Ankieta: Które zmiany cię interesują?
Chcę aby max lvl został ustawiony na 999
Chcę aby możliwe było skilowanie ene/def w grav roomie
Chcę aby całkowicie usunąć staminę
Chcę aby zostawic staminę oraz dodać do sms shopa stamina pile które dodawałyby 1 h staminy(mozna uzyc raz dziennie)
Chcę aby została zmniejszona ilość mobków do zabicia w shadow quescie
Chcę aby został zwiększony exp przed rebem
Chcę aby został zwiększony exp po rebie
Chcę aby został zwiekszony skill rate
Chcę aby został zwiększony loot rate
Chcę aby powrócił dmg który został dziś zmniejszony
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ankieta] Zmiany
#11
1 max 999
2 def ene
8 skil x2
9 loot 1,5 max 2x
10

Exp nie jest potrzebny do zwiekszania ani stamina Uśmiech
Odpowiedz
#12
1
2
11 !
.
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#13
(13-04-2017, 23:57)Adoxv20 napisał(a): Albo mi sie wydaje albo w ankiecie niema nr 11.

Glosuje na nr 11 Uśmiech a reszta w ankiecie.

jup niestety jest limit 10 odp w ankiecie i nawet stronniczy invi tego nie naprawi
Odpowiedz
#14
Nie no kurwa, jeszcze go ułatwcie 50 razy!
Odpowiedz
#15
Nieno kurva jak mnie tacy ludzie jak ten Cive wkurwia czlowieku na chuj ta ankiete robisz z 100x odpowiedziami ... Jebnij sie dam na wszystko

PS. Jest ladnie napisane u vultura co chcemy my gracze pvp. Wasze zdanie nie powinno nikogo interesowac w sensie graczy ktozy nie graja albo troluja albo chca pve



Ankieta spowalnia to co powinien juz vultur robic bo jak tego dzis nie wstawi to juz jutro nikogo nie bedzie Szczęśliwy
Odpowiedz
#16
(14-04-2017, 00:13)Orgazm Mariji napisał(a): Nieno kurva jak mnie tacy ludzie jak ten Cive wkurwia czlowieku na chuj ta ankiete robisz z 100x odpowiedziami ... Jebnij sie dam na wszystko

PS. Jest ladnie napisane u vultura co chcemy my gracze pvp. Wasze zdanie nie powinno nikogo interesowac w sensie graczy ktozy nie graja albo troluja albo chca pve



Ankieta spowalnia to co powinien juz vultur robic bo jak tego dzis nie wstawi to juz jutro nikogo nie bedzie Szczęśliwy

wut? Mozesz zaznaczyc tyle odp ile ci sie podoba jak nie chcesz aby np stamina byla usunieta to nie zaznaczasz wynki ankiety pokaze vulturowi czego gracze chca nie wiem z czym ty masz teraz problem ; o. Jezeli uwazasz, ze ty jako gracz ktory ma swoj zamysl co do servera aby byl nastawiony w 100 % pod pvp i pod nic innego masz jakies wieksze prawa od innych graczy ktorzy maja inne zdanie niz ty to sie mylisz. "wasze zdanie nie powinno nikogo interesowac" a twoje zdanie jest swiete? Egoizm do kwadratu.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Gosia
Odpowiedz
#17
1
2
8
9
11
Odpowiedz
#18
(14-04-2017, 01:25)Tobby napisał(a): Gosia, jak ja bym z Tobą konie kradł

"Wstaw randomowe zdjecie z neta, patrz jak koniobijce onanizuja sie do monitora..."
Nawet jesli to jej zdjecie to chyba robisz kolego offtop w temacie.

W sumie Cive nie dales ze mamy powiedziec co zaznaczylismy ale ze tak bylo zawsze to niech bedzie Cwaniak

Chcę aby max lvl został ustawiony na 999*
Chcę aby możliwe było skilowanie ene/def w grav roomie*
Chcę aby całkowicie usunąć staminę* (dodam od Siebie ze jesli powstanie magazyn Staminy ta opcja znika !!! Duży uśmiech)
Chcę aby została zmniejszona ilość mobków do zabicia w shadow quescie*
Chcę aby został zwiekszony skill rate*
Chcę aby został zwiększony loot rate*

Tak wiem ze zmiany juz weszly ale glosowalem bedac w pracy a z telefonu nie chcialo mi sie bawic w pisanie postow Język

@INFO DO TYCH CO PISZA ZE CHCEMY ZA LATWY SERVER
Server zna 80% graczy , reszta to osoby ktore nie interesuja sie tym co mozna tu zdobyc badz nowi gracze ale mimo wszystko trzeba pamietac ze tu bez skilli/lvla mozesz zrobic kupe bo balans jest robiony na okreslona pozycje na servie, jesli bedziemy przeciagac niektore rzeczy ludzie zaczna sie nudzic, musimy polaczyc PVP z PVE bo na samym pvp server nie pozyje dlugo , tak samo jak na tylko PVE. Idac tokiem myslenia ze PVP ONLY to rownie dobrze mozna bylo zrobic "test server" z passami 1/1 skoro wam tak na rownym pvp zalezy ..... Panowie Psowie Ogrodnikowie
Kazdy tu daje swoje zdanie/opinie i nie jest to temat do wyzwisk , mowienia kto ma racje czy innego badziewia.
To ze ja lubie truskawki a ty jagody nie znaczy ze bede cie na sile zmuszal do makaronu z truskawkami jak wolisz go z jagodami....
Skonczcie juz te gorzkie zale i pierdolenie kto moze sie wypowiadac a kto nie i zwyczajnie piszcie "mam takie zdanie" a nie "mam takie zdanie a ludzie ktorzy mysla inaczej maja sie nie wypowiadac" bo to jest podejscie na poziomie 5 latka w przedszkolu....
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#19
E wyjebcie ta stamine tak jak kazdy chcial skad pomysl ze to pomaga? Fakt ze na pewnych otsach ja dodali nie znaczy ze tu pomoga. Dzieki za grava. Napisz kiedys ta stamine wypierdolisz to moze jeszcze ludzie logna od nas
Odpowiedz
#20
(14-04-2017, 07:29)Orgazm Mariji napisał(a): E wyjebcie ta stamine tak jak kazdy chcial skad pomysl ze to pomaga? Fakt ze na pewnych otsach ja dodali nie znaczy ze tu pomoga. Dzieki za grava. Napisz kiedys ta stamine wypierdolisz to moze jeszcze ludzie logna od nas

Skąd możesz wiedzieć co pomaga a co nie, grając na tym systemie niespełna tydzień czasu? Ja będę się twardo upierać, że to dobry system. Teraz jeszcze mocno chary odstają bo duży rate na niskim poziomie, ale potem się zrównają przez daily taski, bossy, battle arene,sagi i stq itd
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  •
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu