Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam gildii
#21
(26-05-2017, 21:49)Shrouded Colour napisał(a): Moze zrozum to, ze na VCQ jedyny exp na full afk SPC bo solo na SS nie da rady a w shared pada od rikoszetow.  Videl na 999 100k z edb bez EQ + 27.5k z lapy, SPC 115k choba i 27k z lapy. Nie wiem czy wave, ktory nie zawsze trafisz i nie zawsze mozesz nim walic bedac w 4 kratkowej odleglosci jest lepszy od targeta tylko dlatego, ze 15k wiecej bije Szczęśliwy. Nie mowiac juz o tym , ze jak cie gonia to nie mozesz bic choby bo uciekajac nigdy nie zdazysz sie obrocic na chobe by nie ryzykowac smierci. Ogolnie spc jest tankowniejszy od videl ale ona robi podobny DPS tylko 3x latwiej + jest bardziej tanky niz inne podobne postacie(15% abso i hp co tanki). Olalismy MAGA bo ja moglem grac dziennie do 4h(czasem 0h pare dni pod rzad) + musialem stawiac 4 klienty dla kazdej osoby bo nikt nie mial czasu na gre i jeszcze mialem noob chary zrobic na MAGA. Kto uzywal targetingu ten wie. Akurat bardziej mi chodzilo o inne osoby niz ciebie. Auto zanzo u nas tez nikt nie uzywal a wy notorycznie. Ogolnie to bubek jest gowniany na max skillach i jedyne czemu byl uzyteczny to przewaga lvli i eq. Na rowni to bijesz najmniej ze spella, srednio z lapy tylko sie healasz(info ze starego s1 i potwierdzone na testach 999 ). Brolly robi najwiekszy dps z lapy i ze spella + ma najwiecej HP + 100 rage przed 15 sekund. Best profa na lape, a kulka to videl i spc. Z czego spc trzeba chociaz ta choba trafic a tamta to nobrain.

Uwaga zaskakujace podsumowanie: PvP z botem na dbp to syf. Da sie to ogarnac jak beda checi i tego ci zycze vultur. Da sie nawet zrobic, ze z botem mozna wiecej ugrac jak sie ma wiekszego skilla. Ja podziekuje za server i za swoja kariere z grami, gdzie trzeba w chuj robic by miec szanse z innymi bo nie ma na to czasu( hehe pora na gierki p2w by nadrobic brak czasu hajsem z pracy =D). Pozdroffki no offence pis and lof. Jak bede bezrobotny( w co watpie) to moze znowu wbije hehehe.

Shoured teraz na SV2 nie trzeba duzo robic, beda updaty pod rankingi i eventy dla ludzi, ktorzy maja 999 i wymaxowane chary. Ta edycja ma wielkie perspektywy Uśmiech
Odpowiedz
#22
Shrouded masz racje o auto zanzo ale obydwoje wiemy ze bez auto zanzo dogonienie ballowca bez stuna jest bliskie zeru.
Ja wogole jestem za tym zeby dbp sie przerzucilo na otclienta. a najwiekszym powodem jest elf+balans i oczywiscie przy przekladaniu sie na ot clienta to trzeba zrobic balans od zera. biorac pod uwage bez auto obracania,auto zanzo itd.
Kiedy porownasz postacie wave do postaci bez wave jest za duza przepasc
dla przykladu wez se takiego brollasa ma tyle samo hp na lvl co goku,lepsza lape, i spell co ma podobny dmg a jest latwiej trafic o 60% i heal podobny to samo kiedy porownasz brollasa do vegety na to samo wyjdzie tylko vegeta jeszcze ciezej finala trafic a dmg ma mniejszy niz ttk i jeszcze ma podobne hp do nich przez co final jeszcze bierze hp wynajmniej mi na s2 bralo 8k hp czy jakos tak.

Wogole wave niema takiego dmg jak powinno miec. naprzyklad brollas z baku bije po 110k to taki goku z ttk powinien siekac po jakies 135k to samo spc powinien z 160k i vegeta z 150k.
bo tak naprawde tych dmg wave widac dopiero na 2k lvlu i to tylko od goka+spcka bo u vegety dalej gowno. a na 999 lvlu to wogole tego niewidac.
Odpowiedz
#23
(26-05-2017, 22:05)Adoxv20 napisał(a): Shrouded masz racje o auto zanzo ale obydwoje wiemy ze bez auto zanzo dogonienie ballowca bez stuna jest bliskie zeru.
Ja wogole jestem za tym zeby dbp sie przerzucilo na otclienta. a najwiekszym powodem jest elf+balans i oczywiscie przy przekladaniu sie na ot clienta to trzeba zrobic balans od zera. biorac pod uwage bez auto obracania,auto zanzo itd.
Kiedy porownasz postacie wave do postaci bez wave jest za duza przepasc
dla przykladu wez se takiego brollasa ma tyle samo hp na lvl co goku,lepsza lape, i spell co ma podobny dmg a jest latwiej trafic o 60% i heal podobny to samo kiedy porownasz brollasa do vegety na to samo wyjdzie tylko vegeta jeszcze ciezej finala trafic a dmg ma mniejszy niz ttk i jeszcze ma podobne hp do nich przez co final jeszcze bierze hp wynajmniej mi na s2 bralo 8k hp czy jakos tak.

Wogole wave niema takiego dmg jak powinno miec. naprzyklad brollas z baku bije po 110k to taki goku z ttk powinien siekac po jakies 135k to samo spc powinien z 160k i vegeta z 150k.
bo tak naprawde tych dmg wave widac dopiero na 2k lvlu i to tylko od goka+spcka bo u vegety dalej gowno. a na 999 lvlu to wogole tego niewidac.

goku ma duzo wiekszy dmg od brolliego ze spella

final shine nie zabiera hp nie wiem skad to wziales ;O

co do otc clienta to jestem za
Odpowiedz
#24
(26-05-2017, 22:06)Cive napisał(a):
(26-05-2017, 22:05)Adoxv20 napisał(a): Shrouded masz racje o auto zanzo ale obydwoje wiemy ze bez auto zanzo dogonienie ballowca bez stuna jest bliskie zeru.
Ja wogole jestem za tym zeby dbp sie przerzucilo na otclienta. a najwiekszym powodem jest elf+balans i oczywiscie przy przekladaniu sie na ot clienta to trzeba zrobic balans od zera. biorac pod uwage bez auto obracania,auto zanzo itd.
Kiedy porownasz postacie wave do postaci bez wave jest za duza przepasc
dla przykladu wez se takiego brollasa ma tyle samo hp na lvl co goku,lepsza lape, i spell co ma podobny dmg a jest latwiej trafic o 60% i heal podobny to samo kiedy porownasz brollasa do vegety na to samo wyjdzie tylko vegeta jeszcze ciezej finala trafic a dmg ma mniejszy niz ttk i jeszcze ma podobne hp do nich przez co final jeszcze bierze hp wynajmniej mi na s2 bralo 8k hp czy jakos tak.

Wogole wave niema takiego dmg jak powinno miec. naprzyklad brollas z baku bije po 110k to taki goku z ttk powinien siekac po jakies 135k to samo spc powinien z 160k i vegeta z 150k.
bo tak naprawde tych dmg wave widac dopiero na 2k lvlu i to tylko od goka+spcka bo u vegety dalej gowno. a na 999 lvlu to wogole tego niewidac.

goku ma duzo wiekszy dmg od brolliego ze spella

final shine nie zabiera hp nie wiem skad to wziales ;O

co do otc clienta to jestem za

jak walisz w tma+moby to ci niebierze ale w pvp ci zabiera. wynajmniej na s2 bralo. + duzo wiekszego dmg niema zobacz se tabelke goku wali 105-117k a brollas 102-108k to powinno byc 125-135k u goka. i obydwoje maja taki sam heal. z czego brollas ma lape lepsza o 15%. czyli patrzac na tabelke wychodzi na to ze goku ma slabszy spell bo wave z chujowym dmg,slabsza lape i taki sam heal i hp wiecej o 600 lul. a final shine bije wiecej od baku o 4k SzczęśliwyDDD.
Odpowiedz
#25
(26-05-2017, 22:05)Adoxv20 napisał(a): Shrouded masz racje o auto zanzo ale obydwoje wiemy ze bez auto zanzo dogonienie ballowca bez stuna jest bliskie zeru.
Ja wogole jestem za tym zeby dbp sie przerzucilo na otclienta. a najwiekszym powodem jest elf+balans i oczywiscie przy przekladaniu sie na ot clienta to trzeba zrobic balans od zera. biorac pod uwage bez auto obracania,auto zanzo itd.
Kiedy porownasz postacie wave do postaci bez wave jest za duza przepasc
dla przykladu wez se takiego brollasa ma tyle samo hp na lvl co goku,lepsza lape, i spell co ma podobny dmg a jest latwiej trafic o 60% i heal podobny to samo kiedy porownasz brollasa do vegety na to samo wyjdzie tylko vegeta jeszcze ciezej finala trafic a dmg ma mniejszy niz ttk i jeszcze ma podobne hp do nich przez co final jeszcze bierze hp wynajmniej mi na s2 bralo 8k hp czy jakos tak.

Wogole wave niema takiego dmg jak powinno miec. naprzyklad brollas z baku bije po 110k to taki goku z ttk powinien siekac po jakies 135k to samo spc powinien z 160k i vegeta z 150k.
bo tak naprawde tych dmg wave widac dopiero na 2k lvlu i to tylko od goka+spcka bo u vegety dalej gowno. a na 999 lvlu to wogole tego niewidac.

Zwłaszcza, że nie byłeś na ots i nie wiesz jak jest teraz z doganianiem się Język
Odpowiedz
#26
(26-05-2017, 21:49)Shrouded Colour napisał(a): hehe pora na gierki p2w by nadrobic brak czasu hajsem z pracy =D
http://sv2.priority-servers.pl/?subtopic=shopsystem
hehe zapraszam c;
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Leet:
  • yalesz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu