Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patch 3.10.12
#1
- Automatic targeting when monsters like cooler, brolly, janemba, bebi, namek warrior transforms
- New floor (-1) with train machines on Vegeta Planet
- Two new houses on this floor
- New field to summon 7x salamandras in Hell for 1 sp (you can do task with your friend)
- New field to summon 7x ultimate annihilators for 1 sp (you can do task with your friend)
- New command !stq, look like !battetower but requires 20pp
- Some changes in power units highscores system
- Balls/Blasts poison damage lowered from 50% to 33%
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • Sumimangot, yalesz
Odpowiedz
#2
zmien jeszcze tego expa i nagrody za sagi bo sa zalosne.
Odpowiedz
#3
dużo dają sagi,nie płacz.
Odpowiedz
#4
tak duzo daja, za 4 robbery pod bankiem dostalem moze 1 lvl. pozdro Uśmiech
Odpowiedz
#5
(17-06-2017, 01:02)Sumimangot napisał(a): tak duzo daja, za 4 robbery pod bankiem dostalem moze 1 lvl. pozdro Uśmiech

Wez pod uwage ze te sagi powinno sie robic gdzies kolo 250 lvla gora
To tak jakbys plakal ze dostales 1/2 lvle za kida jak robiles go na 995 lvlu
Odpowiedz
#6
(17-06-2017, 01:07)Invisiblity napisał(a):
(17-06-2017, 01:02)Sumimangot napisał(a): tak duzo daja, za 4 robbery pod bankiem dostalem moze 1 lvl. pozdro Uśmiech

Wez pod uwage ze te sagi powinno sie robic gdzies kolo 250 lvla gora
To tak jakbys plakal ze dostales 1/2 lvle za kida jak robiles go na 995 lvlu

tak pozdro dla tego co robil by te sagi na 250 lvlu, na 425 lvlu nw padalem jak szmata..............Uśmiech?
Odpowiedz
#7
Ja 200 spc je blokalem mimo ze spc jako bloker na gt sagach jest chujowy w chuj. co do sag to naprawde ten exp jest chujowy. ledgic na 700 lvlu daje 2.5-3 lvle. a wez go zrob szybciej. bez azure legow/tit legow naprzyklad. + nawet bijac go we 3 wbijesz szybciej solo ten lvl niz ci saga da lul.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Adoxv20:
  • Tobby
Odpowiedz
#8
(17-06-2017, 01:19)Adoxv20 napisał(a): Ja 200 spc je blokalem mimo ze spc jako bloker na gt sagach jest chujowy w chuj. co do sag to naprawde ten exp jest chujowy. ledgic na 700 lvlu daje 2.5-3 lvle. a wez go zrob szybciej. bez azure legow/tit legow naprzyklad. + nawet bijac go we 3 wbijesz szybciej solo ten lvl niz ci saga da lul.

No dobra zrobic sie da ale te nagrody sa zalosne jak i exp oraz dodatki
Odpowiedz
#9
(17-06-2017, 01:24)Sumimangot napisał(a):
(17-06-2017, 01:19)Adoxv20 napisał(a): Ja 200 spc je blokalem mimo ze spc jako bloker na gt sagach jest chujowy w chuj. co do sag to naprawde ten exp jest chujowy. ledgic na 700 lvlu daje 2.5-3 lvle. a wez go zrob szybciej. bez azure legow/tit legow naprzyklad. + nawet bijac go we 3 wbijesz szybciej solo ten lvl niz ci saga da lul.

No dobra zrobic sie da ale te nagrody sa zalosne jak i exp oraz dodatki

Exp wiem ze przystosowany jest pod low rate, co do nagrod na poczatku jest ok, ale potem z tego co Adox pisal no to lipa troche Szczęśliwy
Odpowiedz
#10
Ledgic chociaz daje expa a te nowe sagi nic Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu