Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Pomysł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Co do dmg tsuhi mnie zastanawia dlaczego osoby co nie grają/nie grały spc wypowiadają się na temat . Widzę że co drugi na tym forum to misiewicz nie zna się , ale wypowiem się
a jakbym chciał żeby saiyana dać buffa na łape o 50 % to mimo ze nim nie grasz też pewnie byś pysk otworzył na forum szmaciarzu
Syki to że padasz od nob charów do dropa nie moja wina , ale widać że patola w domu jest, bez obrażania kogoś wypowiedz się nie umiesz . Ale co można oczekiwać po człowieku co pewnie skończył wiele szkół podstawowych .
zastąp Jackowskiego bo lepszy jasnowidz z ciebie niż z niego no wiesz ja nie gram na 10 mc tak jak ty,Co do obrażania zauważ że z reguły normalnie się wypowiadam ale jak widzę coś tak bezsensownego jak się wypowiadasz nie sposób inaczej skomentować jesteś jedna z tych osób co żeby coś przetłumaczyć trzeba bić tłuczkiem po łepetynie
Sie odzywaja bo az to boli jak wy tymi spckami wbijacie po 300kk na full stamine kiedy taki rashel prawie wyciaga 700 Zdezorientowany
Adox bo aka vultur dał stamine ale nie pomyślał że do tego trzeba zbalansować postacie z expem . Ale co się dziwić jak dopiero reaguje jak ludzie chcą odejść od servera i na gc spami mu 30 mc .
no 30 twoich charów wiedziałeś czym będziesz grał trzeba było zrobić inną profke
machen dobre myślenie może niech cały server gra 1 profką to Andrzej nie musi robić już nic
zawsze spc był w chuj dobrą profka do pvp teraz ciężej się nim expi to już źle już dawno powinno się nim grać tak ciężko jak teraz
Dokładnie machne spc opp do pvp i nie pierdolcie że nie bo 1v1 wypierdala każdego na równym lvl i eq więc nie może być też opp do ExpaNiezdecydowany no sorry ale taka jest prawda moim zdaniem tsuihidan jest ok!
Stron: 1 2 3 4