Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość S1
#1
Chyba każdy widzi, że niedługo ilość graczy na s1 zrówna się z s2. Pytania do Vultura:

1) Czy masz jakieś plany co do s1, by ściągnąć nowych graczy?

2) Czy nie myślałeś o resecie na s2?



ps. jeżeli ktoś ma jakieś sugestie, to zapraszam do rozmowy Duży uśmiech
Odpowiedz
#2
Po co ściągać na s1 graczy, skoro chcesz resetować s2? Nie da się mieć dużej ilości graczy na dwóch serwerach. Albo zajmujemy się jednym albo zajmujemy się drugim i tyle.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  •
Odpowiedz
#3
Stąd dwa pytania. Nie ukrywam, że na moje lepiej zrobić to drugie Oczko
Odpowiedz
#4
Jestem za resem s2 ale zeby reset odbyl sie przed wakacjami Szczęśliwy lepiej jakos w maju
Odpowiedz
#5
Niema sensu ani robic jednego ani drugiego najlepiej to zamknac obydwa serwery na jakies pol roku i pracowac nad nimi bo aktualnie zaden ze starych graczy niema zamiaru wracac na dbp a bez starych gildi dbp nieistnieje.

Nawet jak wylaczy s1 i resetnie s2 to max 60 typa wbije lul.

Balans na s2 jest gorszy niz na s1.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Adoxv20:
  •
Odpowiedz
#6
Balans s2 100% lepszy Szczęśliwy Adox nie pij voodeczki Szczęśliwy
Odpowiedz
#7
(04-05-2017, 14:23)Orgazm Mariji napisał(a): Balans s2 100% lepszy Szczęśliwy Adox nie pij voodeczki Szczęśliwy

Zagraj kazda profa oprocz shenronem,buubkiem vs ja freezer to ci pokaze balans. nawet kratki sie nieruszysz i cie wybule 100-0.

Nawet jebany jaba na iku niedaje rady wystac buly freezera. chyba wiem co mowie bo na s2 ani jednego 1v1 nieprzegralem nawet vs wata 3.5k andro vs 2k nw < skaczylo sie na remisie dmg niemialem Niezdecydowany.

Wogole next edycje dbp powinny byc z -25% melee+ki dmg zeby 1v1 pvp calkowicie wyjebac. bo potem placz ze andro typa z samego balla zabija.
Odpowiedz
#8
Tez jestem za wstrzymaniem dbp na dluzszy okres czasu i pracowaniem na dnim i przez pracowanie nad nim nie mam na mysli dodanie 4 nowyh respow tylko najwikszy update w historii. Nowe potwory zmiana balansu w expie(o cyzm pisalem) zmiana balansu w pvp rework specjali nowe questy nowe itemy i inne rzeczy.
Odpowiedz
#9
Nie martwcie się, przecież Rashel dorobi parę respów i edycja się wam rozkręci.
Odpowiedz
#10
Vultur gdzie te rekordy o ktorych byla mowa? Duży uśmiech "To nie pierwsza edycja dbp gdzie rekordy padaja dopiero po jakims czasie od startu"
x kurwa d
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu