Forum PrioGames.com

Pełna wersja: Ultra questy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam pomysl odnosnie questow

Hard questy zostaly by ulatwione a mianowicie:

-Diamond ultimate quest nie wliczalby sie do hardow
- Titanium piramid quest nie wliczalby sie do hardow

Zostalaby dodana nowa kategoria questow Ultra questy nagroda 5% dmg oraz 2 k hp i 2 k ki Do tych questow wliczalyby sie:

-Diamond Ultimate quest
-Titanium piramid quest
-Battle tower quest
+ z czasem bylyby dodawane nowe questy

Na chwile obecna zdobycie ultra questow byloby wylaczone z czasem jakby doszly do nich ze 2 nowe questy dopiero pojawilaby sie za nie nagroda.


tak? Przeskok trudnosci miedzy medami a hardami jest OGROMNY easy robi sie 1-2 dni medy robi sie 4-5 dni a hardy.. Coz hardow nikt nie ma nawet nikt nie jest blisko ich zrobienia a edycja juz troche stoi.
Pomysl fajny,ale mam na glowie kilka questow ktore moglyby sie wliczac do "ultra questow" a mianowicie
-Freeza Mask Quest
-Quest Typu Lepsze Bronie Niz Ultimate (np.Ultra Ball/Glove/Sword)
Pomysł fajny. A jezeli chodzi o lepsze bronie to tylko i wylacznie mozliwosc zdobycia za pomocą questu..







latwe questy dla Ciebie, bo tu dlugo grasz i dla teamów.. dla graczy którzy są zieloni lub do tej pory robili hardy sporadycznie i nie wszystkie to nadal jest wyzwanie.. więc może nie rób serva pod siebie.. sam tutaj nie grasz
Lepsze eq typu freezer mask itd tylko przyspieszy zabijanie co juz jest dosc szybkie od 2 typa sie spada w 1 sec.
hardy sa w chuj latwe oprocz tego jebanego cooler soula gdyby nie on na spc mial bym hardy tydzien temu+. z botem to hardy sie robilo 5-8 dni. teraz milego robienia shadowa bez bota. tylko za sp.
+ dmg dodatkowy to zly pomysl bez lepszego eq na abso. chyba ze z tych ultra questow vultur by dodal eq 10% ki abso itd.
(10-06-2017, 21:50)Adoxv20 napisał(a): [ -> ]Lepsze eq typu freezer mask itd tylko przyspieszy zabijanie co juz jest dosc szybkie od 2 typa sie spada w 1 sec.
hardy sa w chuj latwe oprocz tego jebanego cooler soula gdyby nie on na spc mial bym hardy tydzien temu+. z botem to hardy sie robilo 5-8 dni. teraz milego robienia shadowa bez bota. tylko za sp.
+ dmg dodatkowy to zly pomysl bez lepszego eq na abso. chyba ze z tych ultra questow vultur by dodal eq 10% ki abso itd.

Hardy sa w chuj latwe? Nikt chyba jeszcze nie zrobil ani rebeliona ani titanek+ulti quest tak jak napisales zlocenie cooler soula jest niesamowicie trudne wrecz ULTRA trudne. Nie wiem skad ty wziales to, ze od 2 typa sie pada w 1 sec jak mnie dzis gohanem bili 3 vs 1 ze stunem i dopiero po kilku minutach padlem a tak jak napisalem jestem GOHANEM nie mam full eq full agi nie mam hardow.
(10-06-2017, 22:16)Cive napisał(a): [ -> ]
(10-06-2017, 21:50)Adoxv20 napisał(a): [ -> ]Lepsze eq typu freezer mask itd tylko przyspieszy zabijanie co juz jest dosc szybkie od 2 typa sie spada w 1 sec.
hardy sa w chuj latwe oprocz tego jebanego cooler soula gdyby nie on na spc mial bym hardy tydzien temu+. z botem to hardy sie robilo 5-8 dni. teraz milego robienia shadowa bez bota. tylko za sp.
+ dmg dodatkowy to zly pomysl bez lepszego eq na abso. chyba ze z tych ultra questow vultur by dodal eq 10% ki abso itd.

Hardy sa w chuj latwe? Nikt chyba jeszcze nie zrobil ani rebeliona ani titanek+ulti quest tak jak napisales zlocenie cooler soula jest niesamowicie trudne wrecz ULTRA trudne. Nie wiem skad ty wziales to, ze od 2 typa sie pada w 1 sec jak mnie dzis gohanem bili 3 vs 1 ze stunem i dopiero po kilku minutach padlem a tak jak napisalem jestem GOHANEM nie mam full eq full agi nie mam hardow.

Spc lub freezer i inny jakis dps i lecisz od 2 typa w 1 sec. sam freezer lub spc ci jebna 80% hp.
Dla mnie aktualne Hardy sa spoko, nie ma po co zmieniac, dodajcie cos trudniejszego i wtedy beda Ultra Hardy. Uśmiech
hardy to maja być hardy
nie,ponieważ gracze którzy wroca za miecha będą z pizdzie.
ja bardziej zamiast titanek lub diamond questa z hardow wyjebalbym stq do extra
Stron: 1 2