Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowe potwory
#41
(07-05-2017, 18:57)machen napisał(a): uwierz mi jest pare osób które by pomogło z mapami potworami i pomysłami a gdybys ty miał czas naprawdę na duzy update ots to rashel by znalazł tez czas na zrobienie ci tych grafik

rashel nie umiał zrobić grafiki lalki a co dopiero postaci ze wszystkimi ruchami, więc twoje pojęcia jest dość słabe na temat jego zdolności...
Odpowiedz
#42
ale chętnie zobaczę jak Ty rysujesz jakieś grafiki albo pomagasz w jakikolwiek inny sposób a nie komentujesz bo tego nienawidzę, jak ktoś coś krytykuje a nic nie wkłada w ten ots Uśmiech
Odpowiedz
#43
bardzo chętnie nie widze problemu tylko akurat grafik nie zrobie bo też tego nie robiłem nigdy mapy itp. mogę pomoc ale ty byś musiał spędzać czas na ts z nami wtedy godzinami po po 20 min dziennie to niestety się nic nie zrobi taka prawda a ty tego czasu nie chcesz wkładać w ots bo jak wejdziesz na ts to czassami nie masz czasu dać komuś PP za przelew a co dopiero spędzać godziny na update
Odpowiedz
#44
Od 0 rysować nie umiem ale edytować to umiem Szczęśliwy itemy mogę zrobić mapy z nowymi gruntami ale transow nie Szczęśliwy chociaż jak może bym nad tym posiedział to bym sie nauczył bo szybko sie uczę i jeśli chodzi o pomoc to zawsze jak będę w stanie to coś mogę zrobić jeśli tylko będę umiał
Odpowiedz
#45
(07-05-2017, 19:03)machen napisał(a): bardzo chętnie nie widze problemu tylko akurat grafik nie zrobie bo też tego nie robiłem nigdy mapy itp. mogę pomoc ale ty byś musiał spędzać czas na ts z nami wtedy godzinami po po 20 min dziennie to niestety się nic nie zrobi taka prawda a ty tego czasu nie chcesz wkładać w ots bo jak wejdziesz na ts to czassami nie masz czasu dać komuś PP za przelew a co dopiero spędzać godziny na update

Jak jestem tam w innym celu to nic dziwnego, ponad to ja nie lubię rozmawiać jak mam robić coś, dlatego że nie potrafię się wtedy w 100% skupić nad tym co robię... No chyba, że ja muszę coś komuś wytłumaczyć to co innego Uśmiech
Odpowiedz
#46
Vultur naucz sie uzywac edycji posta bo ban co Niezdecydowany
Odpowiedz
#47
(07-05-2017, 20:50)Invisiblity napisał(a): Vultur naucz sie uzywac edycji posta bo ban co Niezdecydowany

Chcesz mi dać urlop od pracy?  ALE FAJNIE  Serce  !! Uśmiech
Odpowiedz
#48
Nie chce mi sie cytowac ale rozjebalo mnie to "nowego potwora" ale tylko chyba ja smiechlem xx

[Obrazek: MGgXVq.jpg]
Odpowiedz
#49
A i kolejna sprawa, to temat o grafikach itd czy znów kolejne spamowanie kto co zrobil a czego nie, tyle że tym razem Andrzej zaczął się wypowiadać
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#50
@up Kim ty wogole jestes ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu