Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowe potwory
#11
co do nowych planet, moze by zapelnic te co juz sa ?
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Learza:
  • Vultur
Odpowiedz
#12
Mi bardziej chodzilo cos o zrobienie nowego biomy bo mamy immege-biom pustynny mamy tez ice island biom zimowy itp itd
Zrobilbym jeszcze kilka mobow cos podobnego do tematyki ognistej a mapa bedzie miala klimat wybuchu vulkanu, zniszczonej ziemi nie zdatnej do zycia i bede tam zmutowane moby takie jak android(ludzie) mozna tam dac resp jakis blaze metalow ale mam pomysl ,zeby dac resp salamander bo zawsze salki byly tylko do dropu ss-ow to moze pora to zmienic np. na infernal salamandre ? dodac nowe itemki do dropu takie jak infernal salamandra skin i ,zeby miec infernal turban musisz dropic te skiny a ,zeby magic turban musisz isc na te na hellu salki. Dodac nowego npcta ktory dawalby taski ktore by dawaly boss pointsy (x punktow i masz dostep do tp z bossem infernal tsunoid czy nwm co tam i zabiera x pointow za wejscie) dodac nowy rajd podobny do namek db ale na to nie mam pomyslu. Dobra ide sprobowac zrobic infernal salke d
Odpowiedz
#13
(06-05-2017, 21:11)szaupauwp napisał(a): Mi bardziej chodzilo cos o zrobienie nowego biomy bo mamy immege-biom pustynny mamy tez ice island biom zimowy itp itd
Zrobilbym jeszcze kilka mobow cos podobnego do tematyki ognistej a mapa bedzie miala klimat wybuchu vulkanu, zniszczonej ziemi nie zdatnej do zycia i bede tam zmutowane moby takie jak android(ludzie) mozna tam dac resp jakis blaze metalow ale mam pomysl ,zeby dac resp salamander bo zawsze salki byly tylko do dropu ss-ow to moze pora to zmienic np. na infernal salamandre ? dodac nowe itemki do dropu takie jak infernal salamandra skin i ,zeby miec infernal turban musisz dropic te skiny a ,zeby magic turban musisz isc na te na hellu salki. Dodac nowego npcta ktory dawalby taski ktore by dawaly boss pointsy (x punktow i masz dostep do tp z bossem infernal tsunoid czy nwm co tam i zabiera x pointow za wejscie) dodac nowy rajd podobny do namek db ale na to nie mam pomyslu. Dobra ide sprobowac zrobic infernal salke d

Ta czaje ale mi chodzi o te "planety" ktore sa dostepne przez stery na vegecie , je by mozna pozmieniac lub ulepszyc i tam pododawac nowe biomy
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#14
(06-05-2017, 21:54)Learza napisał(a):
(06-05-2017, 21:11)szaupauwp napisał(a): Mi bardziej chodzilo cos o zrobienie nowego biomy bo mamy immege-biom pustynny mamy tez ice island biom zimowy itp itd
Zrobilbym jeszcze kilka mobow cos podobnego do tematyki ognistej a mapa bedzie miala klimat wybuchu vulkanu, zniszczonej ziemi nie zdatnej do zycia i bede tam zmutowane moby takie jak android(ludzie) mozna tam dac resp jakis blaze metalow ale mam pomysl ,zeby dac resp salamander bo zawsze salki byly tylko do dropu ss-ow to moze pora to zmienic np. na infernal salamandre ? dodac nowe itemki do dropu takie jak infernal salamandra skin i ,zeby miec infernal turban musisz dropic te skiny a ,zeby magic turban musisz isc na te na hellu salki. Dodac nowego npcta ktory dawalby taski  ktore by dawaly boss pointsy (x punktow i masz dostep do tp z bossem infernal tsunoid czy nwm co tam i zabiera x pointow za wejscie) dodac nowy rajd podobny do namek db ale na to nie mam pomyslu. Dobra ide sprobowac zrobic infernal salke d

Ta czaje ale mi chodzi o te "planety" ktore sa dostepne przez stery na vegecie , je by mozna pozmieniac lub ulepszyc i tam pododawac nowe biomy

tez mozna ;Oczko ale to juz od rashela zalezy i vultura ja i tak robie gowniane grafiki. Po prostu chce miec gdzie grac Uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post szaupauwp:
  • Vultur
Odpowiedz
#15
@Up
Chociaż dobre to ze wiesz jakiej jakości sa te grafiki xx

@Topic
Rozbudowa aktualnych planet a pozatym.. I tak to już Nic nie da Szczęśliwy Bo po rozbudowie i tak by musial by być reset Język
Odpowiedz
#16
Ja chce reset wlasnie ale przed startem nowej edycji chce pomoc w mega wielkim uptadzie ktory doda nowe miejsce, respy, moby, itemki , odswiezy tez stara grafike. Mozna dodac pare pomyslow z forum i tyle to ma byc server dla graczy taki prawdziwy a ,zeby sie tak stalo to gracze my musimy go stworzyc bo z tego co wiem wszystko co robi vultur i tak jest na nie wiec pewnie juz sobie odpuscil. Jesli teraz to nie wypali to juz nic nie pomoże.
Odpowiedz
#17
(07-05-2017, 00:33)Nothing napisał(a): @Up
Chociaż dobre to ze wiesz jakiej jakości sa te grafiki xx

@Topic
Rozbudowa aktualnych planet a pozatym.. I tak to już Nic nie da Szczęśliwy Bo po rozbudowie i tak by musial by być reset Język

Jak reset jest juz 100% pewny juz teraz powinien te s1 wylaczyc bo to katorga.

1. Rozbudowa planet
2. Balans
3. Nowe Itemy
4. Nowe questy
5. Rozbudowa taskow
6. Zmiana aktualnych questow jak ulti,titanium,rebelion < juz szczerze wole przywrocenie starego rebeliona bez nerfow niz te wymaganie profesji. to samo z titanium questem te wymaganie 1k sp jest wyciagniete z palca. jak to ma zostac to chociaz zrobic ze na 600 lvlu sie dostaje 100-200 sp a nie zeby zrobic hardy trza robic shadowa na reb arence bo inaczej sie nieda. i znowu bedzie placz ze best gildia robi shadowa tak naprawde na tej edycji jak bysmy chcieli to nikt oprocz aela by niemial shadowa done bo nawet by na reb arenke niewszedl postawil bym tam buubka na power downie i chuj milego bicia w 7 typa na skosie.

Te rzeczy powyzej to sa praktycznie te najwazniejsze rzeczy jakie musza wejsc na next edycje bo znowu upadnie tak jak ta.

Jeszcze mozna zrobic tak zeby podzielic postacie na klasy akurat mamy 16 postaci to mozna zrobic :

Fighter
Goku,Vegeta,Brolly,Janemba

Shooter
C18,C17,Namek Warrior,Gohan - Cofnac te zmiany nwka+c17.

Spellcaster
Spc,Trunk,Cooler,Freezer

Tank
Cell,Tuffle,Majin,Shenron

I zrobic 4 inne sety zeby kazdy nielatal w tym samym eq. Ktore mozna by bylo craftowac. I oczywiscie utrudnic niektore expy lub dodac moby co lotaja crafting end game seta co beda hard w chuj naprzyklad 1 mob bedzie jak 3 kaddishe w 1.+questy tak zeby tanki byly potrzebne bo aktualnie grajac majinem to jedyne co tankuje to sobie moby a nie komus i wyciagam 180kk/h kiedy taki rashel saiyanem wyciagal 140kk/h a z tego co mi wiadomo to saiyany powinny najszybciej expic.

tez mozna zrobic ze jak masz kazdej po jednej profy z kazej klasy to dostajesz 100% wiecej expa na share co pozwoli teamom expic teamowo i jak wiadomo kreatywnie uzywac staminy jak chcesz nadgonic topke.
To samo crafting bedzie cos lepszego do robienia bez staminy niz tylko walenie chara na silke.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Adoxv20:
  •
Odpowiedz
#18
Dobra zrobilem nowa salamandre troche mi to zajelo ale mozna powiedziec ,ze wyglada pod tematyke ognista UP screen na 1 stronie
Odpowiedz
#19
Masz tylko jeden ruch czy all?
Odpowiedz
#20
narazie 1 skladam tylko propozycje jesli beda wam sie podobac moge robic all
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu