Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł
#1
Co mogło by wejść:


#Prey System
Moim pomysłem jest dodanie Prey coś jak jest na rl tibi tylko odbywało by to się za pomocą komendy lub rozmowy z npc.
Każdy przedział lvlowy by miał swoje moby przykładowo.
1-50 Wolfy, Pandoriany, Tigermany itp
200-400 Anni,Keany,H Ani itp.
Każde losowanie to np 1cc za lvl, losować można raz na 1h! prey trwa 3h.
Teraz co by taki prey dawał a mianowicie mielibyśmy od 5 do 10% dmg więcej lub 5 do 10% abso na dane moby + od 10% do 20% więcej expa (za wpisanie !prey super saiyan wyświetlał by się nam napis że właśnie otrzymalismy Prey na 12% więcej expa na Super Saiyan czas trwania 3h!)

#Postęp w Achiv
Jako że iż gdyż znamy juz wszystkie achiv proponuję dodać opcje sprawdzania tam w zakładce Achiv jaki mamy postęp np. w Senzu, Collector, Bounty, Soldier itp

# Dmg tsuhi 
Proponuję go uśrednić i ustabilizować żeby bił tak samo a nie raz 50 a raz 10k Szczęśliwy

# SP
od 500lvla za daily taski niech leci 100-200sp dlaczego? a dlatego że na wszystkie questy potrzeba nam 3250 + 1100 + 1000 co daje nam 5350 a za daily dostajemy średnio 70~ a to jest 76dni~ aby ukończyć Hardy Szczęśliwy
Padasz na titanium i kolejne wejscie za 2 tyg

#PZ bugi
Naprawienie pz bugów takich jak Uani schody, Time Room, Reb Arenka
Odpowiedz
#2
Chciałbym zaznaczyć, ze jest więcej Pz bugow Uśmiech
Odpowiedz
#3
Wedlug mnie sp od 600 wiecej powinno byc bo sie dostaje blazy itd a nie jakies smieszne ao,salki.

Reszta spoko.
Odpowiedz
#4
tak sp to dobry pomysł reszta wydaje mi się że trochę ponad siły naszego admina
Odpowiedz
#5
Wszystko na tak poza sp czemu? Bo jak chcesz zrobic shadowa to zostajesz na 600 przed rebem i latasz na arence jak zdecydowales szybciej zrobic reba to jestes do przodu z expem ale w plecy z taskami ja za to mam na odwrot cos za cos byloby to mega niesprawiedliwe jakby zmienic to teraz osoby ktore zostaly przed rebem na taska stracilyby tylko czas
Odpowiedz
#6
chuja prawda z expem nie jestes do tylu bo 2 dni masz zeby wbic z 530 na 600 albo 3 to w tym czasie robisz shadowa co daje expa z 538 na 600 Oczko ja mam wpt ze w 1 min zabija 2x brolla to collera moze by sie udalo 3x na minute zabic
Odpowiedz
#7
Shadowa na dobrych wpt robisz w 30h razem z paiku. za co dostajesz praktycznie 1,5 staminy. jak grasz spckiem to 3 staminy.
Odpowiedz
#8
(26-04-2017, 16:03)Rashelovsky napisał(a): chuja prawda z expem nie jestes do tylu bo 2 dni masz zeby wbic z 530 na 600 albo 3 to w tym czasie robisz shadowa co daje expa z 538 na 600 Oczko ja mam wpt ze w 1 min zabija 2x brolla to collera moze by sie udalo 3x na minute zabic

jakbym nie mial bana i przez noc biegalbym na reb arenie to prawdopodobnie teraz zrobilbym reba i nie mial staminy oddalbym shadowa wiec wskoczylby 394 lvl i taki by dzis zostal bo jak pisalem char by latal w nocy-brak staminy ty masz 660 a gdy robiles reba to bylem w plecy z 40 lvli?


@medy mialem dzien po rashelu i to nie caly, nie wiem skad 3 dni wziales.



@przypominam tez, ze sp zostaly stworzone po to aby POMOC ukonczyc quest a nie, zebys 100% questow na sp robil.
Odpowiedz
#9
Shadowa to akurat na 400 dopiero mozesz oddac.

+ on mial 3 staminy jak robil reba bo mial medy w chuj szybciej mielismy 2-3 dni przewagi w medach.

+ androidem o 2 rano aelo zrobil dopiero brollasy z paiku a za jakies 2h zostana same coolery w shadowie.
Odpowiedz
#10
Tsui na nie

SP na tak

reszta mi tito
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • this is sparta
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu