Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Balans pvp-opinie i sugestie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Siema. Wraz z resztą supportu planujemy zabrać się za balans i zwracamy się do was-graczy o pomoc! Jako, że to właśnie wy najlepiej wiecie które postacie potrzebują zmian które są słabe a które za bardzo "OP" to czekamy na wasze opinie! Do postu załączam ankiete aby +/- zobaczyć które postacie waszym zdaniem najbardziej potrzebują zmian. Jak to będzie wyglądać? Po przeanalizowaniu waszych opinii wraz z resztą supportu sprawdzimy czy pokrywają się z rzeczywistym stanem rzeczy w grze i wprowadzimy zmiany. Po wprowadzeniu zmian jeszcze przed startem prawdopodobnie zostanie otwarty test server abyście ponownie mogli zobaczyć jak to wygląda lecz o test serverze zadecyduje Vultur. Mile widziane konstruktywne komentarze.




W ankiecie zostanie zamieszczonych 9 profek z dwóch względów po 1 część postaci naszym zdaniem jest ok po 2 niestety maksymalna liczba odpowiedzi w ankiecie to 10.

PS. proszę ograniczyć wyzwiska do minimum
Tak tylko dodam nie bierzcie pod uwagę bonusów z questow bo to się zmieni Uśmiech i inaczej to będzie
yyyyyy Shenron Duży uśmiech
Zaznaczylem :
NW (od zabrania kulki niegrywalny prawie calkowicie)
C17 (gorszy blizniak 18tki)
Shenron (za duza roznica miedzy poczatkami gdzie kazdy jest bez skilli i eq, a koncem gry, ale jest szansa ze to sie zmieni samoczynnie na tej edycji i ze questy poprawia jego sytuacje)
SPC (nie mam pojecia co z nim zrobic zeby byl grywalny ale zarazem nie zabijal na hita do tego nie stal jak buu)
Ja osobiscie zaznaczylem

c17-malo osob nim gralo niczym sie nie wyroznia

brolly-odkad ma 35 hp/lvl jest troche za mocny

tuffle- jak testowalem jego dmg to naprawde wyglada to tragicznie meteo self bije 1 k wiecej od EE przy czym ma tragiczny obszar i zabiera hp a sharp skin nie stackuje sie z kaio i daje tyle co nic

jaba-odkad dostal nerfa na lape mocno kuleje ; /
Może nie jest to kwestia stricte związana z balansem, ale odkąd NW ma glove to gra mi się nim dużo gorzej. Brakuje mi postaci z ballem, która ma zdecydowanie więcej hp, niż many. Może się mylę, ale chyba wszystkie postacie z ballem są "magiczne" i tu NW się wyróżniał.
U nw to zrobiłbym kaku zamiast targetu to trochę większy jakiś aoe.
Szczerze mówiąc to dał bym dwie ankiety zamiast jednej z każda profka na serwie. Jedna z nerfami a druga z buffami.
Wedlug mnie każda z postaci ma jakies +/- jedna jest tankowata ale za to ma maly dps 2 natomiast ma to i to i w jakims stopniu bedzie lepsza od innych(np taki spc)
Nie pamietam na ktorej to bylo edycji ale Vultur zrobil cos jak -dps w graczy przez co walki 1vs1 zamienialy sie na grupowe i te walki wygladaly jak w prawdziwej grze MMORPG
Ja wiem ,ze nie bylo takiej frajdy jak rozwalenie przeciwnika solo przez co to wkoncu usuneli ale przynajmniej gra wymagala od Ciebie laczenia sie w teamy.
Moim zdaniem jesli server mialby byc tym ,,ostatecznie dobrym" to powinno zostac to przywrocone a balans postaci zostal taki jaki jest i znowu wymagac od graczy grupowej gry.
Nwm czy moge to tutaj pisac ale fajnie by bylo jakby shared exp byl bardziej oplacalny ,zeby gracze expili nawet w 4 osobowych grupach(to taki pomysl z mojej strony ,bo przynajmnij exp bez bota sie nie nudzil i byl by podzieloy a tanki/healerow itp jak w prawdziwej tibi.

a jesli by nie bylo to zmienione to niech znerfia brollego hp/danie spowrotem balla c18/nw oraz buff janemby/shenrona i tuffla
Goku > Powiekszyc dmg z ttk i lapy minimalnie - odkad brollas dostal 35 hp/lvl goku jest niegrywalny

Vegeta > jest gorsza wersja goka i brollasa < tutaj mam pomysl zeby dac vegecie jako last spella jakiegos targeta oczywiscie zeby byl zbalansowany a dlaczego tak? bo niewazne co mu sie zrobi bedzie albo lepszy niz brollas albo gorszy od niego i goka i niech troche sie rozni od tych 2.

Brolly > szczerze niewidzialem go jako cos ope poprostu jest grywalny

Gohan > grywalny 0 zmian

Trunk > Szczerze jest grywalny

Tuffle > zrobic ze mind control daje ki abso 50% tego co iku daje i jest git

Cell > dac mu 15/15 abso i zabrac 5% dmg z destro i jest gitara

Cooler > dac mu 4k hp wiecej z transow i jest git

Freezer > odkad niema double kamki jest spoko wtedy byl best postacia.

Majin > zabrac mu te pierdolone 5% ki abso bo jest maszyna ktora w 1v3 moze bic spella majac na wszystko wyjebane

Shenron > Dac mu 10% melee abso

Janemba > oddac mu stara lape i zbuffowac troche iku zeby chociaz w tym 1v3 niemusial spamic hfow,caps na mane.

Human > szczerze oddac mu balla i niech bedzie ta kopia c18 bo z tym swordem jest gownem jakich malo.

Videl > zostawic jak jest

Spc > Jak bedzie edycja no cheat to raczej jest spoko.

Namek Warrior > przwyrocic starego nwka.

I do tego naprawa tej lapy ze jak ktos odchodzi od typa to pierwsze 3-4 hity nietrafiaja.
Pokazywalem tego buga wczesniej na funie nwm czy to naprawione juz.
Tyle moge dac od siebie.
Stron: 1 2 3 4