Forum PrioGames.com

Pełna wersja: LUMPIEGO TEAM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Invisiblity jeżeli jesteś 100 % pewny że zrobiłem przestępstwo zgłoś to na policje , bo obecnie macie jedynie podejrzenia wasze i moją wypowiedz bez żadnych dowodów. Jeżeli mi udowodnisz że ddos jest moją sprawką możesz mnie delejtować tylko masz mi pokazać że z mojego ip szły pakiety na ofiare a nie screny z rozmów w grze gdzie każdy może powiedzieć zaraz stracisz internet . Jak chcesz to w prawdziwym życiu to tak mamy zamach gdzieś w europie i ktoś idzie na policje i mówi że to on , odpowiednie organy analizuje jego zeznania i powiązania z sprawa, wynika że jedynie puste słowa mówił i nie mogą mu nic udowodnić nawet jak się sam przyznał .Jedynie jaką kare dostanie to za niepotrzebne wcielenie procedur w policji . Wiec invi jak chcesz powoływać się na dowody to pierw zrozum procedury na jakiej podstawie można karać .

Cive nie miał bana na mc ale vultur tp się na jego mc sprawdzał czy jest jak był to itał charem i zabijał , na 100 osób akurat na cive gdzie reporty były na inncyh graczy. Tak samo na moje mc vultur nie umiał maina zabić to itał na mc gdzie nikt nie wiedział że to mój char
Invi ja czuje ze masz powolanie na Policjanta, Ktos kanapki ci zabieral w szkole?
Jebac wasze stare Płacz

Znizylem sie do poziomu dzopka no ale wy to juz za duzo piszecie i placzecie

Admin ma prawo robic co mu sie podoba bez tlumaczenia sie gracza na otsach. Takie jest moje zdanie Serce
Invi to nie admin Niezdecydowany
(04-05-2016, 01:14)Vultur napisał(a): [ -> ]Cive, gdyby nie ostatnie fakty czyt. ddos i dedy tuż po byśmy uznali to za żarty i puste słowa ale w ostatnich okolicznościach, które szczegóły znam ja i invi to to nie są puste słowa a my zarządzamy grą w ten sposób aby potyczki graczy nie kończyły się na forum, czy ddosach tylko na uczciwej grze pomiędzy nimi.

Pozdrawiam

Hmm no skoro wiecie, ze ktos napewno ddosuje a akurat on sie przyznal to faktycznie ban nie jest bezpodstawny.



Akin-bana za mc nie mialem dostalem delete ze false report i za nie odpisanie na wyglupy tylko taka jak ta.

co do tego, ze vultur zabijal mi mcka to prawda robil to niejednokrotnie ale nie tylko vultur i do zabicia mcka wcale nie potrzebowal admina i nigdy nie powiedzialem ani tobie ani nikomu innemu, ze vultur sprawdza mi 2 postac adminem bo byloby to bez sensu... Moj mc wiekszosc zycia latal na salkach wiec jak mnie sensowal i wyskakiwalo mu hell to doskonale wiedzial gdzie jestem. Prawda to prawda nie bylo to zbyt fair zagranie ale nie wymagalo ingerencji admina.
Ahh ten placz nie no wiekszej beki niemialem.
Segir ty taki agresywny bo cie kaska zostawila czy jeszcze dalej sie z toba meczy?
A co do tych ddosow to moge wam dac moje ip ale odrazu mowie 1 ddos i leca delejty na caly team Niezdecydowany.
Adox +1 Uśmiech

A do obrony inviego biechu (abdula) A CO TO JEST GM INVI ? Btw. Nawet Vultur cos o tym napisał a wy jeszcze szczekacie
Za duzo pyszczysz giki
adox a co przelew dla vultura leci czy co ? Że mówisz że cały team do delejta .
(04-05-2016, 15:27)sallakin napisał(a): [ -> ]adox a co przelew dla vultura leci czy co ? Że mówisz że cały team do delejta .

Przelew? nawet niemusial bym poprostu mam takie same ip jak aelo wiec przelew niepotrzebny Niezdecydowany
Stron: 1 2 3 4 5 6 7