Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edycja 999lvl max
#31

(13-04-2017, 23:14)Cive napisał(a):
(13-04-2017, 22:55)Vultur napisał(a): Nie będziemy robić resetu bo to mija się z celem, zastanówmy się co zrobić aby ta edycja była ok Uśmiech Może zwiększyć expa i dać faktycznie max lvl 999 Uśmiech

a wiec tak

stamine zostawic-system uniemozliwia osiagniecie wszystkiego w krotkim czasie i moim zdaniem jest jak najbardziej na miejscu dodatkowo do sms shopa mozna dodac stamina scrolla/pila czy cokolwiek ktore dodaje godzine staminy ocywiscie mozna uzyc raz dziennie mysle, ze da to mozliwosc podgonienia topki i dodatkowo wiadomo da przychody serverowi a godzinka to nie jest jakas niesamowita przewaga


lvl-ustawic max 999 co prawda aktualnie gracz robiacy postac nie dogoni topki za tydzien ale koniec koncow topka wbije 999 lvl i taki gracz spokojnie ich dogoni mysle, ze tu chyba kazdy sie ze mna zgodzi, ze to sluszna opcja



skill i loot rate- jest zdecydowanie za niskie, bylem przerazony jak wczoraj locilem power glovera 30 minut... Strach pomyslec ile bedzie sie locic m belta/b buty/cs/jh mysle, ze loota mozna spokojnie podwoic. Co do skila to tez leci jak krew z nosa imo +30% byloby dobrze. aktualnie praktycznie nie ma balansu bo byl on robiony pod postacie wyskilowane a teraz jak ja mam wyjsc na pvp brolym majac 120 asa? Jak dla mnie zwiekszenie skill rate poprawi dynamike rozgrywki i da wieksze korzysci osoba skupiajacym sie na skilu


grav room- nie jestem jakims wielkim zwolennikiem grava ale widzac ile osob chce aby go wprowadzono mysle, ze jest to calkiem dobre rozwiazanie nie bedzie bicia na skilu i reportow- ludzie nie beda odchodzic bo dostali bana jak dla mnie same plusy


dmg- moim zdaniem przy obecnej ilosci graczy na servie zmniejszenie dmg bylo zla opcja o takim czyms mozna myslec jak jest 150 graczy a nie 50


co do expa to aktualny exp mi odpowiada aczkoliwek 0,2 na 400 po rebie to za niski exp i jestem w 100% pewien, ze bedzie o to placz jak juz te reby beda mysle, ze od 400 lvla powinien byc conajmniej x 0,4 jak nie wiekszy a na lvlu 900 mozna dac 0,2 aby te ostatnie 100 lvli ciezko sie wbijalo.


shadow task quest-proponuje zmniejszyc ilosc mobkow do zabicie na tym quescie poprawi to dynamike gry

Polać mu racje ma !
#32
(13-04-2017, 23:13)Savage napisał(a):
(13-04-2017, 23:10)Aelov7 napisał(a):
(13-04-2017, 23:05)Savage napisał(a): + dodac nocheat

Nie te czasy na No cheat

Jak to nie? są serwery no cheat i wszystko pieknie gra i tu to samo by bylo tak czy siak by grali a z tymi botami ludzie nic nie robia tylko bot i to jest najgorsze w tym. Tak jak teraz bylo niby te 60-80 osob z czego to 3/4 boty na afku i 2 osoby na gamechat Uśmiech

Jak juz to kick/dead/ban 4h za bota. Na no cheat nikt juz nie bedzie grac na dbp
#33
(13-04-2017, 23:18)demonsofdrago napisał(a):
(13-04-2017, 23:13)Savage napisał(a):
(13-04-2017, 23:10)Aelov7 napisał(a):
(13-04-2017, 23:05)Savage napisał(a): + dodac nocheat

Nie te czasy na No cheat

Jak to nie? są serwery no cheat i wszystko pieknie gra i tu to samo by bylo tak czy siak by grali a z tymi botami ludzie nic nie robia tylko bot i to jest najgorsze w tym. Tak jak teraz bylo niby te 60-80 osob z czego to 3/4 boty na afku i 2 osoby na gamechat Uśmiech

Jak juz to kick/dead/ban 4h za bota. Na no cheat nikt juz nie bedzie grac na dbp

No tak tez moze byc ze kick/dead/ban ale tak 24h Język
#34
jaki kurwa ban za bota mozg se zbanuj...
Najlepiej zeby gracze ktozi pograja tutaj tydzien dwa wgl sie nie wypowiadali bo zaczniecie podawac spierdolone pomysly vulturowi sie spodoba a potem my zostaniemy z tym gownem
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Aelov7:
  •
#35
(13-04-2017, 23:21)Aelov7 napisał(a): jaki kurwa ban za bota mozg se zbanuj...
Najlepiej zeby gracze ktozi pograja tutaj tydzien dwa wgl sie nie wypowiadali bo zaczniecie podawac spierdolone pomysly vulturowi sie spodoba a potem my zostaniemy z tym gownem

no tak mozg se zbanujUśmiech
Bo co ty zrobisz bez bota , dzisiejsi gracze ;<
#36
jak tak na siłę chcecie stamine to dajcie duże skile by topka mogłaby zmienić expy bo na obecną chwile expi na spotach dla ludzi 200/300 +
#37
(13-04-2017, 23:22)Savage napisał(a):
(13-04-2017, 23:21)Aelov7 napisał(a): jaki kurwa ban za bota mozg se zbanuj...
Najlepiej zeby gracze ktozi pograja tutaj tydzien dwa wgl sie nie wypowiadali bo zaczniecie podawac spierdolone pomysly vulturowi sie spodoba a potem my zostaniemy z tym gownem

no tak mozg se zbanujUśmiech
Bo co ty zrobisz bez bota , dzisiejsi gracze ;<

ta edycja zostala rozpoczeta z botem i taka niech zostanie
#38
(13-04-2017, 23:23)sallakin napisał(a): jak tak na siłę chcecie stamine to dajcie duże skile by topka mogłaby zmienić expy bo na obecną chwile expi na spotach dla ludzi 200/300 +

Ty to wypierdalaj o wszystko płaczesz spcku za 5groszy
#39
(13-04-2017, 23:23)sallakin napisał(a): jak tak na siłę chcecie stamine to dajcie duże skile by topka mogłaby zmienić expy bo na obecną chwile expi na spotach dla ludzi 200/300 +

popieram ja mógłbym expic na metalach ale musze na h ani 500 brolem bo metale to za silne sa bardzo + 130 asa to kosmiczny dmg robi ze h ani do reba
#40
(13-04-2017, 23:26)Rashelovsky napisał(a):
(13-04-2017, 23:23)sallakin napisał(a): jak tak na siłę chcecie stamine to dajcie duże skile by topka mogłaby zmienić expy bo na obecną chwile expi na spotach dla ludzi 200/300 +

popieram ja mógłbym expic na metalach ale musze na h ani 500 brolem bo metale to za silne sa bardzo + 130 asa to kosmiczny dmg robi ze h ani do reba

Prosze o nerfa dla Mad Metalica bo mi chuj po 16-20k wali z 112 ene...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu