Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Dragon Ball Priority S1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
A tak osobiście, prosiłbym o taki exp stage żeby nie trzeba było expić w gravie żeby wbić 125 poziom, bo trochę nudzi mnie ten okres gry gdzie trzeba tylko biegać i biegać i biegać. A jeszcze da się ten 125 wbić na 3 razy w gravie czyli jakiś 1 dzień to już bym wolał ten 1 dzień poświęcić na expie na potworach niż w jakimś grav roomie gdzie trzeba tylko biegać.
(01-04-2017, 00:27)Raav napisał(a): [ -> ]A tak osobiście, prosiłbym o taki exp stage żeby nie trzeba było expić w gravie żeby wbić 125 poziom, bo trochę nudzi mnie ten okres gry gdzie trzeba tylko biegać i biegać i biegać. A jeszcze da się ten 125 wbić na 3 razy w gravie czyli jakiś 1 dzień to już bym wolał ten 1 dzień poświęcić na expie na potworach niż w jakimś grav roomie gdzie trzeba tylko biegać.

Jesli bedzie cie interesowalo siedzenie w topce to pewnie bedzie cie to czekac bo wkoncu na staminie trza wyrobic.
A no tak, zapomniałem o tej nieszczęsnej staminie. To nie było tematu. Chyba to fakt, że mnie to nie ominie.
elf dozwolony czy nie ... oby nie ...
dozwolony Uśmiech
Dozwolony bo przeciez tibia bez bota to nie Tibia, prawda Vicodin? (Ta wiem, ze mala szansa ze to przeczyta).
Vicodin to cipka i nawet tu nie wbije z evilkiem Język bo by byl jak zawsze bity Niezdecydowany <takie tam prowo>
Mycz hara juz ma Szczęśliwy Wiec if you know what I mean
Chciałbym jeszcze zobaczyć co tam będzie na tej edycji, bo informacja o tym, że serwer znów będzie działał nie jest zbyt wystarczająca.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7