Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PACC
#1
Mam fajny pomysl, Darmowy pacc dla wszystkich szkoda kasy na ta gre wydawac zamiast pacca dodaj cos innego do sms shopu + te ceny kto normalny by tyle wydawal na otsa ktory pewnie padnie za 2-3 miesiace.
Odpowiedz
#2
(28-10-2016, 14:02)merono123 napisał(a): Mam fajny pomysl, Darmowy pacc dla wszystkich szkoda kasy na ta gre wydawac zamiast pacca dodaj cos innego do sms shopu + te ceny kto normalny by tyle wydawal na otsa ktory pewnie padnie za 2-3 miesiace.

Haha, 3 miesiące to płaciłem przed tą edycją z własnej kieszeni za dedyka = 1200 zł. Także jak już mówisz o śmiesznych pieniądzach to macie wysokiej klasy dedyka, po to aby restart trwał kilka sekund a nie kilkadziesiąt. Tak samo z save'ami gdyby to był jakiś vps to byś miał savy bardzo długie, ale nie vultur kupił dedyka z dyskami ssd aby trwały mili sekundy Uśmiech

Także jak już rozmawiasz o pieniążkach to zaważ na to, że jeden miesiąc tego serwera z wszystkimi domenami itd kosztuje ponad 400 zł Uśmiech
Policz Sobie ile to jest pacców Uśmiech

Co do 3 miechów serwera... to fun serwer ma obecnie ile? 6 miesięcy, tak 6 miesięcy a wszystko tam można było skończyć w miesiąc? Do tego wszystko można było kupić w sklepie no dobra prawie wszystko. Także ta edycja, jak nie wiem nagle nie wybuchnie wojna czy coś innego niespotykanego ma spokojnie taki lekki rok gwarantowany.

Zamykam.
Odpowiedz
#3
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: banner_ref.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu