Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultra questy
#1
Mam pomysl odnosnie questow

Hard questy zostaly by ulatwione a mianowicie:

-Diamond ultimate quest nie wliczalby sie do hardow
- Titanium piramid quest nie wliczalby sie do hardow

Zostalaby dodana nowa kategoria questow Ultra questy nagroda 5% dmg oraz 2 k hp i 2 k ki Do tych questow wliczalyby sie:

-Diamond Ultimate quest
-Titanium piramid quest
-Battle tower quest
+ z czasem bylyby dodawane nowe questy

Na chwile obecna zdobycie ultra questow byloby wylaczone z czasem jakby doszly do nich ze 2 nowe questy dopiero pojawilaby sie za nie nagroda.


@dlaczego tak? Przeskok trudnosci miedzy medami a hardami jest OGROMNY easy robi sie 1-2 dni medy robi sie 4-5 dni a hardy.. Coz hardow nikt nie ma nawet nikt nie jest blisko ich zrobienia a edycja juz troche stoi.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Cive:
  • bongo, yalesz
Odpowiedz
#2
Pomysl fajny,ale mam na glowie kilka questow ktore moglyby sie wliczac do "ultra questow" a mianowicie
-Freeza Mask Quest
-Quest Typu Lepsze Bronie Niz Ultimate (np.Ultra Ball/Glove/Sword)
Odpowiedz
#3
Pomysł fajny. A jezeli chodzi o lepsze bronie to tylko i wylacznie mozliwosc zdobycia za pomocą questu..






@down
latwe questy dla Ciebie, bo tu dlugo grasz i dla teamów.. dla graczy którzy są zieloni lub do tej pory robili hardy sporadycznie i nie wszystkie to nadal jest wyzwanie.. więc może nie rób serva pod siebie.. sam tutaj nie grasz
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#4
Lepsze eq typu freezer mask itd tylko przyspieszy zabijanie co juz jest dosc szybkie od 2 typa sie spada w 1 sec.
hardy sa w chuj latwe oprocz tego jebanego cooler soula gdyby nie on na spc mial bym hardy tydzien temu+. z botem to hardy sie robilo 5-8 dni. teraz milego robienia shadowa bez bota. tylko za sp.
+ dmg dodatkowy to zly pomysl bez lepszego eq na abso. chyba ze z tych ultra questow vultur by dodal eq 10% ki abso itd.
Odpowiedz
#5
(10-06-2017, 21:50)Adoxv20 napisał(a): Lepsze eq typu freezer mask itd tylko przyspieszy zabijanie co juz jest dosc szybkie od 2 typa sie spada w 1 sec.
hardy sa w chuj latwe oprocz tego jebanego cooler soula gdyby nie on na spc mial bym hardy tydzien temu+. z botem to hardy sie robilo 5-8 dni. teraz milego robienia shadowa bez bota. tylko za sp.
+ dmg dodatkowy to zly pomysl bez lepszego eq na abso. chyba ze z tych ultra questow vultur by dodal eq 10% ki abso itd.

Hardy sa w chuj latwe? Nikt chyba jeszcze nie zrobil ani rebeliona ani titanek+ulti quest tak jak napisales zlocenie cooler soula jest niesamowicie trudne wrecz ULTRA trudne. Nie wiem skad ty wziales to, ze od 2 typa sie pada w 1 sec jak mnie dzis gohanem bili 3 vs 1 ze stunem i dopiero po kilku minutach padlem a tak jak napisalem jestem GOHANEM nie mam full eq full agi nie mam hardow.
Odpowiedz
#6
(10-06-2017, 22:16)Cive napisał(a):
(10-06-2017, 21:50)Adoxv20 napisał(a): Lepsze eq typu freezer mask itd tylko przyspieszy zabijanie co juz jest dosc szybkie od 2 typa sie spada w 1 sec.
hardy sa w chuj latwe oprocz tego jebanego cooler soula gdyby nie on na spc mial bym hardy tydzien temu+. z botem to hardy sie robilo 5-8 dni. teraz milego robienia shadowa bez bota. tylko za sp.
+ dmg dodatkowy to zly pomysl bez lepszego eq na abso. chyba ze z tych ultra questow vultur by dodal eq 10% ki abso itd.

Hardy sa w chuj latwe? Nikt chyba jeszcze nie zrobil ani rebeliona ani titanek+ulti quest tak jak napisales zlocenie cooler soula jest niesamowicie trudne wrecz ULTRA trudne. Nie wiem skad ty wziales to, ze od 2 typa sie pada w 1 sec jak mnie dzis gohanem bili 3 vs 1 ze stunem i dopiero po kilku minutach padlem a tak jak napisalem jestem GOHANEM nie mam full eq full agi nie mam hardow.

Spc lub freezer i inny jakis dps i lecisz od 2 typa w 1 sec. sam freezer lub spc ci jebna 80% hp.
Odpowiedz
#7
Dla mnie aktualne Hardy sa spoko, nie ma po co zmieniac, dodajcie cos trudniejszego i wtedy beda Ultra Hardy. Uśmiech
Odpowiedz
#8
hardy to maja być hardy
Odpowiedz
#9
nie,ponieważ gracze którzy wroca za miecha będą z pizdzie.
Odpowiedz
#10
ja bardziej zamiast titanek lub diamond questa z hardow wyjebalbym stq do extra
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu