Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w grze
#21
Uznałem, że bez sensu zakładać nowy temat. (i tak jest burdel na forum)

1) Wracam z propozycją zmiany achievementa na reduce do 50x (według mnie to najrozsądniejsza opcja. Ktoś kto jest dobry, to nie będzie często padał, a tym bardziej tracił czasu, na nabijanie reduce padając po 5x dziennie, gdy każdy jest w pogoni za lvlem)

2) Zauważyłem, że nie ma żadnego belta na zredukowanie obrażeń od ki. Proponuję przerobić hercule belta na 8% od ki (aktualnie jest od melee). W ten sposób dużo zyskają profki typu tuffle, buu, cell. Mają już one abs na melee, więc taki belt na pewno się przyda. Ewentualnie proponuję dodać nowy belt, który redukowałby dmg od ki.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Tobby:
  •
Odpowiedz
#22
(11-05-2017, 14:33)Tobby napisał(a): Uznałem, że bez sensu zakładać nowy temat. (i tak jest burdel na forum)

1) Wracam z propozycją zmiany achievementa na reduce do 50x (według mnie to najrozsądniejsza opcja. Ktoś kto jest dobry, to nie będzie często padał, a tym bardziej tracił czasu, na nabijanie reduce padając po 5x dziennie, gdy każdy jest w pogoni za lvlem)

2) Zauważyłem, że nie ma żadnego belta na zredukowanie obrażeń od ki. Proponuję przerobić hercule belta na 8% od ki (aktualnie jest od melee). W ten sposób dużo zyskają profki typu tuffle, buu, cell. Mają już one abs na melee, więc taki belt na pewno się przyda. Ewentualnie proponuję dodać nowy belt, który redukowałby dmg od ki.

8% napewno nie max 5 chyba ze 8 % belt by lecial z kaddishy z dropem jak cooler soul.

Same titanium legi co daja 6% ki abso robia ze zamiast w typa bic po 12k bijesz po jakies 7 to co mowic z beltem w takiego buubka freezer bedzie bic po 5k? a z lapy sie dalej nieprzebije postacie od ki dmg juz sa malo oplacalne a co mowic z takim beltem Szczęśliwy.

700 buubkiem 630 freezera stalem na samych senzu to z tym beltem bym stal na mini senzu.
Odpowiedz
#23
Co do belta to moznaby dodac mistic belta dajacego 3% ki ki abso i kaddish belta ktory by dawal 3% ki abso i 4% melee abso
Odpowiedz
#24
może być i 8% zobacz ze trzeba bedzie zrezygnować z 14% na melee czyli bedzie trzeba zdjać m shirt ubrać magic armor co wyjdzie nam 8% i 6% a nie 3% i 14% Oczko coś za coś
Odpowiedz
#25
(11-05-2017, 18:05)Rashelovsky napisał(a): może być i 8% zobacz ze trzeba bedzie zrezygnować z 14% na melee czyli bedzie trzeba zdjać m shirt ubrać magic armor co wyjdzie nam 8% i 6% a nie 3% i 14% Oczko coś za coś

Tylko wez pod uwage ze niektore profy juz maja 20% melee abso

Patrzmy na to brolly naklada magic arma+m belta i ma abso 20% melee i 10% ki z tych 2 itemow+transow. Buubek naklada eq na abso na ki i ma 20% melee abso i 16% ki abso. < widzisz tu balans? bo ja nie.
Odpowiedz
#26
(11-05-2017, 18:05)Rashelovsky napisał(a): może być i 8% zobacz ze trzeba bedzie zrezygnować z 14% na melee czyli bedzie trzeba zdjać m shirt ubrać magic armor co wyjdzie nam 8% i 6% a nie 3% i 14% Oczko coś za coś


Otóż to. Wszyscy piszą o balansie, a może wystarczy pokombinować z eq Oczko
Odpowiedz
#27
a w czym ty nie widzisz balansu? Szczęśliwy wystarczy zabrać bubowi te 5% ki abso i masz juz profki co maja KI abso i co maja melee abso i ten co ma ki zalozy na melee a ten co ma melee zalozy na ki proste jak budowa cepa Szczęśliwy

+

Nowe Itemy:
Mistic Belt - 8% ki abso [Drop: Cooler (szansa jak bb z brolla lub belt), C13
White Boots (usunąć quest) 5% Ki abso {dlaczego bo m boots dają 10% i nie ma nic wcześniej} [Drop: Ice Warrior, Huge Bandit (szansa jak m bootsy z ssów)
Odpowiedz
#28
(11-05-2017, 18:16)Rashelovsky napisał(a): a w czym ty nie widzisz balansu? Szczęśliwy wystarczy zabrać bubowi te 5% ki abso i masz juz profki co maja KI abso i co maja melee abso i ten co ma ki zalozy na melee a ten co ma melee zalozy na ki proste jak budowa cepa Szczęśliwy

+

Nowe Itemy:
Mistic Belt - 8% ki abso [Drop: Cooler (szansa jak bb z brolla lub belt), C13
White Boots (usunąć quest) 5% Ki abso {dlaczego bo m boots dają 10% i nie ma nic wcześniej} [Drop: Ice Warrior, Huge Bandit (szansa jak m bootsy z ssów)

raczej nie jestem za aby belt dawal az 8 % abso mysle, ze 5-6 to max co do lota to zgadzam sie cooler+c13 i moznaby wtedy dodac kaddish belta(very rare) ktory dawalby 7-8% ki abso

co do butow to mozna je wprowadzic ale niech leca z ice warriorow(super rare) i z yeti jakos wmiare normalnie.
Odpowiedz
#29
(11-05-2017, 18:16)Rashelovsky napisał(a): a w czym ty nie widzisz balansu? Szczęśliwy wystarczy zabrać bubowi te 5% ki abso i masz juz profki co maja KI abso i co maja melee abso i ten co ma ki zalozy na melee a ten co ma melee zalozy na ki proste jak budowa cepa Szczęśliwy

+

Nowe Itemy:
Mistic Belt - 8% ki abso [Drop: Cooler (szansa jak bb z brolla lub belt), C13
White Boots (usunąć quest) 5% Ki abso {dlaczego bo m boots dają 10% i nie ma nic wcześniej} [Drop: Ice Warrior, Huge Bandit (szansa jak m bootsy z ssów)
Tylko ty wiesz ze na new edycji kazda profa musi miec te abso i te a nie samo ki lub melee? wlasnie w tym jest problem dlaczego niema balansu. + melee abso w chuj pomaga w expie co wyrownoje balans w expie miedzy profami.

Niemasz ki abso to cie freezer zabija na kape niemasz melee abso to cie gohan i andro zabijaja z samego balla < tak aktualnie balans wyglada.

aktualnie na dbp pvp jest chujowe bo jak sie bijesz 5v5 to sie nieliczy ogar tylko kto pierwszy kogo zaznaczy na targetingu Zdezorientowany.

Dlatego kazdy mowi ze s2 pvp > s1 pvp bo na hardach pvp na dbp jest zajebiste bo potrzeba 3-4 typa zeby kogos zlozyc. a na s1 tak dlugo sie te hardy robi ze edycja zdycha zanim sie je zrobi.

I tez jestem zdania ze s2 jest lepsze mimo tego ze freezer jest tam best dmg profa z double kamka.
Odpowiedz
#30
dlatego ja nie biore pod uwagę s2 bo to jest orshaballloowooo dla mnie bylo by spoko jak by byly mniejsze lvl bo na tych 2000 to za duzo kazdy bije i za szybko sie wszystko zdobywa na s1 z kolei za wolno a moze by zrobic server gdzie jest to po środku? po co robic s2 s1 skoro mozna zrobić s1.5 Szczęśliwy dodać wszystko odpalic test server i niech robią to ludzie co tu graja itp a nie tacy co wejdą 1x i chuj juz unbalans... bo ten napierdala a ten nie jakos jak ja gralem jakas profa zawsze inna to jakos sobie radziłem to samo vicodin ... czy adox i aelo tu nie chodzi o to co kto ma tylko trzeba troche umieć grać i to wszystko.

wystarczą chęci osób ktore grają tu długo i wiedzą co i jak + chęci vultura zeby usiadł z tymi osobami i mozna zrobić naprawdę dobry server.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rashelovsky:
  •
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu