Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update
#1
Magazyn Staminy
- Dodanie zapowiadanego magazynu staminy, zgodnie z opinią kilku osób magazyn będzie mieścić 24h czyli pełny dzień expa. Mianowicie 4 dni staminy. Wybranie 6 godzin lub resztek to koszt 5 pp, trzeba uważać, żeby sprawdzić czy wyrobi się tyle do najbliższego odswieżenia staminy gdyż wtedy znów trafi do magazynu, lecz to jest raczej oczywiste. Teraz tak aby stamina trafila do magazynu, trzeba dzien po którym jej nie wyrobilismy zalogowac na postac minimum raz i wtedy od razu trafi do magazynu ilosc, ktora pozostala z dnia poprzedniego. Czyli jak ktos wyexpil cala stamine w piatek, wyloguje i nie zaloguje do gry do nastepnego piatku to w jego magazynie nie pojawi sie stamina... to jest dosc kluczowy element tego systemu, takze wole wytlumaczyc zbyt dokladnie niz zeby potem byly pretensje.

- Dodatkowo zostala mala modyfikacja battle tower questa, tez byla zapowiedziana mianowicie po 10 minutach po przejsciu przez drzwi tego questa i zaatakowaniu lub nie zaatakowaniu fali mobkow kicka z questa. Mala rzecz jednak bardzo bardzo potrzebna Uśmiech

PS: Ceny BOXów ustawione na normalne, minelo 7 dni, wlacznie z money box'em
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • , this is sparta
Odpowiedz
#2
Nie gram na tej edycji bo zajety w wowie jestem no ale musze cie pochwalic vulturze Oczko pierwszy raz widze cos takiego i jestem ciekawy jak to bedzie dzialac.
Odpowiedz
#3
Ten odgrzewany kotlet z edycji na edycje gorszy ;]
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#4
(15-04-2017, 10:52)Mettalious napisał(a): Ten odgrzewany kotlet z edycji na edycje gorszy ;]

Brawo Metta... placz dalej.
Prawde mowiac to ostatnie Upy sa wreszcie konkretne poniewaz Vultur zaczal sluchac ludzi.
Cale zycie hejting...
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Learza:
  • Vultur
Odpowiedz
#5
(15-04-2017, 10:57)Learza napisał(a):
(15-04-2017, 10:52)Mettalious napisał(a): Ten odgrzewany kotlet z edycji na edycje gorszy ;]

Brawo Metta... placz dalej.
Prawde mowiac to ostatnie Upy sa wreszcie konkretne poniewaz Vultur zaczal sluchac ludzi.
Cale zycie hejting...

Cóz nie wszystkim idzie dogodzic Szczęśliwy
Odpowiedz
#6
(15-04-2017, 10:57)Learza napisał(a):
(15-04-2017, 10:52)Mettalious napisał(a): Ten odgrzewany kotlet z edycji na edycje gorszy ;]

Brawo Metta... placz dalej.
Prawde mowiac to ostatnie Upy sa wreszcie konkretne poniewaz Vultur zaczal sluchac ludzi.
Cale zycie hejting...

Metta sie zatrzymal na beta v2 Język
Odpowiedz
#7
tez jestem dumny z tej edycji Język brakuje tylko prawilnego Cn Wodza Szczęśliwy

proponuje dla zarobku dodac ok 5% szansy na drop pnb w boxie tak samo z innymi boxami np msb mystic ball, i glove oraz sworda z monkey skin questa oczywiscie na mega malej szansie na drop wtedy moze ktos to kupi tak to od x edycji jest useles tak samo z cc boxem daje za 70 punktow max 40cc zwiekszylbym to 10x czyli minimum 1 credit carta max 4-5 card bo i tak po tyle za max tydzien ppki bedza chodzily Uśmiech jak nie to mi i tak to rybka ale ulatwi duzo start nowym donatora Uśmiech

bo np saiyan glove czy tam tab > max 50cc
a 100pp chodzi tera po 300-500cc
wiec na logike juz sie nie oplaca tych boxow brac
Odpowiedz
#8
Więcej takich nowości !

Ze staminą bardzo dobry pomysł O.o i nareszcie dlugo oczekiwana modyfikacja battle tower quest Serce  !!
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#9
(15-04-2017, 15:24)Wodzunio napisał(a): tez jestem dumny z tej edycji Język brakuje tylko prawilnego Cn Wodza Szczęśliwy

proponuje dla zarobku dodac ok 5% szansy na drop pnb w boxie tak samo z innymi boxami np msb mystic ball, i glove oraz sworda z monkey skin questa oczywiscie na mega malej szansie na drop wtedy moze ktos to kupi tak to od x edycji jest useles tak samo z cc boxem daje za 70 punktow max 40cc zwiekszylbym to 10x czyli minimum 1 credit carta max 4-5 card bo i tak po tyle za max tydzien ppki bedza chodzily Uśmiech jak nie to mi i tak to rybka ale ulatwi duzo start nowym donatora Uśmiech

bo np saiyan glove czy tam tab > max 50cc
a 100pp chodzi tera po 300-500cc
wiec na logike juz sie nie oplaca tych boxow brac

tak jak mistic glovery mistic balla i mistic swordy ewentualnie moznaby dodac na jakiejs malej szansie tak dodanie pnbkow/msb/mpg/mls zepsuje rozgrywke co do cc boxa to mysle, ze moznaby zmienic na 10-300 c tak aby mozna bylo dostac duzo hajsiku ale losowsc byla rownie duza
Odpowiedz
#10
(15-04-2017, 16:13)Cive napisał(a):
(15-04-2017, 15:24)Wodzunio napisał(a): tez jestem dumny z tej edycji Język brakuje tylko prawilnego Cn Wodza Szczęśliwy

proponuje dla zarobku dodac ok 5% szansy na drop pnb w boxie tak samo z innymi boxami np msb mystic ball, i glove oraz sworda z monkey skin questa oczywiscie na mega malej szansie na drop wtedy moze ktos to kupi tak to od x edycji jest useles tak samo z cc boxem daje za 70 punktow max 40cc zwiekszylbym to 10x czyli minimum 1 credit carta max 4-5 card bo i tak po tyle za max tydzien ppki bedza chodzily Uśmiech jak nie to mi i tak to rybka ale ulatwi duzo start nowym donatora Uśmiech

bo np saiyan glove czy tam tab > max 50cc
a 100pp chodzi tera po 300-500cc
wiec na logike juz sie nie oplaca tych boxow brac

tak jak mistic glovery mistic balla i mistic swordy ewentualnie moznaby dodac na jakiejs malej szansie tak dodanie pnbkow/msb/mpg/mls zepsuje rozgrywke co do cc boxa to mysle, ze moznaby zmienic na 10-300 c tak aby mozna bylo dostac duzo hajsiku ale losowsc byla rownie duza
Oczywiście jestem za zmianą money boxa a co do takich itemek jak pnb itp myślę że nie jest dobry pomysłł natomiast sądzę że watro zmienić dropa msb tyle lat już dropie i nic nie widać Duży uśmiech

Vultur nie myślałeś może o podniesieniu troszke cennika za black seta i przystosowanie sztawek co do wagi za przetapianie tone itemek ?

Pomyśleć warto żeby wszysto miało sens a jest coraz lepiej Uśmiech
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post MarioXx:
  • this is sparta
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu