Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka drobnych zmian
#1
Proponuje pare dorbnych zmian ale dosc waznych


1-niech arenki na satan arenie nie uciekaja mowie tu o gohanie c17 c18 i namkach kazdy kto je robil postacia melee wie o co mi chodzi 800+ brollym robilem super c17 ponad 40 min a co dopiero robic to bez bota? I janemba? Nie wiem czy to bedzie realne do zrobienia bo arenki sie lecza ;O

2-wprowadzic mozliwosc sprzedawania magic beltow mam ich chyba caly plecak a na s2 ma byc 20x wiekszy loot! 

3- wywalic blaze metala ten chory heal... Na 600 jak na nie poszedlem to strasznie sie nie oplacalo ale stwierdzilem, ze moze za maly lvl za malo dmg itp ale sprawdzalem wczoraj na 930 to dalej jest to strasznie nieoplacalne. Ja bym blaze calkiem zreworkowal aby mialy mniej hp i mniej dmg i dawaly mniej expa ale zmniejszenie heala wydaje sie dobrym startem. Na blaze moga expic spokojnie 3 osoby (1 na zamku 1 droga+ten przedsionek+1 na nowym respie) szkoda aby te respy sluzyly tylko do lotania blaze fire

4 na respie c13 niech defect c13 respi sie za jakas krata/drzwiami ktore da sie zamknac/otworzyc. Ni cholery nie da sie zrobic wp aby nie brac defecta. Znaczy dac sie da ale wtedy latamy na moze 2/3 respa. Szkoda, zeby przez championa tracic exp
Odpowiedz
#2
1. lub zmniejszyc walk speed dla mobkow
2. x2
3. hmhm dmg moim zdaniem moglby zostac, zmniejszyc hp i wyjebac heal. mozna SPROBOWAC zrobic z nich monster silny w dmg ale slaby jezeli chodzi o hp/heal/abso. you know what i mean 8|
4. true, nawet recznie biegajac trzeba omijac spora czesc respa, co sprawia ze slabo sie siedzi tam. na starym s2 na 1k+ lvlu masz go w dupie w sumie, ale max lvl 1k to na 1k bedziemy tam biegac bez expa dla itemow? slabe


(20-05-2017, 16:25)Cive napisał(a): 4-defect c13 jest w ostatniej odnodze na lewo razem z 1 zwyklym c13 i mozna tam nie latac ale problem polega na tym, ze defect czasami przyuwazy nas przez sciane gdy jestesmy w przedostatniej odnodze na lewo i za ktoryms kolkiem sie na nas rzuci a omijanie 2 z 5 odnog to przesada

no wlasnie o to mi chodzilo Język
Odpowiedz
#3
1. jak dobrze pamietam to auto follow na moby dzialalo na no cheacie ale moge sie mylic.
2. znowu bedzie za duzo kasy niech zbieranie kasy okaze sie jakims challengem a nie ze 2 dni na ssach i masz kase na stq. teraz siedzac 5 dni na s1 masz kase na stq.
3.Co do heala blazow sam o tym mowilem ze to pojebane gowno buubkiem lurac po 5-6 moglem a i tak bic po 1 musialem bo dmg z geno niemialem zeby je zbic Szczęśliwy.
4.Hmm ogolem da sie zrobic wpt na c13 ze ci defecta bedzie omijal samego i chyba 1 c13 wiec zostawil bym jak jest.
Odpowiedz
#4
(20-05-2017, 16:16)Adoxv20 napisał(a): 1. jak dobrze pamietam to auto follow na moby dzialalo na no cheacie ale moge sie mylic.
2. znowu bedzie za duzo kasy niech zbieranie kasy okaze sie jakims challengem a nie ze 2 dni na ssach i masz kase na stq. teraz siedzac 5 dni na s1 masz kase na stq.
3.Co do heala blazow sam o tym mowilem ze to pojebane gowno buubkiem lurac po 5-6 moglem a i tak bic po 1 musialem bo dmg z geno niemialem zeby je zbic Szczęśliwy.
4.Hmm ogolem da sie zrobic wpt na c13 ze ci defecta bedzie omijal samego i chyba 1 c13 wiec zostawil bym jak jest.

1-chyba nie dzialalo
2- w takim razie jak nie sprzedawanie to jakies inne zastosowanie
3-dokladnie zaznaczasz blaze on pada a wszystkie obok maja full hp mimo, ze biles spellem bo sie lecza 200k+
4-defect c13 jest w ostatniej odnodze na lewo razem z 1 zwyklym c13 i mozna tam nie latac ale problem polega na tym, ze defect czasami przyuwazy nas przez sciane gdy jestesmy w przedostatniej odnodze na lewo i za ktoryms kolkiem sie na nas rzuci a omijanie 2 z 5 odnog to przesada
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu