Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość S1
#11
(04-05-2017, 19:03)Bullowski napisał(a): Vultur gdzie te rekordy o ktorych byla mowa? Duży uśmiech "To nie pierwsza edycja dbp gdzie rekordy padaja dopiero po jakims czasie od startu"
x kurwa d

To nie zależy ode mnie lecz od ludzi, czy mają ochotę grać. Były zmiany i updaty zgodnie z tym co chcieli gracze, eventów może nie tyle co obiecał dymek, ale ja ich nie miałem robić bo wolałem zająć się zmianami i updatami... Edycja wyszła też słabo, przez start innego mocnego konkurenta, o którym nie miałem pojecia.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  • this is sparta
Odpowiedz
#12
W takim razie co zamierzasz ?
Odpowiedz
#13
To zależy tak naprawdę tylko od was, opcje są tak naprawdę dwie albo gracze wracają i spróbujemy pociągnąć s1 + mocna reklama albo miesiąc pracy + mocna reklama i restart s2 pod koniec maja ew. sam początek czerwca.

Liczba graczy spadła tak dramatycznie i to tak naprawdę zaraz po tym jak pojawiły się event, o które się tak biliście... Język
Odpowiedz
#14
PS:
W obu stanowiskach robię praktycznie to samo także decyzja zależy od was Uśmiech

Jakiś updatów większych nie daliście mi szansy zrobić bo robiłem zmiany na bieżąco i byliście z nich zadowoleni Uśmiech Także nie wiem, dlaczego poszło to w drugą stronę Język
Odpowiedz
#15
Szczerze ? Gram tu od samego poczatku odkad powstał ten server moze mnie pamietacie z tych czasów może nie. Ale to nie o to chodzi, Według mnie server trzeba było by zmienic coś czyli nie dwa servery a jeden podkreślam słowo Jeden server żeby nie było.. Vultur Ty nie masz czasu go dużo a co jeszcze ogarniac dwa servery.. Zamknąć oba wziąść osoby do Teamu pomocy przy serverze kto bedzie chciał i żeby to nie była jakas popierdułka która nie ma bladego pojecia ani o Pvp ani o Dbp, Nie nie mówie tutaj o PVP na full bocie bo tu nie o tym mowa.. Ktoś normalny znajdzie sie tutaj napewno kilka takich osob i chetnie pomogą przy balansie konkretnym balansie postaci.. W sumie to mam jeden pomysł jak zbalansować te postacie aby Jedna osoba dostała tam na tych testach albo nawet Ty sam Vultur, Wszystkie postacie na 200 lvl na 350 lvl na 500 lvl na 600 lvl i po rebie last i fusion. Ustawienie Bota takich samych skryptów i zbalansować je tak aby każda profesja miała takie same szanse tak wiem ktoś może powiedzieć jedna postać ma kulke druga meele no ok ale to jest taka wstepna diagnoza potem ktoś by ten probny balans postaci mogl potestować nie wiem czy gracze czy tylko grono jakiś osob. Zamkniecie obu serverów stworzenie jednego.. Normalnego.. Długo terminowego.. Nie nie chodzi mi tu aby robic 2 miesiące jeden quest.. dodanie ich wiecej.. podwyższenie reborna na 1000 lvl dodanie questów tylko które możemy wykonać po rebornie i dodać nwm daily taski po rebornie które daja nwm Expa czy cos i moge dawać coś innego niż summon points moze jakies punkty które możemy wybrać na jakies dodatki czyli nie wiem + 1 skill ene lub cokolwiek no jest masa dużych i fajnych pomysłow. Ja wiem vultur jakiś tam grosz masz z tego ale napewno nie jest to utrzymanie dobre i nie wyzyjesz z tego ale stworzenie dobrego długo terminowego servera jest całkiem okej.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Nothing:
  • this is sparta
Odpowiedz
#16
S2

s1 chcesz zbalansowac jak Szczęśliwy? zeby zdobyc full eq trzeba 3 mc miec trzeba sie z tym jebac jak pies Szczęśliwy Kiedys na S1 mialem full eq ale teraz to mi sie kompletnie nie chcialo Szczęśliwy Jak i moim ludzia w teamie Szczęśliwy co miesiac startuje cos gdzie mozna pograc pvp i nie trzeba sie pierdolic z eq Szczęśliwy Na S2 masz eq w pare dni i jestes happy bo kazdy ma to samo i mozesz sie klepac. Moje eq na edycji s1 bylo soldier helmet m butki emerald belt msb Szczęśliwy i co ja mialem niby robic vs ludzi co zbierali sala skiny na mc i m belty mieli Szczęśliwy Chyba pisac hi ymaya Szczęśliwy Dlatego co drugi gracz pvp uwaza ze s2 dobre Niezdecydowany Musicie Sobie zdac sprawe ze naa dbp nikt nowy nie wbije a nowi gracze z s1 uciekaja szybciej niz nie wiem skad Szczęśliwy Ale nie chce mi sie wypisywac powodow bo jeszcze zacznie sie spam forumowy. Co do balansu moglbym wejsc ze shroudedem ktory chyba jedyny ma mozg co i jak balansowac. Dodam uwage ze shrouded robil polowe balansu na wono z sairen Szczęśliwy
Odpowiedz
#17
Zainteresowanie serverem spadło po nowym Balansie i Specjal spellach tak mi sie wydaje , nigdy nie było problemu z ilością graczy bo grało się dobrze a teraz wymysły stuny exh obracania kamka zwiekszony exhaused zenzoken i wiele wiele innych rzeczy .

to tylko moje domysły.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post this is sparta:
  • MarioXx
Odpowiedz
#18
res s1-zamkniecie s1-res s2-zamkniecie s2-res s1.... I tak w kolko a z kazdym resem graczy jest coraz mniej co bylo mocno widac na tej edycji i tak naprawde rozwiazania sa 2

1- res s2 lecz to wciaz te same kolko kazdy wie w ktora strone sie kreci ale jest to jakas opcja. Wejda oczywiscie ludzie bedzie pvp ludzie kupia eq z sms shopa server na siebie zarobi wszystko cacy ale po jakims czasie to sie skonczy i bedzie res s1 ktory upadnie jeszcze szybciej niz ten.


2- powazne pomyslenie o przyszlosci DBP moze faktycznie 2 servery to jednak nie to? Mysle, ze gdybys od teraz poswiecal czas na dbp i nie mowie tu o bugfixach czy zmianach tylko tworzeniu czegos co zmieni gre. Przebalansowanie mobkow dodanie nowych, nowe questy nowa planeta nowe itemy jakies nowe systemy pomyslow jest multum nikt nie wymaga, ze zrobisz to w miesiac czy dwa bo wiadomo duze zmiany-duzy naklad pracy ale jakbys sie postaral i nie bal sie poswiecac czasu nad tworzeniem nowosci to moze pod koniec roku zobaczylibysmy dbp jakiego jeszcze nie bylo? Nie spiesz sie nie ma co robic nic na szybko bo to nie wychodzi czas pokazal, ze masz osoby ktore moga pomoc ci zrobic nowe respy (Vicodin, Rashel) co do pomyslow to gracze maja naprawde duza wyobraznie i czesto pomysly sa dobre. Moze zrobic konkurs na najlepszy wymyslony quest? Na forum mialbys dziesiatki tematow z pomyslami wybralbys najlepszy i zwyciezcy wreczyl np 300 pp na start nastepnej edycji? To ma prawo sie udac lecz wymaga od ciebie pracy a to czy chcesz na to poswiecic czsas zalezy od ciebie. Przemysl to bo moim zdaniem warto
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  •
Odpowiedz
#19
(04-05-2017, 22:11)Cive napisał(a): res s1-zamkniecie s1-res s2-zamkniecie s2-res s1.... I tak w kolko a z kazdym resem graczy jest coraz mniej co bylo mocno widac na tej edycji i tak naprawde rozwiazania sa 2

1- res s2 lecz to wciaz te same kolko kazdy wie w ktora strone sie kreci ale jest to jakas opcja. Wejda oczywiscie ludzie bedzie pvp ludzie kupia eq z sms shopa server na siebie zarobi wszystko cacy ale po jakims czasie to sie skonczy i bedzie res s1 ktory upadnie jeszcze szybciej niz ten.


2- powazne pomyslenie o przyszlosci DBP moze faktycznie 2 servery to jednak nie to? Mysle, ze gdybys od teraz poswiecal czas na dbp i nie mowie tu o bugfixach czy zmianach tylko tworzeniu czegos co zmieni gre. Przebalansowanie mobkow dodanie nowych, nowe questy nowa planeta nowe itemy jakies nowe systemy pomyslow jest multum nikt nie wymaga, ze zrobisz to w miesiac czy dwa bo wiadomo duze zmiany-duzy naklad pracy ale jakbys sie postaral i nie bal sie poswiecac czasu nad tworzeniem nowosci to moze pod koniec roku zobaczylibysmy dbp jakiego jeszcze nie bylo? Nie spiesz sie nie ma co robic nic na szybko bo to nie wychodzi czas pokazal, ze masz osoby ktore moga pomoc ci zrobic nowe respy (Vicodin, Rashel) co do pomyslow to gracze maja naprawde duza wyobraznie i czesto pomysly sa dobre. Moze zrobic konkurs na najlepszy wymyslony quest? Na forum mialbys dziesiatki tematow z pomyslami wybralbys najlepszy i zwyciezcy wreczyl np 300 pp na start nastepnej edycji? To ma prawo sie udac lecz wymaga od ciebie pracy a to czy chcesz na to poswiecic czsas zalezy od ciebie. Przemysl to bo moim zdaniem warto


To tak nie do końca działa, utrzymanie DBP to miesięczny koszt rzędu 400 zł + co roku opłata hostingu + co roku opłata domen co przekłada się na około 420-450 zł jakoś miesięcznie policz ile by taka zabawa kosztowała do końca roku Uśmiech
Odpowiedz
#20
(04-05-2017, 22:51)Vultur napisał(a):
(04-05-2017, 22:11)Cive napisał(a): res s1-zamkniecie s1-res s2-zamkniecie s2-res s1.... I tak w kolko a z kazdym resem graczy jest coraz mniej co bylo mocno widac na tej edycji i tak naprawde rozwiazania sa 2

1- res s2 lecz to wciaz te same kolko kazdy wie w ktora strone sie kreci ale jest to jakas opcja. Wejda oczywiscie ludzie bedzie pvp ludzie kupia eq z sms shopa server na siebie zarobi wszystko cacy ale po jakims czasie to sie skonczy i bedzie res s1 ktory upadnie jeszcze szybciej niz ten.


2- powazne pomyslenie o przyszlosci DBP moze faktycznie 2 servery to jednak nie to? Mysle, ze gdybys od teraz poswiecal czas na dbp i nie mowie tu o bugfixach czy zmianach tylko tworzeniu czegos co zmieni gre. Przebalansowanie mobkow dodanie nowych, nowe questy nowa planeta nowe itemy jakies nowe systemy pomyslow jest multum nikt nie wymaga, ze zrobisz to w miesiac czy dwa bo wiadomo duze zmiany-duzy naklad pracy ale jakbys sie postaral i nie bal sie poswiecac czasu nad tworzeniem nowosci to moze pod koniec roku zobaczylibysmy dbp jakiego jeszcze nie bylo? Nie spiesz sie nie ma co robic nic na szybko bo to nie wychodzi czas pokazal, ze masz osoby ktore moga pomoc ci zrobic nowe respy (Vicodin, Rashel) co do pomyslow to gracze maja naprawde duza wyobraznie i czesto pomysly sa dobre. Moze zrobic konkurs na najlepszy wymyslony quest? Na forum mialbys dziesiatki tematow z pomyslami wybralbys najlepszy i zwyciezcy wreczyl np 300 pp na start nastepnej edycji? To ma prawo sie udac lecz wymaga od ciebie pracy a to czy chcesz na to poswiecic czsas zalezy od ciebie. Przemysl to bo moim zdaniem warto


To tak nie do końca działa, utrzymanie DBP to miesięczny koszt rzędu 400 zł + co roku opłata hostingu + co roku opłata domen co przekłada się na około 420-450 zł jakoś miesięcznie policz ile by taka zabawa kosztowała do końca roku Uśmiech

Nie mozesz przerwac umowy teraz i nie miec ani dbp ani przymusu placenia 420 zl miesiecznie od czerwca do np listopada? Server bylby zamkniety ty nie musialbys placic i pracowalbys nad nim do czasu az stwierdzisz, ze to jest to.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu