Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł
#11
Co do dmg tsuhi mnie zastanawia dlaczego osoby co nie grają/nie grały spc wypowiadają się na temat . Widzę że co drugi na tym forum to misiewicz nie zna się , ale wypowiem się
Odpowiedz
#12
a jakbym chciał żeby saiyana dać buffa na łape o 50 % to mimo ze nim nie grasz też pewnie byś pysk otworzył na forum szmaciarzu
Odpowiedz
#13
Syki to że padasz od nob charów do dropa nie moja wina , ale widać że patola w domu jest, bez obrażania kogoś wypowiedz się nie umiesz . Ale co można oczekiwać po człowieku co pewnie skończył wiele szkół podstawowych .
Odpowiedz
#14
zastąp Jackowskiego bo lepszy jasnowidz z ciebie niż z niego no wiesz ja nie gram na 10 mc tak jak ty,Co do obrażania zauważ że z reguły normalnie się wypowiadam ale jak widzę coś tak bezsensownego jak się wypowiadasz nie sposób inaczej skomentować jesteś jedna z tych osób co żeby coś przetłumaczyć trzeba bić tłuczkiem po łepetynie
Odpowiedz
#15
Sie odzywaja bo az to boli jak wy tymi spckami wbijacie po 300kk na full stamine kiedy taki rashel prawie wyciaga 700 Zdezorientowany
Odpowiedz
#16
Adox bo aka vultur dał stamine ale nie pomyślał że do tego trzeba zbalansować postacie z expem . Ale co się dziwić jak dopiero reaguje jak ludzie chcą odejść od servera i na gc spami mu 30 mc .
Odpowiedz
#17
no 30 twoich charów wiedziałeś czym będziesz grał trzeba było zrobić inną profke
Odpowiedz
#18
machen dobre myślenie może niech cały server gra 1 profką to Andrzej nie musi robić już nic
Odpowiedz
#19
zawsze spc był w chuj dobrą profka do pvp teraz ciężej się nim expi to już źle już dawno powinno się nim grać tak ciężko jak teraz
Odpowiedz
#20
Dokładnie machne spc opp do pvp i nie pierdolcie że nie bo 1v1 wypierdala każdego na równym lvl i eq więc nie może być też opp do ExpaNiezdecydowany no sorry ale taka jest prawda moim zdaniem tsuihidan jest ok!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu