Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowe potwory
#31
Niestety były naciski ze strony graczy na szybkość startu Niezdecydowany Nie mogłem nic więcej w tym czasie przygotować Język
Odpowiedz
#32
no od 2 lat nie masz czasu zrobić dużego update sam widzisz vultur co się stało z dbp żeby było 150 graczy online to musiałbyś po 1 podbalansować profki dodać z 2 nowe planety z 7 nowych questów itp. itd. inaczej nie ma przyszłości to smietnisko
Odpowiedz
#33
(07-05-2017, 18:39)machen napisał(a): no od 2 lat nie masz czasu zrobić dużego update sam widzisz vultur co się stało z dbp żeby było 150 graczy online to musiałbyś po 1 podbalansować profki dodać z 2 nowe planety z 7 nowych questów itp. itd. inaczej nie ma przyszłości to smietnisko

Człowieku jak nie masz pojęcia to nie wypowiadaj się na ten temat, twoi koledzy robili ze mną balans i jest całkiem dobrze zrobiony... sam uczestniczyłem w testach i widziałem jak to wygląda - jak walczy każda profka z inną, na 600 lvlu po rebie i 400 lvlu przed rebem wszystkie profki są bardzo dobrze zbalansowane, oczywiście gdy mają wszystkie statystyki i osiągnięcia takie same + eq.
Odpowiedz
#34
(07-05-2017, 18:39)machen napisał(a): no od 2 lat nie masz czasu zrobić dużego update sam widzisz vultur co się stało z dbp żeby było 150 graczy online to musiałbyś po 1 podbalansować profki dodać z 2 nowe planety z 7 nowych questów itp. itd. inaczej nie ma przyszłości to smietnisko

Co do questów, może napiszesz mi jednego questa od zera? Ja też mogę Ci powiedzieć to tamto i rób, to nie jest 5 minut roboty.
Odpowiedz
#35
(07-05-2017, 18:45)Vultur napisał(a):
(07-05-2017, 18:39)machen napisał(a): no od 2 lat nie masz czasu zrobić dużego update sam widzisz vultur co się stało z dbp żeby było 150 graczy online to musiałbyś po 1 podbalansować profki dodać z 2 nowe planety z 7 nowych questów itp. itd. inaczej nie ma przyszłości to smietnisko

Co do questów, może napiszesz mi jednego questa od zera? Ja też mogę Ci powiedzieć to tamto i rób, to nie jest 5 minut roboty.

Dodatkowo do wielu rzeczy trzeba mieć grafików, żeby to miało jakieś ręce i nogi... a nie wyglądało jak wszystko pozostałe...
Odpowiedz
#36
ale o czym ty chcesz mi mowić to twój serwer ja ci tylko mowie co trzeba zrobić,jak ty chcesz by grali starzy gracze jak każdy wszystko zna każdy centymetr tego ots wiec co nowego ma nas zaskoczyć na tym ots ?? 1 nowy potwór na nowa edycje czy 1 quest ? czy balans 1 profesji ? jakoś te questy co robiłeś grafiki miałeś itp.
podam ci przykład każdy mowi ze stun za dlugi jakos od roku do dzisiaj nie masz czasu tego zrobić
batlle arena 8 miesięcy ci zajęło zrobienie skrypta żeby po 10 min nie wywalało
2 nowe planety co zrobiłeś stoją puste od 9 miesięcy? niewiem czy nawet dobrze licze i nie dodales tam nawet 1 potwora
po 3 zrób nowe transy teraz reba wbija się po to żeby mieć fuzke która wbic jest ile 2 tyg gry? tu nie chodzi o raty tylko o to ze wszystko jest takie same mowilismy zrobić kurwa 2 transy fusion 1 np. na 600 a 2 na 900 wystarczylo by dodać aure wokół postaci lub Piorunki inne i by wystarczyło ale ty będziesz szukał grafików 2 lata i nic nie znajdziesz
Odpowiedz
#37
(07-05-2017, 18:48)machen napisał(a): ale o czym ty chcesz mi mowić to twój serwer ja ci tylko mowie co trzeba zrobić,jak ty chcesz by grali starzy gracze jak każdy wszystko zna każdy centymetr tego ots wiec co nowego ma nas zaskoczyć na tym ots ?? 1 nowy potwór na nowa edycje czy 1 quest ? czy balans 1 profesji ? jakoś te questy co robiłeś grafiki miałeś itp.

balans jednej profesji, wszystkie profki były przebalansowane pod nowe techniki Uśmiech
Odpowiedz
#38
tu nawet nie chodzi o same profki mogłbyś dodać nowa profesje Berusa i tyle starczylo by chodzi o nowe miejsca potwory i questy
Odpowiedz
#39
(07-05-2017, 18:54)machen napisał(a): tu nawet nie chodzi o same profki mogłbyś dodać nowa profesje Berusa i tyle starczylo by chodzi o nowe miejsca potwory i questy

i kto narysuje grafiki do wszystkich transów? ja nie jestem grafikiem i nie mam takowego Uśmiech
Odpowiedz
#40
uwierz mi jest pare osób które by pomogło z mapami potworami i pomysłami a gdybys ty miał czas naprawdę na duzy update ots to rashel by znalazł tez czas na zrobienie ci tych grafik
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu