Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Quest] Master of Currents quest
#1
Na dbp mamy duzo roznych kolorowych piorunkow a zeby je zdobyc wystarczy wpisac komende i zaplacic 2 dni pacca. Czemu? Proponuje maly quescik


Quest nie zalicza sie do easy/hardow/medow jest to dodatkowy quest jak shadow task mozna go zaczac na lvlu 450


Gdy osiagniemy 450 poziom udajemy sie do supreme kai i piszemy hi>quest. Supreme kai informuje nas, ze mozemy zmienic kolor naszych piorunow ale potrzebuje on kilku przedmiotow


-10 drop of metalic
-10 szmatek kazdego koloru
-50 silver barow
-ice stalagmite
-droid gun
-3 credit card

Dostarczamy wszystkie przedmioty npc'towi a on informuje nas, ze od teraz mozemy uzywac nastepujacych kolorow piorunow:
-Red
-Blue
-green
-violet
-pink

Uzywanie ktoregokolwiek z tych piorunkow dodaje nam 1% ki abso i regeneruje 50 hp/mp na sekunde. Aby uzywac piorunka musimy miec lasta/fuzke kolor zmieniamy komenda !current xx np !current blue questa mozemy kontynuowac na lvlu 600 

Ponownie idziemy do supreme kai ktory prosi nas o nowe przedmioty
-5 sala skinow
-20 monkey eye
-kinto
-30 mistic crystals
-c17 shirt
-mistic glover
-tone helmet
-10 credit card
-100 small diamonds


Po przyniesieniu przedmiotow npc prosi nas o zabicie po 1 championie z kazdego rodzaju gdy wykonamy zadanie dostajemy mozliwosc uzywania kolejnych piorunkow:
-yellow
-dark violet
-gray
-dark green
-dark red
-dark cyan
-cyan
-dark blue
-orange

uzywanie tych piorunkow dodaje 2% ki abso i regeneruje 100 ki/hp na sekunde mozna uzywac tylko na lascie i na fuzce. Questa mozemy kontynuowac na 750 poziomie znowu do supreme kai kaze nam przyniesc nastepujace przedmioty:

-40 blaze fire
-30 hell fruits
-brolly talisman
-kaddish armor
-kaddish legs
-kaddish boots
-2x kaddish glover
-magic belt
-white diamond
-yellow diamond
-black diamond
-oozaru tail
-golden legs
-mermaid comb
-25 credit card

Po przyniesieniu npc kaze nam zabic 500 kaddishow 800 blaze metali i 1200 super saiyanow gdy wrocimy dostajemy dostep do najlepszych piorunkow:
-dark
-golden
-light golden
-white(obecnie nie ma ich w grze ale fajnie by wygladaly)


uzywanie piorunkow daje nam 3% abso ki  regen ki/hp 200 na sekunde i 5% wiekszy heal





Moim zdaniem przemienienie obecnego systemu currentow w questa urozmaici gre. Gracz z piorunkami bedzie sie wyroznial-beda one pokazywaly, ze "jest kims" oraz bedzie mial dodatkowe bonusy!
Odpowiedz
#2
Według mnie spoko ale zmniejszyc ilosc kolorow do 1-2 na stage ,zeby gracze wiedzieli na ktorym poziomie mamy roziniety dany quest.
Odpowiedz
#3
(06-05-2017, 00:32)szaupauwp napisał(a): Według mnie spoko ale zmniejszyc ilosc kolorow do 1-2 na stage ,zeby gracze wiedzieli na ktorym poziomie mamy roziniety dany quest.

wlasnie o to chodzi 1 i 2 stage ma duzo kolorow i w sumie 2 stage od 1 nie bedzie sie wyroznial ale kolory z ostatniego stage zdecydowanie beda sie wyrozniac i taki gracz bedzie postrzegany jako "pro"
Odpowiedz
#4
Minus golden legs i może być bo nie chce mi się robić noob chara zęby locic golden legi. No chyba ze Vultur by dodał questa na te legi.
Odpowiedz
#5
(06-05-2017, 01:03)demonsofdrago napisał(a): Minus golden legs i może być bo nie chce mi się robić noob chara zęby locic golden legi. No chyba ze Vultur by dodał questa na te legi.

nikt nie mowil, ze bedzie latwo chociaz w sumie na tej edycji chyba tylko ja mam golden legi wiec fakt mogloby to mijac sie z celem, zeby tylko 1 osoba ukonczyla questa mozna je zastapic czyms innym lub zwiekszyc ich loot albo dodac alternatywna metode zdobycia ich
Odpowiedz
#6
Zapomniales o tym zeby jeszcze dodac biale piorunki bo mnie wlasnie to na dbp zastanawialo czm do chuja niema bialych piorunkow skoro sa najlepsze Niezdecydowany.
Odpowiedz
#7
(06-05-2017, 01:59)Adoxv20 napisał(a): Zapomniales o tym zeby jeszcze dodac biale piorunki bo mnie wlasnie to na dbp zastanawialo czm do chuja niema bialych piorunkow skoro sa najlepsze Niezdecydowany.

"Po przyniesieniu npc kaze nam zabic 500 kaddishow 800 blaze metali i 1200 super saiyanow gdy wrocimy dostajemy dostep do najlepszych piorunkow:
-dark
-golden
-light golden
-white(obecnie nie ma ich w grze ale fajnie by wygladaly)"


nie zapomnialem tylko nie umiesz czytac Szczęśliwy

@ przeciez o to mi chodzi ; o
Odpowiedz
#8
(06-05-2017, 02:12)Cive napisał(a):
(06-05-2017, 01:59)Adoxv20 napisał(a): Zapomniales o tym zeby jeszcze dodac biale piorunki bo mnie wlasnie to na dbp zastanawialo czm do chuja niema bialych piorunkow skoro sa najlepsze Niezdecydowany.

"Po przyniesieniu npc kaze nam zabic 500 kaddishow 800 blaze metali i 1200 super saiyanow gdy wrocimy dostajemy dostep do najlepszych piorunkow:
-dark
-golden
-light golden
-white(obecnie nie ma ich w grze ale fajnie by wygladaly)"


nie zapomnialem tylko nie umiesz czytac Szczęśliwy
Widze ze mnie niezrozumiales chodzi mi o to ze powinien je vultur dodac bo wszystkie piorunki sa oprocz bialych Niezdecydowany
@ a chuj chyba niespanie od 2 dni mi rozum zajebalo Niezdecydowany.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu