Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Szukam gildii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy jest jakaś gildia chętna przyjąć?
myślę że pvp w miare ogarniam
Mysle ze na ta chwile za szybko na gildie , patrzac na to ze bedzie wielu "nowych" badz graczy ktoryz kiedys grali ale wrocili po czasie.

Poczekaj na start servera i wszystko wyjdzie w praniu JęzykP


Tyle ze nie koniecznie kazda z topowych kiedys bedzie topowa teraz JęzykP
Topowe gildie już przed startem znają swoją ekipe na całą edycje, wątpie że do takiej sie dostaniesz
No ja jestem prawdopodobnie sam Szczęśliwy wiec znam ekipę hahah
(24-05-2017, 23:39)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]No ja jestem prawdopodobnie sam Szczęśliwy wiec znam ekipę hahah

Rashel szuka teamu na trade kurwa jakie to bedzie piekne, a juz myslalem ze widzialem wszystko.
Ja tam niewbijam bo znowu pewnie brak oporu bedzie i tym bardziej ze pewnie bedzie double kamka spowrotem skoro exu 1 sec i znowu bedzie placz ze latam z freezer maskiem Niezdecydowany
chyba ze na serio jakas gildia z podziemi sie wykopie z 20 typa conajmniej zeby postawic jakis opor.

no coz potej edycji s1 na ktorej ja i rashel praktycznie wszytkich we 2 roblismy to kazdemu od nas sie odechcialo grac.

+ mam nadzieje ze ballowce maja zasieg 3 kratki na balla.
(25-05-2017, 01:41)Adoxv20 napisał(a): [ -> ]
(24-05-2017, 23:39)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]No ja jestem prawdopodobnie sam Szczęśliwy wiec znam ekipę hahah

Rashel szuka teamu na trade kurwa jakie to bedzie piekne, a juz myslalem ze widzialem wszystko.
Ja tam niewbijam bo znowu pewnie brak oporu bedzie i tym bardziej ze pewnie bedzie double kamka spowrotem skoro exu 1 sec i znowu bedzie placz ze latam z freezer maskiem Niezdecydowany
chyba ze na serio jakas gildia z podziemi sie wykopie z 20 typa conajmniej zeby postawic jakis opor.

no coz potej edycji s1 na ktorej ja i rashel praktycznie wszytkich we 2 roblismy to kazdemu od nas sie odechcialo grac.

+ mam nadzieje ze ballowce maja zasieg 3 kratki na balla.

Serio chcesz przegapić być może najlepszą edycje DBP? Zdziwko
Edycja nie może być najlepsza bez bota w tych czasach Szczęśliwy (if u know what i mean)
Mnie na tej edycji 999 lvl odpycha przy takim expie, ja w 5 dni moge miec 999 lvl po rebie i tak wiem ze jest stamina tylko jak ja na 0.5 expie mialem 170kk/h+ i na cala stamine mialem 30+ lvli na 800 lvlu. to oznacza ze po rebie z 1 lvl do 999 wbijasz w 2 staminy i bede potem czekac 2 tygodnie zanim ktos mnie dogoni albo i wiecej. i sie znudze jak ta edycja s1 i exit z serwa.

zaraz pewnie beda komentarze to masz czas na achivy tylko ze 25-27 achivow sie praktycznie robi w 2 dni nawet bez bota.
(25-05-2017, 05:14)Adoxv20 napisał(a): [ -> ]Mnie na tej edycji 999 lvl odpycha przy takim expie, ja w 5 dni moge miec 999 lvl po rebie i tak wiem ze jest stamina tylko jak ja na 0.5 expie mialem 170kk/h+ i na cala stamine mialem 30+ lvli na 800 lvlu. to oznacza ze po rebie z 1 lvl do 999 wbijasz w 2 staminy i bede potem czekac 2 tygodnie zanim ktos mnie dogoni albo i wiecej. i sie znudze jak ta edycja s1 i exit z serwa.

zaraz pewnie beda komentarze to masz czas na achivy tylko ze 25-27 achivow sie praktycznie robi w 2 dni nawet bez bota.

Proponuje czelendz, jezeli w 5 dni po starcie nie bedziesz mial 999 po rebie, a po 2 dniach 25-27 achie to deletujemy, co?
Adoxik dawaj graj bedzie tyle znakomitych teamow Cocodiny Sall akiny Segir z grobu powroci all beda grali nawet kirito team powroci na edycje bez bota Szczęśliwy Szczęśliwy SMialo oplaca sie grac Szczęśliwy Nowych teamow z deczka nie bedzie Niezdecydowany Ale na te teamy licze kazdy z nich uwielbia grac recznie Duży uśmiech
Stron: 1 2 3