Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł
#31
dlatego bylby tylko za summon pointsy i to raczej za nie wiem 30-50 punktow?
Odpowiedz
#32
10 jest dobrze bo masz i tak 2/3 dni zeby zdobyc te spki ew 20 sp
Odpowiedz
#33
podzielam zdanie vultura jak chcesz isc na latwizne i zsumonwoac sobie bebi to niech to kosztuje z 30 sp przypominam sp maja POMAGAC ukonczyc quest.
Odpowiedz
#34
Cive ja mam podejzenie ze ty na glowke upadles albo jakis ciezki przedmiot cie przygniotl, robiac w 4 bebi na arenie do taska zajmie ci 30 min no moze do GODZINY  z polotem dla slabszych profesji, a respiac je za pkt 2-3 dni, wytlumacz mi gdzie jest ta latwizna?

50 pkt tak jak andrzej napisal to bylaby przesada, poniewaz same bebi do taska bys dluzej robil niz np takigo shadowa, sadze ze 20 pkt summon to max fest
Odpowiedz
#35
a co do shadowa na arenie to ta arena ma służyć do reba a nie do shadowa czy zle mowie?
Odpowiedz
#36
(27-04-2017, 18:41)biechu napisał(a): Cive ja mam podejzenie ze ty na glowke upadles albo jakis ciezki przedmiot cie przygniotl, robiac w 4 bebi na arenie do taska zajmie ci 30 min no moze do GODZINY  z polotem dla slabszych profesji, a respiac je za pkt 2-3 dni, wytlumacz mi gdzie jest ta latwizna?

50 pkt tak jak andrzej napisal to bylaby przesada, poniewaz same bebi do taska bys dluzej robil niz np takigo shadowa, sadze ze 20 pkt summon to max fest

napisalem 30 sp a nie 50 to dosc spora roznica wieksza niz miedzy 20 a 30, nie? Bebi na vcq robi sie powiedzmy godzine ale musisz ogarnac 3 inne osoby ktore maja czas chec i zrobiony quest alternatywa jest robienie bebi na reborn arenie-kompletnie bez sp jezeli chcesz isc na latwizne bo nie chce ci sie ogarniac 3 osob lub nie chcialo ci sie zrobic przed rebem to musi kosztowac.
(27-04-2017, 18:43)Rashelovsky napisał(a): a co do shadowa na arenie to ta arena ma służyć do reba a nie do shadowa czy zle mowie?

mysle, ze shadow quest zostal stworzony z mysla, ze bedzie sie go robic na reb arenie czy zle mowie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu