Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Pomysł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Co mogło by wejść:


#Prey System
Moim pomysłem jest dodanie Prey coś jak jest na rl tibi tylko odbywało by to się za pomocą komendy lub rozmowy z npc.
Każdy przedział lvlowy by miał swoje moby przykładowo.
1-50 Wolfy, Pandoriany, Tigermany itp
200-400 Anni,Keany,H Ani itp.
Każde losowanie to np 1cc za lvl, losować można raz na 1h! prey trwa 3h.
Teraz co by taki prey dawał a mianowicie mielibyśmy od 5 do 10% dmg więcej lub 5 do 10% abso na dane moby + od 10% do 20% więcej expa (za wpisanie !prey super saiyan wyświetlał by się nam napis że właśnie otrzymalismy Prey na 12% więcej expa na Super Saiyan czas trwania 3h!)

#Postęp w Achiv
Jako że iż gdyż znamy juz wszystkie achiv proponuję dodać opcje sprawdzania tam w zakładce Achiv jaki mamy postęp np. w Senzu, Collector, Bounty, Soldier itp

# Dmg tsuhi 
Proponuję go uśrednić i ustabilizować żeby bił tak samo a nie raz 50 a raz 10k Szczęśliwy

# SP
od 500lvla za daily taski niech leci 100-200sp dlaczego? a dlatego że na wszystkie questy potrzeba nam 3250 + 1100 + 1000 co daje nam 5350 a za daily dostajemy średnio 70~ a to jest 76dni~ aby ukończyć Hardy Szczęśliwy
Padasz na titanium i kolejne wejscie za 2 tyg

#PZ bugi
Naprawienie pz bugów takich jak Uani schody, Time Room, Reb Arenka
Chciałbym zaznaczyć, ze jest więcej Pz bugow Uśmiech
Wedlug mnie sp od 600 wiecej powinno byc bo sie dostaje blazy itd a nie jakies smieszne ao,salki.

Reszta spoko.
tak sp to dobry pomysł reszta wydaje mi się że trochę ponad siły naszego admina
Wszystko na tak poza sp czemu? Bo jak chcesz zrobic shadowa to zostajesz na 600 przed rebem i latasz na arence jak zdecydowales szybciej zrobic reba to jestes do przodu z expem ale w plecy z taskami ja za to mam na odwrot cos za cos byloby to mega niesprawiedliwe jakby zmienic to teraz osoby ktore zostaly przed rebem na taska stracilyby tylko czas
chuja prawda z expem nie jestes do tylu bo 2 dni masz zeby wbic z 530 na 600 albo 3 to w tym czasie robisz shadowa co daje expa z 538 na 600 Oczko ja mam wpt ze w 1 min zabija 2x brolla to collera moze by sie udalo 3x na minute zabic
Shadowa na dobrych wpt robisz w 30h razem z paiku. za co dostajesz praktycznie 1,5 staminy. jak grasz spckiem to 3 staminy.
(26-04-2017, 16:03)Rashelovsky napisał(a): [ -> ]chuja prawda z expem nie jestes do tylu bo 2 dni masz zeby wbic z 530 na 600 albo 3 to w tym czasie robisz shadowa co daje expa z 538 na 600 Oczko ja mam wpt ze w 1 min zabija 2x brolla to collera moze by sie udalo 3x na minute zabic

jakbym nie mial bana i przez noc biegalbym na reb arenie to prawdopodobnie teraz zrobilbym reba i nie mial staminy oddalbym shadowa wiec wskoczylby 394 lvl i taki by dzis zostal bo jak pisalem char by latal w nocy-brak staminy ty masz 660 a gdy robiles reba to bylem w plecy z 40 lvli?


mialem dzien po rashelu i to nie caly, nie wiem skad 3 dni wziales.



tez, ze sp zostaly stworzone po to aby POMOC ukonczyc quest a nie, zebys 100% questow na sp robil.
Shadowa to akurat na 400 dopiero mozesz oddac.

+ on mial 3 staminy jak robil reba bo mial medy w chuj szybciej mielismy 2-3 dni przewagi w medach.

+ androidem o 2 rano aelo zrobil dopiero brollasy z paiku a za jakies 2h zostana same coolery w shadowie.
Tsui na nie

SP na tak

reszta mi tito
Stron: 1 2 3 4