Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Respy
#1
Jako że iż gdyż ma być podobno mały expoo więc w początkowej fazie gry przyda się więcej respów bądź wystarczy naprawić obecne respy aby nadawały się one do użytku.

# Resp Ice Warriorów na winter city (ten w podziemiach) jest całkiem spoko lecz ma za wolny respawn
# Resp gonerów nad skała szkieletów jest za mały (za mało mobów  + dodać szybszy respawn)
# Na immega dodać więcej tych destruktorów + zwiększyć respawn.
# Sa 2 ogromne respy z ninjami wystawczy dać im lekkiego boosta do expa i mamy respy!
# Pterodaktyle są 2 respy a te moby są chujowsze niż co kolwiek.. dodać im wiecej expa szybszy respawn + jakiegos lota.
# Green soldiery te pod dende dodać te 10sztuka albo 15 na całym respie.

Jak cos sobie jeszcze przypomnę to napisze

# Resp z Ice warriorami ten co na ice beasty sie idzie tam za dende wyjebać trochę tych scian i respik 1 klasa by byl.
Odpowiedz
#2
ofc na tak ale oboje dobrze wiemy, ze vult nie ma czasu na takie cos.
Odpowiedz
#3
Cive tak szczerze? Nie dziwię mu się, że mu się chcę gdy na każdym kroku musi być ta ironia i pogarda w stylu "przecież wiesz, że i tak mu się nie chcę". Troszkę więcej motywacji i dążenia do celu to mu się zachcę.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  • Vultur
Odpowiedz
#4
(14-10-2016, 23:41)Raav napisał(a): Cive tak szczerze? Nie dziwię mu się, że mu się chcę gdy na każdym kroku musi być ta ironia i pogarda w stylu "przecież wiesz, że i tak mu się nie chcę". Troszkę więcej motywacji i dążenia do celu to mu się zachcę.

To nie jest przyczyna, a skutek kolego.
Odpowiedz
#5
Mylisz pojęcia, KOLEGO. Musiałbyś się bardziej zastanowić nad tym wszystkim. Reszta rozmowy o tym, na pw.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu