Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titanium Legs-Done
#21
Nie widzialem sensu w deletowaniu jakiegos +- 100 lvla ktory co wrecz oczywiste byl noob charem, a ze 90% servera to placzki to mozliwosci sprawdzenia mc/ip gracza nie posiadam. I tak na boku dodajac poprosilem wtedy Vultura o sprawdzenie ip.
Odpowiedz
#22
Banuje się tego co nagrał a nie umieścił dowód na forum , ale u was pewnie by była odpowiedź taka że ktoś mu na chara wbił potem nagrał filmik z cive i chciał wrobić tego co nagrywał i dlatego nie dostanie bana . Uśmiech
Odpowiedz
#23
ZAMKNIJCIE TEN TEMAT POŚWIĘCONY PŁACZU NIE GRZE Serce
Odpowiedz
#24
(04-04-2016, 13:45)Invisiblity napisał(a): to jest tak jak ja bym na Invi nie reagowal a co do komentarza ja bym do tej pory podtrzymywal swoja decyzje i jezeli twierdzisz ze na zadnym innym servie bys za to bana nie dostal to musze Ci powiedziec zebys dokladniej czytal regulaminy bo 3/4 wiekszych serverow wprowadzilo cos w stylu "gracz moze poniesc kare w grze za zachowanie na forum" tak ze tego Zdziwko
em jakby napisal "ciff nagrywam" to spoko loko gietkie oko ale on nie napisal wgl, ze mnie nagrywa wiec pozdro xSzczęśliwy nie napisal ani mojego nicku ani, ze nagrywa kogokolwiek a ja mam mu odpisywac- nie nie sadze, ze na zadnym innym servie dostal bym za to bana. Co do sprawy z false reportem to z tego co pamietam temat zakladal Dawid szatan ja pod tematem napisalem swoja wersje zdarzen ktora nie mijala sie ani troche z prawda a delete dostalem bo "dymek kiedys pisal w jakimstam temacie sprzed x czasu, ze jak ma ktos pk to mozna go zabic na sadze" szkoda, ze w regulaminie tego nie bylo a wiedziales o tym chyba tylko ty i dymek Szczęśliwy 
(05-04-2016, 11:35)Invisiblity napisał(a): Nie widzialem sensu w deletowaniu jakiegos +- 100 lvla ktory co wrecz oczywiste byl noob charem, a ze 90% servera to placzki to mozliwosci sprawdzenia mc/ip gracza nie posiadam. I tak na boku dodajac poprosilem wtedy Vultura o sprawdzenie ip.
100 lvla? na filmiku bylo widac kto mnie nagrywa-tylko taka jak ta ktory mial z 600 lvl po rebie a to, ze film wstawil ktos inny to chyba jego problem, nie? Jak dal komus linka do tego filmiku to na wlasna odpowiedzialnosc. Tak jakbym przerobil screena poprosil brata z innego miasta o zrobienie konta na forum wstawienie go i jak ktos dostanie za to bana to fajnie a jak wyjdzie, ze to fake to co zlego to nie ja bo to nie ja wstawilem screena? Prosze cie wiadomo, ze dostalbym delete bo screena robilem ja i nikogo nie obchodziloby kto go wstawil. Pozatym przed moim odbanowaniem dymek pisal, ze jezeli przedstawie dowod pokazujacy moja niewinnosc to ja dostane undelete a tylko taka jak ta delete i co? Dowod pokazalem a on bezkarny bo niby nie on wstawial
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu