Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autoloot
#1
Proponuje wprowadzic autoloota

Czemu? Obecnie loot rate jest bardzo wysoki, chyba jeszcze nigdy nie bylo az tak duzego loota a jak wiemy nie ma bota ktory zbieralby itemki wiec jest to problematyczne z co 4 h anni leci jakis item i co chwila trzeba szukac tego itema... Przed chwila locilem sd i st z saiyan elite, mam wrazenie, ze locac te 100 sd i 50 st drugie tyle zostawilem w zwlokach bo mob pada na mobie/nie chce mi sie szukac bo jest tego po prostu bardzo duzo i szukanie co 5 sekund itemka w zwlokach jest strasznie meczace.

Dla tych co nie wiedza czym jest autoloot, polega to na tym, ze wpisujemy np !autoloot add, short sword  i od tego momentu gdy z moba wyleci short sword to trafia on do naszego bp !autoloot remove, short sword-wywala shorta z naszej listy lootu !auloot list pokazuje liste itemkow ktore mamy dodane do autoloota.
Odpowiedz
#2
Zdecydowanie jestem za
Odpowiedz
#3
jestem za tak samo !!! meczy mnie zbieranie sd/st/tone itemkow czasami dedne bo nie ogarniam heala/senzu/spella/loota bo te moby sie tak szybko respia Smutny((
Odpowiedz
#4
Również jestem za. Takim namkiem spc przy tsui ~ nie ma co szukać jak spadnie jakiś saiyan tail ttm bardziej teraz jak się respia moby przy postaci (co jest dobra sprawa ) Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
jestem za. super sprawa na no cheat Oczko
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu