Ankieta: Jakie profesje najbardziej potrzebują zmian?(Wybierz 4)
Shenron
C17
C18
Namek SPC
Namek Warrior
Brolly
Tuffle
Cell
Freezer
Inna.
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balans pvp-opinie i sugestie
#21
No to jesli CIFE robi balans bedzie miod malina jestem pewny ( Taki uzdolniony gracz pvp ) Szczęśliwy A te propozycje co wy ludzie piszecie to ciekawe ciekawe a jakies statystyki ? dlaczego jednemu zabrac dmg a drugiemu dodac Szczęśliwy? + dobry balans Płacz
Odpowiedz
#22
(29-05-2018, 08:39)Scrabik napisał(a): No to jesli CIFE robi balans bedzie miod malina jestem pewny ( Taki uzdolniony gracz pvp ) Szczęśliwy A te propozycje co wy ludzie piszecie to ciekawe ciekawe a jakies statystyki ? dlaczego jednemu zabrac dmg a drugiemu dodac Szczęśliwy? + dobry balans Płacz

nie pisze balansu i jestem pewien, ze kimkolwiek jestes to na dbp gram dluzej od ciebie i raczej bym sie do tego lepiej nadawal. Moj post w tym temacie jest poparty testami sprawdzalem np dmg tuffla i jestem pewny, ze meteo self jak i sharp skin sa do zmiany nie jest to wyssane z palca.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Vultur
Odpowiedz
#23
(29-05-2018, 14:33)Cive napisał(a):
(29-05-2018, 08:39)Scrabik napisał(a): No to jesli CIFE robi balans bedzie miod malina jestem pewny ( Taki uzdolniony gracz pvp ) Szczęśliwy A te propozycje co wy ludzie piszecie to ciekawe ciekawe a jakies statystyki ? dlaczego jednemu zabrac dmg a drugiemu dodac Szczęśliwy? + dobry balans Płacz

nie pisze balansu i jestem pewien, ze kimkolwiek jestes to na dbp gram dluzej od ciebie i raczej bym sie do tego lepiej nadawal. Moj post w tym temacie jest poparty testami sprawdzalem np dmg tuffla i jestem pewny, ze meteo self jak i sharp skin sa do zmiany nie jest to wyssane z palca.

niedaj sie prowokowac randomom co nic niewiedza o debepe.

A co do tuffla to wystarczy dac jakies 5% dmg i jest spk bo zasieg jak ee byl by bez sensu.
A co do specialy to praktycznie kazdy potrzebuje reworku jedynie kilka jest dobrych, stun,janemby i shenrona skok.
Lepiej by bylo jesli mind control by dawal cos ki abso jak iku bo wtedy tuffle by sie nadawal na cos wiecej niz 1v1 w ktorym i tak niejest najlepszy.
Odpowiedz
#24
Goku > - dmg z ttk , + dmg z genki damy lapa bez zmian + 5 ki na lvl

Vegeta > - dmg z explo ,+ dmg z final ,+dmg z lapy

Brolly > 25 hp na lvl + 5 ki abso

Gohan > bez zmian

Trunk > zabrać dmg ze spella (ze względu na obszar, łapę ma ok)

Tuffle > wszystko ok, zabrac redukcje energy ze specjala a dodać do niego + 10ki abso ~~

Cell > wszystko ok, zabrac redukcje energy ze specjala a dodać do niego + 10ki abso ~~

Cooler > dodać mele abso zmniejszyć czas stuna do 1,8s oddać glover

Freezer > wszystko ok zabrać stuna

Majin > zabrać ki absorb

Shenron > dodać dmg ze speli + 5 ki na lvl

Janemba > oddać dmg z lapy = no cheat stare czasy + 5 ki abso do iku 10% mniejsze spalanie many

Human ,Videl > zrobić jedna klase z możliwoscia wyboru gracza male/female clone videl


Spc > dodać 5 ki abso bez sai sei oczywiście + różnica z fusion "dymek aka 2014~~" - 5 ki abso z sai sei + 5 hp na lvl

Namek Warrior > oddać kulkę, zostawić abso
Odpowiedz
#25
(30-05-2018, 20:42)this is sparta napisał(a): Goku > - dmg z ttk , + dmg z genki damy lapa bez zmian + 5 ki na lvl

Vegeta > - dmg z explo ,+ dmg z final ,+dmg z lapy

Brolly > 25 hp na lvl + 5 ki abso

Gohan > bez zmian

Trunk > zabrać dmg ze spella (ze względu na obszar, łapę ma ok)

Tuffle > wszystko ok,  zabrac redukcje energy ze specjala a dodać do niego + 10ki abso ~~

Cell > wszystko ok,  zabrac redukcje energy ze specjala a dodać do niego + 10ki abso ~~

Cooler > dodać mele abso zmniejszyć czas stuna do 1,8s oddać glover

Freezer > wszystko ok zabrać stuna

Majin > zabrać ki absorb

Shenron > dodać dmg ze speli + 5 ki na lvl

Janemba > oddać dmg z lapy = no cheat stare czasy + 5 ki abso do iku 10% mniejsze spalanie many

Human ,Videl > zrobić jedna klase z możliwoscia wyboru gracza male/female clone videl


Spc > dodać 5 ki abso bez sai sei oczywiście + różnica z fusion "dymek aka 2014~~" - 5 ki abso z sai sei + 5 hp na lvl

Namek Warrior > oddać kulkę, zostawić abso
Huh
Zostawcie mojego Humanka Smutny 

Co do reszty to całkiem trochę daje do domysłu Duży uśmiech
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#26
ta spadać od humana jedynie mu obszar dac a nie target i jest gitens
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Rashelovsky:
  • , MarioXx
Odpowiedz
#27
Oczywiście każdy spropsuje postać którą gra Duży uśmiech
Według mnie balansem powinna zająć się administracja bez wglądu graczy.
Które postać nie daje rady ,a która za silna dowiemy się dopiero jak zaczniemy gre. Nowe zmiany pewnie inaczej oddziałują na każdą postać. Można też polepszyć i nerfić postacie w trakcie gry .
[-] Polubienia: 3 Użytkowniów Lubi post Platon:
  • Czikiczing, Kriz, Ksendyk
Odpowiedz
#28
Jak zwykle balans bedzie taki, ze 2 kulki bija typa i on pada i nic nie moze robic Szczęśliwy
Wyjebac paral coolerowi
Stun 1.5 sec max
Odpowiedz
#29
No tak Ty wiesz najlepiej jaki będzie balans Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  • yalesz
Odpowiedz
#30
Goku - zwiększyć DMG z ttk 
Vegeta - zwiększyć DMG z explo usunąć final shine ewentualnie go zmienic na obszar/target
Brolly - zmniejszyć łapę albo DMG ze spelli i wtedy zostawić HP 
Trunks - bez zmian
Gohan - bez zmian 
Shenron - zwiększyć lape
Buu - bez zmian 
Janemba - oddać lape, poprawić ikoukan hatsusei
Cell - zwiększyć łapę 
Tuffle - zwiekszyc DMG z evil energy , totalny rework nowych spelli
Cooler - usunąć parala, dodać hp , zwiększyć DMG z kulki
Freezer - bez zmian
Spc - bez zmian 
Nw - oddać balla

I odemnie kilka słów myślę żeby zmniejszyć atak od każdego z ballow o conajmniej 5 ataku, wiadomo te gówno balle zostawić ale msb i ultimate
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu