Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Patch 3.10.12
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
- Automatic targeting when monsters like cooler, brolly, janemba, bebi, namek warrior transforms
- New floor (-1) with train machines on Vegeta Planet
- Two new houses on this floor
- New field to summon 7x salamandras in Hell for 1 sp (you can do task with your friend)
- New field to summon 7x ultimate annihilators for 1 sp (you can do task with your friend)
- New command !stq, look like !battetower but requires 20pp
- Some changes in power units highscores system
- Balls/Blasts poison damage lowered from 50% to 33%
zmien jeszcze tego expa i nagrody za sagi bo sa zalosne.
dużo dają sagi,nie płacz.
tak duzo daja, za 4 robbery pod bankiem dostalem moze 1 lvl. pozdro Uśmiech
(17-06-2017, 01:02)Sumimangot napisał(a): [ -> ]tak duzo daja, za 4 robbery pod bankiem dostalem moze 1 lvl. pozdro Uśmiech

Wez pod uwage ze te sagi powinno sie robic gdzies kolo 250 lvla gora
To tak jakbys plakal ze dostales 1/2 lvle za kida jak robiles go na 995 lvlu
(17-06-2017, 01:07)Invisiblity napisał(a): [ -> ]
(17-06-2017, 01:02)Sumimangot napisał(a): [ -> ]tak duzo daja, za 4 robbery pod bankiem dostalem moze 1 lvl. pozdro Uśmiech

Wez pod uwage ze te sagi powinno sie robic gdzies kolo 250 lvla gora
To tak jakbys plakal ze dostales 1/2 lvle za kida jak robiles go na 995 lvlu

tak pozdro dla tego co robil by te sagi na 250 lvlu, na 425 lvlu nw padalem jak szmata..............Uśmiech?
Ja 200 spc je blokalem mimo ze spc jako bloker na gt sagach jest chujowy w chuj. co do sag to naprawde ten exp jest chujowy. ledgic na 700 lvlu daje 2.5-3 lvle. a wez go zrob szybciej. bez azure legow/tit legow naprzyklad. + nawet bijac go we 3 wbijesz szybciej solo ten lvl niz ci saga da lul.
(17-06-2017, 01:19)Adoxv20 napisał(a): [ -> ]Ja 200 spc je blokalem mimo ze spc jako bloker na gt sagach jest chujowy w chuj. co do sag to naprawde ten exp jest chujowy. ledgic na 700 lvlu daje 2.5-3 lvle. a wez go zrob szybciej. bez azure legow/tit legow naprzyklad. + nawet bijac go we 3 wbijesz szybciej solo ten lvl niz ci saga da lul.

No dobra zrobic sie da ale te nagrody sa zalosne jak i exp oraz dodatki
(17-06-2017, 01:24)Sumimangot napisał(a): [ -> ]
(17-06-2017, 01:19)Adoxv20 napisał(a): [ -> ]Ja 200 spc je blokalem mimo ze spc jako bloker na gt sagach jest chujowy w chuj. co do sag to naprawde ten exp jest chujowy. ledgic na 700 lvlu daje 2.5-3 lvle. a wez go zrob szybciej. bez azure legow/tit legow naprzyklad. + nawet bijac go we 3 wbijesz szybciej solo ten lvl niz ci saga da lul.

No dobra zrobic sie da ale te nagrody sa zalosne jak i exp oraz dodatki

Exp wiem ze przystosowany jest pod low rate, co do nagrod na poczatku jest ok, ale potem z tego co Adox pisal no to lipa troche Szczęśliwy
Ledgic chociaz daje expa a te nowe sagi nic Szczęśliwy
Stron: 1 2