Forum PrioGames.com

Pełna wersja: zmiana regulaminu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hmm kurwa moze by zmienic super regulamin na super serwerze gdyz niemal co dostalem bana nie piszac z gosciem bana jednakze nie otrzymalem bo debil wrzucil screena png gosciu nie otrzyma bana bo po chuj dawac 1lvl bana co 19min temu zalozyl konyo na serwie i 4um a na maina nir dostanie bo uzywa vpna
moja propozycja to zamiast screen shotow musi byc krotkie nagranie?

a za 2 dni sie dowiem ze za 200pln sellam hara
Bardziej bylbym za tym ze Ban wchodzi na KAZDEGO chara ktorego ta osoba zrobila (oczywiscie mowie tylko o sytuacjach jak Fake reporty/Utrudnianie pracy wladzy/podszywanie sie ITD ITP)
ale jak gosciu vpna uzyje to co ty chcesz banowac 1 hara?
ta, a jak jeszcze zdobedzie czyjes IP i podepnie noob chara pod Twoje IP to jeszcze komuś innemu załatwi delete na wszystkie chary, hihi niezle
Jak to 'władza' tego servera odpisała mi, gdy napisałem że regulamin jest jakimś nieporozumieniem: ''Nie podoba się to nie graj'' Duży uśmiech. Tak właśnie im zależy na tym żeby ludziom się fajnie grało, najważniejsze, że oni się świetnie bawią.
Btw. chyba i tak was posłuchali ludzie, bo na servie nikt nie gra, 100% afk boty Uśmiech
Przynajmniej nie dostales delete za komentarz pod nie swoim tematem jak ja na ostatniej edycji Szczęśliwy. Regulamin od zawsze jest malo precyzyjny ; /
(06-12-2016, 13:26)Cive napisał(a): [ -> ]Przynajmniej nie dostales delete za komentarz pod nie swoim tematem jak ja na ostatniej edycji Szczęśliwy. Regulamin od zawsze jest malo precyzyjny ; /

To jedno a drugie to to ze Czesto jest podciagany pod "WLASNE" odbieranie go. Czesto trzeba walczyc o zmiany po kilka razy az w reszcie dotrze ze jest problem a nie wymyslanie graczy.
Podepnie niob chara pod twoje IP Szczęśliwy