Forum PrioGames.com

Pełna wersja: LUMPIEGO TEAM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Powiem wam tak lepiej zostawcie tą grę i weźcie się za robotę wszyscy co nie chodzą do szkoły i najlepiej przy szpadlu gdzie będziecie mogli wyzywać szpadel a on będzie miał wyjebane ale zawsze was wysłucha, proponuję zamknąć temat bo wiadro z sikami ze śmiechu mi przebiera pod krzesłem.
Rashel w życiu nie przeczytałem twojego posta mądrzejszego od tego
Gz Szczęśliwy
Dokladnie segir ja to bym mu nawet polal za to Duży uśmiech Duży uśmiech albo zamienil sie goka na buba Szczęśliwy
(04-05-2016, 14:24)abdula napisał(a): [ -> ]Za duzo pyszczysz giki

Skróce mu te szczekanie przez internet spoko oko Duży uśmiech
"Powiem wam tak lepiej zostawcie tą grę i weźcie się za robotę wszyscy co nie chodzą do szkoły"

To sie tyczy Ciebie segir 24/7h gierka zero pracy zero zycia, Biechu tez mlody tak samo
Młody chętnie ale nie gram już Szczęśliwy
(05-05-2016, 07:41)gikiliki napisał(a): [ -> ]"Powiem wam tak lepiej zostawcie tą grę i weźcie się za robotę wszyscy co nie chodzą do szkoły"

To sie tyczy Ciebie segir 24/7h gierka zero pracy zero zycia, Biechu tez mlody tak samo

Gosciu ty sie wez za robote a nie od mamy chajs ciagniesz na przelewy. Ja jestem dorosłym czlowiekiem i odkad skonczylem 18 lat sam na siebie zarabiam wiec nie szczekać prosze Uśmiech
(03-05-2016, 00:46)Invisiblity napisał(a): [ -> ]na TSie dbp ich ip moze zobaczyc Vultur/Briko/Remix, a jezeli wlaziles na inny TS po prostu zadzwon do dostawcy internetu i popros o zmiane adresu

Nie możemy, bo są zakryte.

Dwa dni mnie nie było bo grafa padła i co się odpierdala tu to nie mam słów Szczęśliwy

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7