Forum PrioGames.com

Pełna wersja: PACC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam fajny pomysl, Darmowy pacc dla wszystkich szkoda kasy na ta gre wydawac zamiast pacca dodaj cos innego do sms shopu + te ceny kto normalny by tyle wydawal na otsa ktory pewnie padnie za 2-3 miesiace.
(28-10-2016, 14:02)merono123 napisał(a): [ -> ]Mam fajny pomysl, Darmowy pacc dla wszystkich szkoda kasy na ta gre wydawac zamiast pacca dodaj cos innego do sms shopu + te ceny kto normalny by tyle wydawal na otsa ktory pewnie padnie za 2-3 miesiace.

Haha, 3 miesiące to płaciłem przed tą edycją z własnej kieszeni za dedyka = 1200 zł. Także jak już mówisz o śmiesznych pieniądzach to macie wysokiej klasy dedyka, po to aby restart trwał kilka sekund a nie kilkadziesiąt. Tak samo z save'ami gdyby to był jakiś vps to byś miał savy bardzo długie, ale nie vultur kupił dedyka z dyskami ssd aby trwały mili sekundy Uśmiech

Także jak już rozmawiasz o pieniążkach to zaważ na to, że jeden miesiąc tego serwera z wszystkimi domenami itd kosztuje ponad 400 zł Uśmiech
Policz Sobie ile to jest pacców Uśmiech

Co do 3 miechów serwera... to fun serwer ma obecnie ile? 6 miesięcy, tak 6 miesięcy a wszystko tam można było skończyć w miesiąc? Do tego wszystko można było kupić w sklepie no dobra prawie wszystko. Także ta edycja, jak nie wiem nagle nie wybuchnie wojna czy coś innego niespotykanego ma spokojnie taki lekki rok gwarantowany.

Zamykam.
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.