płakać zachciało. Płacz
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  • Tobby
Odpowiedz
#13
(25-05-2017, 12:43)sallakin napisał(a): śmiało graj, marnuj życie by ręcznie expić na ots co padnie max 4 miesiące . a co do oporu jak się gra tankiem który , robi za parcela  90 % gry to się nie dziw że oporu nie czułeś  jak nikt cie nie bił na warze .

ehem jak gralem na andro na 330 lvlu to ciebie i tooda robilem 1v2 lul. jak mieliscie 500 lvle ja buubkiem dopiero zaczynalem grac jak mial reba.
+ oporu nieczulem bo takiego okiego gasilem solo buubkiem wciagu 5 sec. to samo bijac sie z gikim,shroudedem+digi dongiem solo robilem ich praktycznie 1v3. balanz.
+ robi za parcela? tym buubkiem bilem wiecej niz wy spckami i oki+tupti freezerami wiec ladny parcel na warze Niezdecydowany.
jakos na dachach tam na namek kolo namek db pokazaliscie klase jak z rashelem was wszystkich wyjasnilismy Niezdecydowany.
Buubek jedynie robi za parcela dopoki niewbije 140-150 asa a potem jest praktycznie postacia co zabija 1v1 i sie nieda ubic jej 1v1 a nawet 2v1. chyba ze na lagu.
+ oporu nieczulem bo wlasnie na wasz team moglem wybiec z samym rashelem i was jeszcze dojebac mimo ze nas w teamie bylo okolo 7.

+ patrzac na liczbe graczy to bedzie online tyle ile jest postaci. to bedzie edycja bardziej pod ludzi jak cive co wola bardziej se pograc pve i pvp raz na kiedys a nie dla veteranow pvp co chca sie napierdalac w dzien w dzien po 10x.

i niemowie ze to bedzie zla edycja bo to na serio moze byc best edycja dbp ale niedla graczy jak ja.
Odpowiedz
#14
@Adoxv20
i dobrze, przynajmniej szansa dla nowych graczy jak np ja od 2 edycji największym bólem dupy byli właśnie starzy gracze. Wszystko opanowane i 0 szans żeby jakoś się wybić. Każdy z was też po kilka postaci i kogo się uwalił to zawsze się trafia i tak na topke i ich mc. Teraz będą przynajmniej nowe rzeczy. I nie zrozum mnie źle bo nie chce Ciebie ani nikogo z starych wyjadaczy urazić, nie wasza wina ze robicie wszystko w 5 dni Duży uśmiech.

I jako swiezak zauważyłem tez np achiv na zabicie 50 graczy z baunty huntrs i do 150 lvla nie bylo fraga, to taki nowy padnie 5x na hita z tego 4x bez karmy bo nie ma golda i exit.
Odpowiedz
#15
(25-05-2017, 14:29)Adoxv20 napisał(a):
(25-05-2017, 12:43)sallakin napisał(a): śmiało graj, marnuj życie by ręcznie expić na ots co padnie max 4 miesiące . a co do oporu jak się gra tankiem który , robi za parcela  90 % gry to się nie dziw że oporu nie czułeś  jak nikt cie nie bił na warze .

ehem jak gralem na andro na 330 lvlu to ciebie i tooda robilem 1v2 lul. jak mieliscie 500 lvle ja buubkiem dopiero zaczynalem grac jak mial reba.
+ oporu nieczulem bo takiego okiego gasilem solo buubkiem wciagu 5 sec. to samo bijac sie z gikim,shroudedem+digi dongiem solo robilem ich praktycznie 1v3. balanz.
+ robi za parcela? tym buubkiem bilem wiecej niz wy spckami i oki+tupti freezerami wiec ladny parcel na warze Niezdecydowany.
jakos na dachach tam na namek kolo namek db pokazaliscie klase jak z rashelem was wszystkich wyjasnilismy Niezdecydowany.
Buubek jedynie robi za parcela dopoki niewbije 140-150 asa a potem jest praktycznie postacia co zabija 1v1 i sie nieda ubic jej 1v1 a nawet 2v1. chyba ze na lagu.
+ oporu nieczulem bo wlasnie na wasz team moglem wybiec z samym rashelem i was jeszcze dojebac mimo ze nas w teamie bylo okolo 7.

+ patrzac na liczbe graczy to bedzie online tyle ile jest postaci. to bedzie edycja bardziej pod ludzi jak cive co wola bardziej se pograc pve i pvp raz na kiedys a nie dla veteranow pvp co chca sie napierdalac w dzien w dzien po 10x.

i niemowie ze to bedzie zla edycja bo to na serio moze byc best edycja dbp ale niedla graczy jak ja.

imo to na tej edycji bedzie wiecej pvp niz na poprzedniej bo beda grac ludzie a nie wpadna po ciebei spamisz do 7 osob i dupa wszyscy afk
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  •
Odpowiedz
#16
Adoxv20 co do przekopu na namek zgadzam się był , ale nie dopowiedziałeś że my mieliśmy po 400-500 lvl a wy po rebach i rashel z 700 i te domki były jak full trap że ciagle dostawałeś od łapy . A co do edycji zobaczymy jak długo ludzie będą chcieli grać ręcznie . Cive co do pvp masz rację będzie więcej ale do momentu aż 3-4 graczy odbije się z lvl od reszty i będzie składać wszystkich i na tym się zakończy pvp , będzie jak z bodziamy na s1 że padali na hita i płacz że full bot 24/7 , tylko tym razem będzie że no life ciągle expi nie ma życia .
Odpowiedz
#17
Nie macie co tak wybiegac w przyszlosc Czarki, poprostu grajcie i nie mażcie sie
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Pan biechu:
  • Vultur
Odpowiedz
#18
Adox co ty za bajki piszesz. Na ostatniej bitce przed exitem ledwo mogliscie mnie dogonic majac 1200 speeda a ja 1000. Myslalem, ze na stacka wejde a tam PZ i juz nie bylo odwrotu. Ten twoj "OP" bubek padal spokojnie od 3 osob. Jak dochodzila 1 osoba i waliliscie jednego od nas to wtedy juz tylko bily 2 osoby i wtedy faktycznie ciezko cie bylo zabic. Ogolnie to majac 1000 speeda a 1200 to duza roznica bo dongowi i gikiemu ciezko bylo uciec. Do tego 600-650 lvl vs 750,820 i Aelo chyba mial 580 i my bez magow i bez m beltow. Z taka przewaga udalo nam sie was prawie wyczyscic. 2 Padlo i ty skakales na red hp ale w tym momencie dotarli do ciebie sojusznicy i nie moglismy w ciebie robic all ina. Ogolnie to pewnie nie raz byscie nie mogli kogos dogonic kto wtedy padal bo mial 200 speeda mniej. W dodatku eq na +0 i po pare achivow mniej. No i nie wspomne, ze sobie lataliscie na targetingu wiec gratulacje. Nie wiem jak masz z pamiecia ale tyle razy ile od was ktos mial reda to bylby martwy gdyby kazdy mial te +100 lvli +5 achivow +eq i +mag. Na rownych lvlach mysle, ze 60% win dla nas 40% dla was. Nie mowie, ze jestescie slabi ale radze spojrzec na to troche bardziej racjonalnie. Tak jak mowilem nerf videl na starcie i okazala sie najlepsza profa , ktora wg. ciebie byla najlepiej zbalansowana zz
Odpowiedz
#19
(26-05-2017, 20:45)Shrouded Colour napisał(a): Adox co ty za bajki piszesz. Na ostatniej bitce przed exitem ledwo mogliscie mnie dogonic majac 1200 speeda a ja 1000. Myslalem, ze na stacka wejde a tam PZ i juz nie bylo odwrotu. Ten twoj "OP" bubek padal spokojnie od 3 osob. Jak dochodzila 1 osoba i waliliscie jednego od nas to wtedy juz tylko bily 2 osoby i wtedy faktycznie ciezko cie bylo zabic. Ogolnie to majac 1000 speeda a 1200 to duza roznica bo dongowi i gikiemu ciezko bylo uciec. Do tego 600-650 lvl vs 750,820 i Aelo chyba mial 580 i my bez magow i bez m beltow. Z taka przewaga udalo nam sie was prawie wyczyscic. 2 Padlo i ty skakales na red hp ale w tym momencie dotarli do ciebie sojusznicy i nie moglismy w ciebie robic all ina. Ogolnie to pewnie nie raz byscie nie mogli kogos dogonic kto wtedy padal bo mial 200 speeda mniej. W dodatku eq na +0 i po pare achivow mniej. No i nie wspomne, ze sobie lataliscie na targetingu wiec gratulacje. Nie wiem jak masz z pamiecia ale tyle razy ile od was ktos mial reda to bylby martwy gdyby kazdy mial te +100 lvli +5 achivow +eq i +mag. Na rownych lvlach mysle, ze 60% win dla nas 40% dla was. Nie mowie, ze jestescie slabi ale radze spojrzec na to troche bardziej racjonalnie. Tak jak mowilem nerf videl na starcie i okazala sie najlepsza profa , ktora wg. ciebie byla najlepiej zbalansowana zz

Ehmm? ja sie bilem z wami 1v3 i digidonga ubilem bo mialem reda od walniecia geno. potem bijac sie 1v2 walac geno mialem ciebie na redzie. Killed at level 672 by Hellow.. + videl best profa? buubek byl w chuj silniejszy niz videlka. + videlka byla tak silna bo miala wiekszy heal niz powinna tak jak vultur juz mowil. + targetingu? jak ja nigdy targetingu niemialem w zyciu odpalonego Niezdecydowany. + na dbp nigdy sie niema rownego eq/skilli achivow. nawet na tej edycji s2 z 999 lvl nikt niebedzie rowny to samo ja moge miec shenrona z 180 str bo mnie stac na kolce. + spc byl bardziej op w pvp niz videlka. best ball,best spell dmg+ dobry survi. + jedynie co wam te 100 lvli+ by dalo i magi itd zebym niemogl bic geno bijac sie 1v3 no i ze aelo by szybciej siadal i rashel tez by raczej padl tylko ze digi dong to praktycznie w 0.5 sec od mojego buubka siadal. + to niemoja wina ze wogole olaliscie robienie magow itd, jedynie giki swoja c18 puscil podobnie jak ja swojego goka puscilem na 12 dni na salki i uzbieralem 200 ssow. + niemieliscie m beltow bo woleliscie expic na vcq niz na ssach mimo ze na innych respach sie wyciagalo wiecej expa, ice beasty/ssy.

Balans na s1 wygladal tak
Buubek > spc w pvp bo w pve to parodia,gohan w dobrych rekach > videl > brolly > freezer przez stuna.
Odpowiedz
#20
Moze zrozum to, ze na VCQ jedyny exp na full afk SPC bo solo na SS nie da rady a w shared pada od rikoszetow. Videl na 999 100k z edb bez EQ + 27.5k z lapy, SPC 115k choba i 27k z lapy. Nie wiem czy wave, ktory nie zawsze trafisz i nie zawsze mozesz nim walic bedac w 4 kratkowej odleglosci jest lepszy od targeta tylko dlatego, ze 15k wiecej bije Szczęśliwy. Nie mowiac juz o tym , ze jak cie gonia to nie mozesz bic choby bo uciekajac nigdy nie zdazysz sie obrocic na chobe by nie ryzykowac smierci. Ogolnie spc jest tankowniejszy od videl ale ona robi podobny DPS tylko 3x latwiej + jest bardziej tanky niz inne podobne postacie(15% abso i hp co tanki). Olalismy MAGA bo ja moglem grac dziennie do 4h(czasem 0h pare dni pod rzad) + musialem stawiac 4 klienty dla kazdej osoby bo nikt nie mial czasu na gre i jeszcze mialem noob chary zrobic na MAGA. Kto uzywal targetingu ten wie. Akurat bardziej mi chodzilo o inne osoby niz ciebie. Auto zanzo u nas tez nikt nie uzywal a wy notorycznie. Ogolnie to bubek jest gowniany na max skillach i jedyne czemu byl uzyteczny to przewaga lvli i eq. Na rowni to bijesz najmniej ze spella, srednio z lapy tylko sie healasz(info ze starego s1 i potwierdzone na testach 999 ). Brolly robi najwiekszy dps z lapy i ze spella + ma najwiecej HP + 100 rage przed 15 sekund. Best profa na lape, a kulka to videl i spc. Z czego spc trzeba chociaz ta choba trafic a tamta to nobrain. Najwiecej to i tak daje te 200 speeda na bodajze 700 lvlu :<.

Uwaga zaskakujace podsumowanie: PvP z botem na dbp to syf. Da sie to ogarnac jak beda checi i tego ci zycze vultur. Da sie nawet zrobic, ze z botem mozna wiecej ugrac jak sie ma wiekszego skilla. Ja podziekuje za server i za swoja kariere z grami, gdzie trzeba w chuj robic by miec szanse z innymi bo nie ma na to czasu( hehe pora na gierki p2w by nadrobic brak czasu hajsem z pracy =D). Pozdroffki no offence pis and lof. Jak bede bezrobotny( w co watpie) to moze znowu wbije hehehe.

PS:Gohan mniej hp,mniej abso, lekko wiecej ze spella niz videl, lapa/kulka slabsza. Lape moze miec lepsza na 100 rage ale jak odpalasz kapse + 10 kryt to videl ma podobny dps z kulki, wiec ogolnie repair vs uncontroled i lepsze abso , wiecej hp vs lekko mniejszy dmg ze spella(z 5%) i tak na prawde lepsza kulka bo gohan nigdy 100 rage nie bedzie mial bo sie musi healnac czy cos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu