Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana regulaminu
#1
hmm kurwa moze by zmienic super regulamin na super serwerze gdyz niemal co dostalem bana nie piszac z gosciem bana jednakze nie otrzymalem bo debil wrzucil screena png gosciu nie otrzyma bana bo po chuj dawac 1lvl bana co 19min temu zalozyl konyo na serwie i 4um a na maina nir dostanie bo uzywa vpna
moja propozycja to zamiast screen shotow musi byc krotkie nagranie?

a za 2 dni sie dowiem ze za 200pln sellam hara
Odpowiedz
#2
Bardziej bylbym za tym ze Ban wchodzi na KAZDEGO chara ktorego ta osoba zrobila (oczywiscie mowie tylko o sytuacjach jak Fake reporty/Utrudnianie pracy wladzy/podszywanie sie ITD ITP)
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#3
ale jak gosciu vpna uzyje to co ty chcesz banowac 1 hara?
Odpowiedz
#4
ta, a jak jeszcze zdobedzie czyjes IP i podepnie noob chara pod Twoje IP to jeszcze komuś innemu załatwi delete na wszystkie chary, hihi niezle
Odpowiedz
#5
Jak to 'władza' tego servera odpisała mi, gdy napisałem że regulamin jest jakimś nieporozumieniem: ''Nie podoba się to nie graj'' Duży uśmiech. Tak właśnie im zależy na tym żeby ludziom się fajnie grało, najważniejsze, że oni się świetnie bawią.
Btw. chyba i tak was posłuchali ludzie, bo na servie nikt nie gra, 100% afk boty Uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Amg:
  • doush
Odpowiedz
#6
Przynajmniej nie dostales delete za komentarz pod nie swoim tematem jak ja na ostatniej edycji Szczęśliwy. Regulamin od zawsze jest malo precyzyjny ; /
Odpowiedz
#7
(06-12-2016, 13:26)Cive napisał(a): Przynajmniej nie dostales delete za komentarz pod nie swoim tematem jak ja na ostatniej edycji Szczęśliwy. Regulamin od zawsze jest malo precyzyjny ; /

To jedno a drugie to to ze Czesto jest podciagany pod "WLASNE" odbieranie go. Czesto trzeba walczyc o zmiany po kilka razy az w reszcie dotrze ze jest problem a nie wymyslanie graczy.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Learza:
  • doush, Gosia
Odpowiedz
#8
Podepnie niob chara pod twoje IP Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu