Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Respy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako że iż gdyż ma być podobno mały expoo więc w początkowej fazie gry przyda się więcej respów bądź wystarczy naprawić obecne respy aby nadawały się one do użytku.

# Resp Ice Warriorów na winter city (ten w podziemiach) jest całkiem spoko lecz ma za wolny respawn
# Resp gonerów nad skała szkieletów jest za mały (za mało mobów  + dodać szybszy respawn)
# Na immega dodać więcej tych destruktorów + zwiększyć respawn.
# Sa 2 ogromne respy z ninjami wystawczy dać im lekkiego boosta do expa i mamy respy!
# Pterodaktyle są 2 respy a te moby są chujowsze niż co kolwiek.. dodać im wiecej expa szybszy respawn + jakiegos lota.
# Green soldiery te pod dende dodać te 10sztuka albo 15 na całym respie.

Jak cos sobie jeszcze przypomnę to napisze

# Resp z Ice warriorami ten co na ice beasty sie idzie tam za dende wyjebać trochę tych scian i respik 1 klasa by byl.
ofc na tak ale oboje dobrze wiemy, ze vult nie ma czasu na takie cos.
Cive tak szczerze? Nie dziwię mu się, że mu się chcę gdy na każdym kroku musi być ta ironia i pogarda w stylu "przecież wiesz, że i tak mu się nie chcę". Troszkę więcej motywacji i dążenia do celu to mu się zachcę.
(14-10-2016, 23:41)Raav napisał(a): [ -> ]Cive tak szczerze? Nie dziwię mu się, że mu się chcę gdy na każdym kroku musi być ta ironia i pogarda w stylu "przecież wiesz, że i tak mu się nie chcę". Troszkę więcej motywacji i dążenia do celu to mu się zachcę.

To nie jest przyczyna, a skutek kolego.
Mylisz pojęcia, KOLEGO. Musiałbyś się bardziej zastanowić nad tym wszystkim. Reszta rozmowy o tym, na pw.