Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hm a jakies zmiany ?
#1
To tak chodzi o to byscie zdali Sobie sprawe jak przykry bedzie server tak zwany s2 fun z owymi %.

1. Na dbp nie ma trapow, nie ma waskich przejsc < Powiecie a na chuj a po to ze jak nie bedzie szlo ubic takiego bubu czy shenrona w 4 to bez trapa go nie ujebiesz.

2. Nawet jak powstana waskie przejscia jak mamy sie trapowac gdyz m wali nie ma + mamy ten piekny system zanzokena.

3. Dlaczego auto follow nie dziala ? czemu maja ludzie cierpiec gdy nie bedzie szlo bota uzywac kiedys na funie ludzie pewni i tak mieli i bota i zapierdalali na nim. mowie o coco i pewnych innych teamach. Auto follow powinno dzialac jak na kazdym servie bo zastanowcie sie co taka lapa bedzie mogla vs taka op c18 ktora bedzie miala go w dupie i tylko biegac bedzie.

4. z 50% do 25% dmg ? Halu Halu zakladam ze ten % jest i tak wiekszy lub rozjebany jak na kazdym upie ktorym wprowadzales zawsze pisales jakis % a zeczywiscie byla w chuj roznica. Zakladam ze to tez jest z byt duza roznica. Na ten server.

5. PVP bedzie umierac. Jak nie wpadniesz w typa w 5+ to bedzie sie z Ciebie smiac tylko albo i tak spierdoli jak ma rece.

6. Nowy pod punkt bedzie od zajebania notek za macro, oprocz dbla nie ma drugiego tak zrobionego servera ze jak nadusisz na senzu 2x to robisz Sobie jakies zjebany exhaust Niezdecydowany Wiec kto normalny bez bota bedzie chcial to uzywac Szczęśliwy

Temacik czysty dla ludzi z pvp prosze by ludzie typu Cive nawet nic nie pisali.
Odpowiedz
#2
Szczęśliwy napisze bo w duzej czesci sie zgadzam

za m wallami to nie jestem bo to sie nie uda na tym servie co do auto fallowa to w sumie czemu nie i tak typek da zanzo za ekran i musisz znowu go zaznaczyc+musisz uzywac recznie zanzo wiec nie bedzie to polegalo na tym, ze zaznaczasz goscia i napierdalasz hota ze spellem wiec czemu nie

imo zmniejszenie z 50 do 25 jest faktycznie za duze biorac pod uwage to, ze ludzie bedda mieli hardy titanium legi itp to zabicie bubka nawet w 5 bedzie wyczynem moim zdaniem 33% byloby odpowiednie jak bedzie zle to sie zmniejszy w trakcie trwania edycji

Tak jak napisales bedzie to smiesznie wygladac jak wpadniesz po typa na respa i bedziesz mu robic 4x mniej dmg niz moby na ktorych expi Szczęśliwy

Co do ostatniej linijki to chyba zle interpretujesz moje niektore tematy, ja nie jestem za tym aby ograniczyc w jakimkolwiek stopniu pvp lecz za tym aby ograniczyc chamstwo na servie bo wiadomo nie wszystkich sie lubi ale chyba nawet dla wrogow powinno sie byc czlowiekiem, nie?
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Orgazm Mariji
Odpowiedz
#3
Odrazu mowilem ze m walle musza wejsc na taki dmg albo auto follow.
przeciez jak mi buubka w 3 600-650 lvli biliscie a ja mialem 730 na tym s1 to se geno moglem bic to co mowic z titanium legami,hardami+ -25% dmg Szczęśliwy.
ogolem zmniejszenie dmg to zajebisty pomysl bo zawsze za tym bylem ale trzeba to jeszcze jakos ogarnac. wiecej parali,stunow,auto follow no i wedlug mnie m walle ale to juz tylko moja opinia
bo tak jak giki mowi na dbp niema zadnych ciasnych miejsc na trapa chyba ze na immega na super destro a tak to za pomoca m walli typowi mozna zrobic trapa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu