Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miłej gry
#11
Średnio chce mi się uzerac z osobą co jak się udowodni ze nie ma racji to znika w pizdu, masz przykład jak mu wiliczylem exp na 999 lvl i jego sposoby wbijania expa poza expieniem , że trzeba wbić ponad 70 % tej wartości expiac . I tak Ci powie ze na dbp teraz nie tylko się Expi by wbić 999 lvl. sorry za orto i składnie ale pisze z telefonu
Odpowiedz
#12
No widziałem właśnie jak dzisiaj przyszedłeś to mój bot Cię zabił sam hahah
Odpowiedz
#13
machen jakbyś nie był parcelem byś wiedział ze jak ktoś ita nie może się leczyć przez jakiś czas i jest to normalne że się pada jak odpalisz na ta osobę target . spytaj się aelo czemu nigdy jako 1 nie ita a robi to hello co wytrzyma combo bez hela.
Odpowiedz
#14
Spc w expie tylko jest dobry jak sie expi na tsuful soldierach. Duzo hajsu na senzu, dobry exp. Kolo 140 lvla inne profki ida na dmy i maja je na 2 spelle i od tego momentu expi na rowni z nimi a im wiekszy lvl tym gorzej. Jezeli myslicie, ze czlowiekowi chce sie bic 650 spckiem vs 900 lvle to jestescie w bledzie. Jak dla mnie to jest bez sensu, ze spckiem wbija sie 2x mniejszy exp/h tylko dlatego, ze od 90-150 lvla sie nim najszybciej i najbardziej oplacalnie expi. PvP do fuzki to tez kwestia wzgledna. Na razie skille/lvl/eq sa niewyrownane i nie ma co porownywac jaka profka jest lepsza 1v1. Teraz czesc osob moze miec zludne myslenie o balansie bo ktos ma wiecej asa/ lepsze eq/ wiecej achivow. Nie tak latwo jest porownac profesje. Jedyne co jest zjebane u spc to ten dmg z tsuihidana. Raz za 16k raz za 35k. Inna profka ciagle po 43k wali. Na tych lvlach expienie single target z choby to exp tak samo gowniany jak aoe z tsuihidana. Pojde na ssy i bede mial mniej expa niz obecnie na snake/gorillach. Niech vultur zrobi, ze powyzej 300 lvla minimalny hit na mobki z tsuihidana jest nizszy. Zamiast 16-35k na 600 lvlu niech to bedzie 30-35k. Wtedy bedzie i tak wolniej expil ale nie AZ tak wolniej. Na high lvlach nie ma spotow takich jak tsuful soldier, wiec obszar na caly ekran praktycznie nic nie zmienia. Nie bedzie on expil szybciej od wszystkich tylko troche wolniej. WOlniejszy exp spc wynika tez z faktu, ze musi biegac na sai sei. Traci duzo many na expie i czesto nie moze wejsc na najlepsze spoty bo tam nie wyrabia. Takim trunksem to na 350 z easy i 110 ene da rade juz bic hyper ani w duzych ilosciach. Takim spckiem nawet na 450 z podobnymi skillami nie dawalem tam rady bo bylo 0 many i deska.
Odpowiedz
#15
Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
Odpowiedz
#16
(28-04-2017, 09:18)Rashelovsky napisał(a): Akin co myślisz żeby sie dogadać i zrobić balans z vult w kilka os z różnych teamów na przyszłe edycje ?

to chyba byloby najlepszym pomyslem aby leaderzu 2 roznych teamow wraz z adminem zrobili balans oczywiscie zawsze znajdzie sie ktos komu sie on nie spodoba ale mysle, ze wyszloby to lepiej niz jest teraz spc tak naprawde szybko expi na soldierach tak jak ktos napisal drugi plus to pvp na 210-400 lvl na poczatku edycji gdzie jest praktycznie nie do zabicia i ma wiekszosc osob na 2 choby bo nie maja spelli a potem jest juz lipa
Odpowiedz
#17
Jakby jakies profki expily 20% szybciej/wolniej to byloby spoko/ok. No ale jak dana profka expi 2x wolniej to chyba jest tu cos nie tak Zdezorientowany. Nic dziwnego, ze gracze sa wkurzeni. Kto by chcial grac z mysla, ze dopiero za 2-3 tygodnie dogoni przeciwnika z lvlem by miec szanse z nim w PvP ?
Odpowiedz
#18
Normalnie czuje moralny obowiazek sie dolaczyc do temaciku Szczęśliwy

Cive Rashel I reszta ludzi co mysla ze balans tutaj cos zmieni Szczęśliwy Balansu na takim servie nie da sie zrobic zeby byl ok. Kazdy aspekt gdy daje zdecydowanie za duzo + kazdy poszczegolny quest achiv czy eq daje tu za duzo zeby zrobic balans. Nie jest realne zrobienie balansu na kazdy etap. Na s2 balans jest dobry gdyz na 1klvl po rebie masz full eq full questy full achiv gdyz jest to do osiagniecia w hmm tydzien. Tutaj sa zbyt duze przepascie miedzy ludzmi.

PS. HYPOKRYZJA NA TYM SERVIE JEST PIEKNA KIEDYS KAZDY GADAL ZE SPC SPC SPC JEST JEBANYM BOGIEM NA H LVL H LVL. !!!!!! A TERAZ ODJEBALO SIE O 140 STOPNI I CHUJ SPC GOWNO NA H LVL SzczęśliwyDDD
H@H@H@H@H@H@ nie no nie moge z tego co czytam od chyba paru lat kazdy plakal ze spc jest bogiem na h lvl a tu teraz kazdy pisze ze gowno na h lvl SzczęśliwyDD

+ ostatnia sprawa zeby grac na powaznie kazdy gracz musi miec 2-3 mc zeby 1 expi skillowac mainowac, 2 sala skiny i 3 to jakies itemki brolly butki cos w ten desen. Niestety na tej edycji mi sie nie chce i mam wyjebke Szczęśliwy
Odpowiedz
#19
Ty na tej edycji poprostu splakales dupe i jesteś jebany a nie ze Ci się nie chce i że masz wyjebke... no ale przecież Ciebie 1v1 jeszcze nikt nie wyjebal na servis bo ty jesteś pro elo gejmer
Odpowiedz
#20
Hm ? Jebany Szczęśliwy? Gdzie ?

27 Apr 2017, 18:55 Killed at level 461 by Aelo, Kruca Fiks and by Syki..
27 Apr 2017, 14:07 Killed at level 418 by Bjechu and by Syki..
27 Apr 2017, 13:21 Killed at level 415 by Hellow and by CN Rashelovsky..
27 Apr 2017, 13:10 Died at level 415 by super saiyan..
27 Apr 2017, 00:10 Died at level 405 by cyborg and by commando..
26 Apr 2017, 04:14 Died at level 343 by cyborg and by commando..
25 Apr 2017, 23:09 Died at level 343 by cyborg and by commando..
25 Apr 2017, 22:21 Killed at level 343 by Shrouded Colour, Digi Dong and by Jimi..

To jest bycie jebanym dla Ciebie Szczęśliwy? O czym Ty mowisz Szczęśliwy? Wogole kim Ty jestes jakis randomem z trade Szczęśliwy

Btw. To ze nie bede z random osobami w teamie nie moja wina jak was nie potrzebuje Szczęśliwy To sie wzielo osoby co chca wary a nie bycie w masie 10 osobowej Szczęśliwy I jakbys nie wiedzial od xxx edycji to ja bylem leaderem tej gildi Szczęśliwy Tylko teraz czasu malo checi male i jak was zobaczylem z jakimis oskarkami bragami to smiech mnie pochlonol Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu