Forum PrioGames.com
Szukam gildii - Wersja do druku

+- Forum PrioGames.com (https://board.dbp.prioritygame.pl)
+-- Dział: Dla graczy (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Dział: Gildie (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: Szukam gildii (/showthread.php?tid=981)

Strony: 1 2 3


Szukam gildii - Kulturysta - 24-05-2017

Czy jest jakaś gildia chętna przyjąć?
myślę że pvp w miare ogarniam


RE: Szukam gildii - Learza - 24-05-2017

Mysle ze na ta chwile za szybko na gildie , patrzac na to ze bedzie wielu "nowych" badz graczy ktoryz kiedys grali ale wrocili po czasie.

Poczekaj na start servera i wszystko wyjdzie w praniu JęzykP

@Metta
Tyle ze nie koniecznie kazda z topowych kiedys bedzie topowa teraz JęzykP


RE: Szukam gildii - Mettalious - 24-05-2017

Topowe gildie już przed startem znają swoją ekipe na całą edycje, wątpie że do takiej sie dostaniesz


RE: Szukam gildii - Rashelovsky - 24-05-2017

No ja jestem prawdopodobnie sam Szczęśliwy wiec znam ekipę hahah


RE: Szukam gildii - Adoxv20 - 25-05-2017

(24-05-2017, 23:39)Rashelovsky napisał(a): No ja jestem prawdopodobnie sam Szczęśliwy wiec znam ekipę hahah

Rashel szuka teamu na trade kurwa jakie to bedzie piekne, a juz myslalem ze widzialem wszystko.
Ja tam niewbijam bo znowu pewnie brak oporu bedzie i tym bardziej ze pewnie bedzie double kamka spowrotem skoro exu 1 sec i znowu bedzie placz ze latam z freezer maskiem Niezdecydowany
chyba ze na serio jakas gildia z podziemi sie wykopie z 20 typa conajmniej zeby postawic jakis opor.

no coz potej edycji s1 na ktorej ja i rashel praktycznie wszytkich we 2 roblismy to kazdemu od nas sie odechcialo grac.

+ mam nadzieje ze ballowce maja zasieg 3 kratki na balla.


RE: Szukam gildii - Vultur - 25-05-2017

(25-05-2017, 01:41)Adoxv20 napisał(a):
(24-05-2017, 23:39)Rashelovsky napisał(a): No ja jestem prawdopodobnie sam Szczęśliwy wiec znam ekipę hahah

Rashel szuka teamu na trade kurwa jakie to bedzie piekne, a juz myslalem ze widzialem wszystko.
Ja tam niewbijam bo znowu pewnie brak oporu bedzie i tym bardziej ze pewnie bedzie double kamka spowrotem skoro exu 1 sec i znowu bedzie placz ze latam z freezer maskiem Niezdecydowany
chyba ze na serio jakas gildia z podziemi sie wykopie z 20 typa conajmniej zeby postawic jakis opor.

no coz potej edycji s1 na ktorej ja i rashel praktycznie wszytkich we 2 roblismy to kazdemu od nas sie odechcialo grac.

+ mam nadzieje ze ballowce maja zasieg 3 kratki na balla.

Serio chcesz przegapić być może najlepszą edycje DBP? Zdziwko


RE: Szukam gildii - Raav - 25-05-2017

Edycja nie może być najlepsza bez bota w tych czasach Szczęśliwy (if u know what i mean)


RE: Szukam gildii - Adoxv20 - 25-05-2017

Mnie na tej edycji 999 lvl odpycha przy takim expie, ja w 5 dni moge miec 999 lvl po rebie i tak wiem ze jest stamina tylko jak ja na 0.5 expie mialem 170kk/h+ i na cala stamine mialem 30+ lvli na 800 lvlu. to oznacza ze po rebie z 1 lvl do 999 wbijasz w 2 staminy i bede potem czekac 2 tygodnie zanim ktos mnie dogoni albo i wiecej. i sie znudze jak ta edycja s1 i exit z serwa.

zaraz pewnie beda komentarze to masz czas na achivy tylko ze 25-27 achivow sie praktycznie robi w 2 dni nawet bez bota.


RE: Szukam gildii - Invisiblity - 25-05-2017

(25-05-2017, 05:14)Adoxv20 napisał(a): Mnie na tej edycji 999 lvl odpycha przy takim expie, ja w 5 dni moge miec 999 lvl po rebie i tak wiem ze jest stamina tylko jak ja na 0.5 expie mialem 170kk/h+ i na cala stamine mialem 30+ lvli na 800 lvlu. to oznacza ze po rebie z 1 lvl do 999 wbijasz w 2 staminy i bede potem czekac 2 tygodnie zanim ktos mnie dogoni albo i wiecej. i sie znudze jak ta edycja s1 i exit z serwa.

zaraz pewnie beda komentarze to masz czas na achivy tylko ze 25-27 achivow sie praktycznie robi w 2 dni nawet bez bota.

Proponuje czelendz, jezeli w 5 dni po starcie nie bedziesz mial 999 po rebie, a po 2 dniach 25-27 achie to deletujemy, co?


RE: Szukam gildii - Orgazm Mariji - 25-05-2017

Adoxik dawaj graj bedzie tyle znakomitych teamow Cocodiny Sall akiny Segir z grobu powroci all beda grali nawet kirito team powroci na edycje bez bota Szczęśliwy Szczęśliwy SMialo oplaca sie grac Szczęśliwy Nowych teamow z deczka nie bedzie Niezdecydowany Ale na te teamy licze kazdy z nich uwielbia grac recznie Duży uśmiech


Menu