Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne by Vultur :)
(16-05-2017, 01:29)szaupauwp napisał(a):
(16-05-2017, 01:20)Adoxv20 napisał(a):
(16-05-2017, 01:07)Invisiblity napisał(a): Zostawic temat bo nie mam z czego smiac sie w robocie.

Swoja droga tutora dostalem w 2013/14 nie pamietam to o czyms takim jak Adox czy Aelo sluchac nie bylo :v

Ja na dbp gralem jeszcze na becie pod innym nickiem to samo pierwsze edycje aelo gral pod nickiem Master Aelo
To samo jeszcze dymek gral na jabie pod nickiem krylov nwm czy go dostal ale wiem ze latal z mutantem,albo jakos tak niepamietam dokladnego nicku.

+ po co sie klucic kto ile gral kazdy wie ze jak zmian w balansie niebedzie to niema po co grac.

Melee postacie sa niegrywalne od chyba 10 edycji i dalej nic z tym niema zmienione.

Vultur wyjezdza z czyms ze saiyan>tank patrzac na s1 to moj buubek rashela brollasa by 1v1 rozjebal. no ale kurwa saiyan>tank
A tank>ballowiec problem w tym ze na tym tescie janemba jak aelo mi gohanem spierdala to nawet 20% hp mu niemoge zrobic. predzej sie z many na iku wypierdalam przez dasha niz moge mu cos zrobic.
A cell/cooler to sa jedyne profy ktore gohan moze rozjebac 1v1 no ale kurwa te profy sa wporzadku inne profy pewnie tez moga rozjebac coolera i cella solo bo to takie gowna ze to zal.
Bo problemem niejest brak questow czy dalszej rozrywki patrzac na s1 bo akurat na funa to bylo przez rozrywke.

A ty dalej swoje X+D
Zamiast poczekac na officialny post to ty kurwa piszesz o jakims pierdolonym balansie postaci,questach czy rozgrywce a juz nie raz napisales ,,ty i twoj kozacki team" ,ze nie bedziecie tu grac i nie macie zamiaru robic czegokolwiek bez bota. Szczerze ? Wypierdalaj z tego forum i idz na dbl tam masz rozgrywke 2 miesiace stania przy tm o ile CIe nie zbanuja za antykicka. Tyle wiesz to zrob wlasny server gdzie wszyscy beda szczesliwi.

Reput za sposob napisania posta i to ze cie ponioslo.
Adox ma troche racji ale mimo wszystko utrzymajmy ten "spam" w ryzach i nie wyzywaj JęzykP
Vultur da post o nowosciach to bedziecie plakac/cieszyc sie/radowac/onanizowac
Poki co temat nalezy zamknac i tyle Oczko
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Learza:
  •
Odpowiedz
A propo rozgrywki to myślę, że nie skończy się tylko na tym co będzie na starcie gdyż Nothing zaczął współpracę i zajął się grafikami i najprawdopodobniej rozwiniemy system sag, który i tak jest najwyżej ze wszystkich serwerów Uśmiech
Odpowiedz
Zapowiada sie owocnie hihi :3
Odpowiedz
(16-05-2017, 03:12)Vultur napisał(a): A propo rozgrywki to myślę, że nie skończy się tylko na tym co będzie na starcie gdyż Nothing zaczął współpracę i zajął się grafikami i najprawdopodobniej rozwiniemy system sag, który i tak jest najwyżej ze wszystkich serwerów Uśmiech

Chodzi tu tylko o dodanie nowych sag czy dodanie nowych systemów? Bo tak naprawdę sagi wyglądają na tak ze sprawdzasz czy dasz rade wyblokac i stoisz tam na afku przez 5-15 minut.
Odpowiedz
Nie boj zaby tam wyzej xx
Odpowiedz
(16-05-2017, 03:25)demonsofdrago napisał(a):
(16-05-2017, 03:12)Vultur napisał(a): A propo rozgrywki to myślę, że nie skończy się tylko na tym co będzie na starcie gdyż Nothing zaczął współpracę i zajął się grafikami i najprawdopodobniej rozwiniemy system sag, który i tak jest najwyżej ze wszystkich serwerów Uśmiech

Chodzi tu tylko o dodanie nowych sag czy dodanie nowych systemów? Bo tak naprawdę sagi wyglądają na tak ze sprawdzasz czy dasz rade wyblokac i stoisz tam na afku przez 5-15 minut.

Na DBP jest tyle systemów, że nie wiem jakiego Ci jeszcze brakuje Zdziwko... 
Ale w systemie jednym z głównym DBP też się coś zmieni już na start Oczko
Odpowiedz
Mi na dbp brakuje systemu blaszek tak ze mozna sie napierdalac kolo police bez pk bo ten guild war system jakos chujowo wyszedl bo sie lvla nietraci i malo kto to uzywa jedynie do achiva. + chujowo ze jest tylko jedna mapa dlatego system blaszek byl by zajebisty no ale to tylko moja opinia.
Odpowiedz
(16-05-2017, 03:39)Adoxv20 napisał(a): Mi na dbp brakuje systemu blaszek tak ze mozna sie napierdalac kolo police bez pk bo ten guild war system jakos chujowo wyszedl bo sie lvla nietraci i malo kto to uzywa jedynie do achiva. + chujowo ze jest tylko jedna mapa dlatego system blaszek byl by zajebisty no ale to tylko moja opinia.

Do blaszek trzeba chyba upgrade do 8.6, ale nie jestem pewny Język
Odpowiedz
(16-05-2017, 03:59)Vultur napisał(a):
(16-05-2017, 03:39)Adoxv20 napisał(a): Mi na dbp brakuje systemu blaszek tak ze mozna sie napierdalac kolo police bez pk bo ten guild war system jakos chujowo wyszedl bo sie lvla nietraci i malo kto to uzywa jedynie do achiva. + chujowo ze jest tylko jedna mapa dlatego system blaszek byl by zajebisty no ale to tylko moja opinia.

Do blaszek trzeba chyba upgrade do 8.6, ale nie jestem pewny Język

Update 8.53 (Autumn Patch 2009) November 5, 2009

Added war system. World type realignment. Added world transfer island, Travora.

w 8.53 byl dodany war system znalazlem na necie Szczęśliwy.
Odpowiedz
(16-05-2017, 04:25)Adoxv20 napisał(a):
(16-05-2017, 03:59)Vultur napisał(a):
(16-05-2017, 03:39)Adoxv20 napisał(a): Mi na dbp brakuje systemu blaszek tak ze mozna sie napierdalac kolo police bez pk bo ten guild war system jakos chujowo wyszedl bo sie lvla nietraci i malo kto to uzywa jedynie do achiva. + chujowo ze jest tylko jedna mapa dlatego system blaszek byl by zajebisty no ale to tylko moja opinia.

Do blaszek trzeba chyba upgrade do 8.6, ale nie jestem pewny Język

Update 8.53 (Autumn Patch 2009) November 5, 2009

Added war system. World type realignment. Added world transfer island, Travora.

w 8.53 byl dodany war system znalazlem na necie Szczęśliwy.

System może i tak, ale blaszek nie masz w kliencie o to mi chodzi...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu