Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rework specjali
#1
Proponuje zreworkowac system specjali gdyz niektore spelle sa nieuzywane a niektore sa op


Saiyanie

obecnie dodaje 5 rage co sekunde przez 15 sekund i moim zdaniem moze to zostac


Half saiyanie

obecnie z tego co pamietam to zabiera 40 rage leczy do fulla a potem leczy po 40(?) % hp co sekunde przez 3 sec? Tutaj proponuje rozdzielic te specjale na 2

Gohan- sharphooter:

przez 3 sekundy postac nie moze sie ruszac (nie moze byc tez pushnieta nie dziala na nia stun ani paral) dostaje 30% abso melee 10% abso ki oraz 30% melee dmg dodatkowo ma zasieg na caly ekran

cooldown-40 sekund


Trunks-vampire blade:

Przez 6 sekund kazdy trafiony hit melee trunka (missy sie nie licza) dodaje mu 3% maksymalnej ilosci zycia

 cooldown-30 sekund


bio-androidy

Obecnie-zwieksza ki lvl i zmniejsza ene proponuje zmienic na


Tuffle-Focus:

Po uzyciu nastepny nasz spell ma zwiekszony dmg o 30% nastepny o 20% a nastepny o 10% (bardzo fajnie moznaby wtedy zabic typa na tzw"bule" 30% wiekszy dmg z meteo self i 20% z kamki) czas trwania-8 sekund


Cooldown-40 sec


Cell-Autodestruction


Spell ofensywny zabiera 40% hp i zadaje duzy dmg


Cooldown-15 sekund



Changelingi(czy jak to tam sie pisze)

Obecnie target spell o duzym zasiegu zadaje sredni dmg i stunuje na 2,5 sec


Proponuje aby zmniejszyc czas trwania do 2 sekund oraz zmniejszyc dmg o 20%



Majin:

Obecnie wysysa mane i imo moze tak zostac


Demons(janemba):

Obecnie doskok do celu proponuje dodatkowo ustawic aby po doskoku przez 2 sec mialo sie 100% crita



Dragons(shenron):

Obecnie doskok do celu proponuje zamiane na


Shenron-Dragon Shout


Zwieksza nasze ki dmg o 10% dodatkowo regeneruje 1000 many na sekunde lecz zmniejsza defence o 10 punktow czas trwania-5 sekund


Cooldown-30 sec


Androids:


Obecnie leczy chyba 15% hp co sekunde przez 7 sekund?



C18-Absorbing:

Zyskuje 90% ki abso na nastepne 3 spelle ktore otrzyma


Cooldown-25 sec



C17-Soul death ball:


Zadaje dmg okolo 7% wiekszy od edb dodatkowo zmniejsza heal przeciwnika o 10% na 5 sekund


Cooldown- 20 sekund



Nameks:


Obecnie zatruwa cel zadajac smieszne dmg (jak dostalem chara od akina 350 spc po rebie to nawet nie mial tego nauczonego)



Namek spc-Salvation


Leczy za 100% siebie i wszystkie osoby w party dodatkowo usuwa wszystkim z party i sobie stuny/parale


Cooldown- 60 sekund


Nw-super makanokosappo


Dziala jak super kamehameha lecz zadaje wiekszy dmg i daje mocniejszego parala


Cooldown-10 sekund
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • didus2
Odpowiedz
#2
Z shenronem to watpie ze ktokolwiek sie zgodzi niezapominaj ze ten jego skok z omega blowem sie combuje wpizde bez tego shenron to wiesz.
Odpowiedz
#3
(02-05-2017, 12:54)Adoxv20 napisał(a): Z shenronem to watpie ze ktokolwiek sie zgodzi niezapominaj ze ten jego skok z omega blowem sie combuje wpizde bez tego shenron to wiesz.

dla shenrona i nw nie mialem zbytnio pomyslu i jestem otwarty na sugestie, jezeli skok jest lepszy to niech zostanie z tym bonusem co napisalem przy jabie
Odpowiedz
#4
#Refresh Vulpix jak czekasz na tego nowego grafika (jeżeli taka osoba istnieje) to może pobaw się z tym pomysłem od Civa co?
Odpowiedz
#5
(26-07-2017, 03:59)demonsofdrago napisał(a): #Refresh Vulpix jak czekasz na tego nowego grafika (jeżeli taka osoba istnieje) to może pobaw się z tym pomysłem od Civa co?

Jestem jak najbardziej za + dla Civa za zajebisty pomysł...OczkoOczkoOczko
Odpowiedz
#6
(26-07-2017, 07:17)didus2 napisał(a):
(26-07-2017, 03:59)demonsofdrago napisał(a): #Refresh Vulpix jak czekasz na tego nowego grafika (jeżeli taka osoba istnieje) to może pobaw się z tym pomysłem od Civa co?

Jestem jak najbardziej za + dla Civa za zajebisty pomysł...OczkoOczkoOczko

Didus wez wypierdalaj..
Odpowiedz
#7
(26-07-2017, 18:03)Jajamiomate napisał(a):
(26-07-2017, 07:17)didus2 napisał(a):
(26-07-2017, 03:59)demonsofdrago napisał(a): #Refresh Vulpix jak czekasz na tego nowego grafika (jeżeli taka osoba istnieje) to może pobaw się z tym pomysłem od Civa co?

Jestem jak najbardziej za + dla Civa za zajebisty pomysł...OczkoOczkoOczko

Didus wez wypierdalaj..

Wez sie synku nie udzielaj lepiej...
Wypierdalaj możesz gadać do ziomków na podwórku...
Odpowiedz
#8
Fajny pomysł : )
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#9
A może bardziej spodoba Ci się mój pomysł Cive. Trunks zamiast używać tego spella miałby passiv spella, który miałby od 1 lvla i kazdy trafiony hit melee trunka dawałby 0,5-1% maksymalnego hp
Odpowiedz
#10
specjale u trunksa i gohana mogly by zostac poniewaz te postki i tak sa papierowane.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu