Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Zespalanie Maga i Infy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No to wstępnie siedziałem sobie ostatnio i z nudów zacząłem gdybać itp... Co wygdybałem ? Wpadłem na pomysł zespalania (dla piskląt "łączenia") maga oraz infy. Dajmy na to byłoby do wyboru i dodawało by poszczególne % do heala albo do dmg, no i  oczywiście bez przesadyzmu te dodatkowe % zamykałyby się na 4rech bądź 5ciu. <> Druga opcja skille - do wyboru str, swrd lub kb. Oczywiscie też około 5ciu skilla żeby nie przesadzać.
No na razie to takie wstepne gdybanie i chciałbym usłyszeć na ów pomysł opinie. Jeżeli będą pozytywne zacznę myśleć dalej  Język  
Dodam że to niegłupi pomysł bo w moim mniemaniu quest ten byłby trudniejszy albo na takim samym poziomie co diamond Duży uśmiech


~~Ciasny
Albo dodawać mega trudny quest na freeza maske Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
co daje ta maska :O ?
pomysl slaby

freez maska daje 20% ki dmg.
Freeza mask to przeginka .... 20 % dmg ... właśnie chodzi o to aby nie przesadzić i coś świeżego wrzucić :v
By było ciekawie ale nie do kupienia w shop tylko zeby zrobic questa , trudniejszego od titanek i rebelki . Teraz to titanki i rebelka są easy tak na prawde hardy na s2 można w tydzień zrobić Szczęśliwy Ale jak quest bedzie bardzo trudny to nie ma problemu a jak taka osoba zrobi tego questa to bedzie kosić Duży uśmiech

S2 by było bardziej ciekawe według mnie Szczęśliwy

ale oczywiście jako Extra quest żeby był Duży uśmiech
Jestem za No ale z tą freeza mask denzel przesada ale tak to git Duży uśmiech
no i quest bylby zaliczany do hardów to by bylo nice
ciasny chyba za ciasna czapke nosiles, idz odpocznij
(19-05-2016, 21:20)Kobi napisał(a): [ -> ]ciasny chyba za ciasna czapke nosiles, idz odpocznij

Żarcik roku SzczęśliwyDD Sorry kwasik Język  mam nadzieje że długo nad tym nie myślałeś  Niezdecydowany
Quest na freeza mask plox
Stron: 1 2