Forum PrioGames.com

Pełna wersja: LUMPIEGO TEAM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
(03-05-2016, 01:43)Segir napisał(a): [ -> ]yyy moja stara zddosuje wam mózgi bo wasza stara podała pesel w US pozdro...
i co dostane bana ?

Co to jest Lumpiego Team ?

Taki team ktory sie sra pvp normalnie i ddosuje mnie i dopiero wpada ahaha jestescie smieszni i zalosni dobze o tym wiesz huehue pozdro
JEBAC TYCH CO PROSILI O POMOC #SEGIR
Pozdro Adox/Giki/Powebi/ Reszta Wariatów myśle widzimy sie i jebiemy Cweli DAWAC WARNA W DUPIE TO MAM .
https://zapodaj.net/8970749960813.bmp.html
Prosili o pomoc.....
0 dumy... naprawde.
ja tylko raz napisałem lejemy adoxów albo all siebie..
A tu prosze...

Sry Pawelek ale jak wide kurwy zgrywaja prawdziwe damy to mnie huj strzela
Powiem tak, nic tutaj nikt nie wniósł oprócz klasycznego bycia zwierzakiem na forum. Myślę że można zamknąć Duży uśmiech
Edit@ Pawełek nie bedziesz mnie wyzywał ? Smutny
pozwoliłem popieram mamy swoje słowa trzymajmy sie prawdy.
Hehe no fakt faktem gowna z was Lumpexy mialem was za normalnych ludzi. Lempexa slowa na poczatku edycji > http://screenshooter.net/101966918/aledkuc

Kazdy co gra i widzi jaka mase maja wali smiechcem z tego Niezdecydowany Fakt ze jebalismy was 3 vs4 3 vs 5 a nawet czasem 3 vs 6 potwierdza to ze jestescie gownem Szczęśliwy No ale jesli wybiegacie w 7+ typa na 3 osoby to ja pozdrawiam was bylo trzeba z kims sie polaczyc Język a nie z adoxem, Dymsonem i ja orac all od was non top.

Reasumujac ani jednego wara na rownych liczbach nie wygraliscie przykre Płacz ( Zacznij wychodzic na MC moze cos to zmieni )
Oj szkoda ze wy nie wygraliscie zadnego wara na rownych szansach :< Wczoraj 4v4 przekopka i do pz :< Ale chlopaczki nie przejmujcie sie moze wkoncu wam sie uda <beczka>
Jeden z przykladow sall akin
2 May 2016, 19:34 Killed at level 1945 by Luke Skywalker, Zegyl and by Anakin Skywalker..
2 May 2016, 19:32 Killed at level 1955 by Zegyl, Anakin Skywalker, Luke Skywalker, Denzel and by Talion..
2 May 2016, 19:28 Killed at level 1966 by Luke Skywalker, Zegyl, Anakin Skywalker and by Talion..


3x deska my po 1 Niezdecydowany
Segir, wiesz jaka jest różnica między twoim teamem a adoxa? Otóż taka, że oni nawet jak przegrywali mając nasze ip z tsa (bo wchodzylismy do nich na tsa juz wcześniej) Nie ddosowali nas mimo, że mogli ... tylko wy schodzicie do poziomu zero w tej chwili... ale cóż ip zmienione. Jedynie ból pozostaje. Uśmiech i nienawiść. Zwał ja zwał. Pozdrawiam was segirki, może w następnej edycji będziecie mieć zasady.
dokładnie jak mówisz astral jest różnica i to wielka a giki to naprawde props za dystans Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7