Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lany poniedzialek bedzie panowie
#11
A co powiecie na jutrzejszą kumulację w lotto?
Odpowiedz
#12
dalej jestem utrzymany w przekonaniu,ze ten ots to jakas porazka. vultur jakis nastolatek przechodzacy mutacje, gracze ddosuja sie ,placza, wyzywaja sie
na otsach nie chodzilo czasami o to by miec fun z samej gry i bic sie uczciwie? nie rozumiem wy bezmozgie yeti jakie jest wasze pojęcie "zabawy" podczas gry
Odpowiedz
#13
(08-05-2016, 11:45)galad morghul napisał(a): dalej jestem utrzymany w przekonaniu,ze ten ots to jakas porazka. vultur jakis nastolatek przechodzacy mutacje, gracze ddosuja sie ,placza, wyzywaja sie
na otsach nie chodzilo czasami o to by miec fun z samej gry i bic sie uczciwie? nie rozumiem wy bezmozgie yeti jakie jest wasze pojęcie "zabawy" podczas gry

ots nie jest do dupy moim zdaniem to najciekawszy ots DB to, ze vultur ma teraz zapierdol bo ma matury to nawet te "bezmozgie yeti" rozumieja a ty nie mozesz?

problemem sa gracze ale na s2(wczesniej s3) zawsze byly i beda bezmozgie yeti. Na s1 poziom zachowania byl o wiele wyzszy (nie liczac edycji na ktorej gral mycz) my jak dostawalismy wpierdol od rewolty to ich nie ddosowalismy oni nas tez nie. Problemem jedynie bylo nagrywanie sie wzajemnie non-stop ale wiadomo jak to jest jeden nagra drugi sie odegra i zaczyna sie wojna na nagrywanie. Jezeli gracze i ich podejscie sie nie zmieni server bedzie tak jak to ujales "Do dupy" a vultur nic z tym nie zrobi.
Odpowiedz
#14
Na s2 sa zwierzeta (w tym ja).
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu