Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zespalanie Maga i Infy
#1
No to wstępnie siedziałem sobie ostatnio i z nudów zacząłem gdybać itp... Co wygdybałem ? Wpadłem na pomysł zespalania (dla piskląt "łączenia") maga oraz infy. Dajmy na to byłoby do wyboru i dodawało by poszczególne % do heala albo do dmg, no i  oczywiście bez przesadyzmu te dodatkowe % zamykałyby się na 4rech bądź 5ciu. <> Druga opcja skille - do wyboru str, swrd lub kb. Oczywiscie też około 5ciu skilla żeby nie przesadzać.
No na razie to takie wstepne gdybanie i chciałbym usłyszeć na ów pomysł opinie. Jeżeli będą pozytywne zacznę myśleć dalej  Język  
Dodam że to niegłupi pomysł bo w moim mniemaniu quest ten byłby trudniejszy albo na takim samym poziomie co diamond Duży uśmiech


~~Ciasny
Odpowiedz
#2
Albo dodawać mega trudny quest na freeza maske Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post denzel0058:
  • renji1994
Odpowiedz
#3
co daje ta maska :O ?
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#4
pomysl slaby

freez maska daje 20% ki dmg.
Odpowiedz
#5
Freeza mask to przeginka .... 20 % dmg ... właśnie chodzi o to aby nie przesadzić i coś świeżego wrzucić :v
Odpowiedz
#6
By było ciekawie ale nie do kupienia w shop tylko zeby zrobic questa , trudniejszego od titanek i rebelki . Teraz to titanki i rebelka są easy tak na prawde hardy na s2 można w tydzień zrobić Szczęśliwy Ale jak quest bedzie bardzo trudny to nie ma problemu a jak taka osoba zrobi tego questa to bedzie kosić Duży uśmiech

S2 by było bardziej ciekawe według mnie Szczęśliwy

ale oczywiście jako Extra quest żeby był Duży uśmiech

Odpowiedz
#7
Jestem za No ale z tą freeza mask denzel przesada ale tak to git Duży uśmiech
no i quest bylby zaliczany do hardów to by bylo nice
Odpowiedz
#8
ciasny chyba za ciasna czapke nosiles, idz odpocznij
Odpowiedz
#9
(19-05-2016, 21:20)Kobi napisał(a): ciasny chyba za ciasna czapke nosiles, idz odpocznij

Żarcik roku SzczęśliwyDD Sorry kwasik Język  mam nadzieje że długo nad tym nie myślałeś  Niezdecydowany
Odpowiedz
#10
Quest na freeza mask plox
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Mettalious:
  • renji1994
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu